ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
więcej ->

 
 

Głupi Jaś

A oto dalszy ciąg "głupiego Jasia"

- Niemiecki rząd grozi fiaskiem konstytucji UE. To ta następna dawka. W Rzymie nie zapadły żadne decyzje wobec bezkompromisowego stanowiska polskiej delegacji z Millerem i Hibner.

Premier wraca do Polski w glorii zwycięstwa nad cala Europa. Konstytucji nie uchwalono. Rozmowy przełożono, na grudzień. W grudniu jeszcze tez być może się nie uda, ale od czego kolejne miesiące aż do maja przyszłego roku. A wtedy już za pó?no będzie na wołanie o referendum w sprawie Konstytucji. Już będziemy w Unii z nowa Konstytucja wtedy właśnie uchwalona. Przecież "głupi Jaś" ma odwrócić nasza uwagę od żądań o referendum. Po co referendum jak nie ma żadnej Konstytucji Europejskiej. A potem narkoza (pala w łeb), przeszczep i byliśmy Polska a jesteśmy Europa.

Kochani Rodacy.
Przestańmy się spierać o drobnostki.
Skrzyknijmy się wszyscy razem.
Na początek zacznijmy od zbierania podpisów na listach z zadaniem referendum właśnie w sprawie odrzucenia Konstytucji Europejskiej, bo przecież ja i tak w końcu uchwala. Chodzi zatem żeby ich uprzedzić to może jednak nie zdąża.
Tych podpisów musi być kilka milionów. Czasu jest mało a zatem do roboty. Bez względu kto gdzie należy. Do LPR, do SN, do wszystko jedno czego. Jeśli złoży podpis to jest Polakiem.
Zainteresowanych proszę o odpowiedz a wówczas skontaktuje się i zaczniemy wspólnie działać. A jak już odzyskamy Polskę, to wtedy każdy wybierze sobie miejsce tam gdzie mu wygodnie, po prawej, pół lewej, byle polskiej stronie.
6 październik 2003

Marek Ludwikiewicz 

  

Archiwum

W R Ó G
grudzień 2, 2006
Dariusz Kosiur
Demokracja na sprzedaż - kultura korupcji
listopad 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
Urzędnicza obojętność wobec dzieci
grudzień 6, 2002
"Bunt w wojsku, salwa w Biały Dom"
styczeń 24, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
KTO UCHYLI WYDAWANE PRZEZ "SOLIDARNOŚĆ" WYROKI ŚMIERCI CYWILNEJ NA POLSKICH PATRIOTÓW ?
luty 13, 2003
Leszek Skonka
Jak usprawnić system podatkowy?
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
Konferencja naukowa
wrzesień 12, 2006
6,5 mld euro z unijnego budżetu dla Polski” (?)
listopad 29, 2002
Adam Zieliński
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
LPR: w Unii Polska więcej straci niż zyska
grudzień 13, 2002
PAP
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
"Ostatnie 2 lata to czas stracony dla gospodarki..."
wrzesień 8, 2007
Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji
czerwiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media