|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
więcej -> |
|
.by mike whitney....onz 9-20-o6
|
|
DIABEL JEST W BUDYNKU...SAM DIABEL JEST W TYM BUDYNKU, I PRZYBYL TU WCZORAJ... A DZISIAJ CIAGLE SMIERDZI SIARKA. HUGO CHAVEZ...9.20.06
Oj, oj.narobill ten Hugo Chevez zamieszania narobil.Przegladajac doniesienia prasowe ostatnich 24 godz.moznaby pomyslec ze raczej przemycil jaks smierdzaca bombe w budynek Nar.Zjedn.niz wyglosil przemowienie.
W rzeczywistosci nieustraszony Chevez dostarczyl prawdopodobnie najlepsze przemowienie jakie to szacowne zgromadzenie kiedykolwiek uslyszalo.W b. krotkim czasie olal publicznie globalnego imperatora przed frontem 6 bil. ludzi i porozwalal jego posiniaczone, zakrwawione i pocwiartowane kawalki w poprzek plachty podobnie jak Roberto Doran w 9 rundzie mistrzostw swiata wagi sredniej.
Dosyc, dosyc, wystarczy... wystarczy..
wiec jak to bylo z tym wystapieniem ,czy Chevez jest czescia trupy teatralnej czy zbiera sobie laury na przyszle regularne aktorstwo.
Cokolwiek to jest.Osiaga to swoj cel.
Po teatralnym poprzebijaniu niby G.Pusza diabelskiego ciala zaostrzonym kolkiem.. i obwachiwaniu dookola za zapachem siarki,/tradycyjny znak obecnosci Lucyfera/chavez kontynuowal swoje egzorcyzmy nakreslajac znaki krzyza w powietrzu z cherubinskim wyrazem twarzy godnym Botticellego.. ze nie mozna lepiej .
Chevez powinien dawac lekcje publicznego przemawiania.
Jego wystapienie bylo jak uderzenie piorunem.wymachujac Chomskim/krytyk u.s.a/ w jednej rece.a wgniatajac G.Pusza w ziemie druga reka. udalo mu sie nawalic wieksza gore nawozu na narod guantanamo,niz komukolwiek.
od czasu jak Harold Pinter wyglosil swoja parzaca jak ukrop mowe akceptacyjna otrzymujac Nagrode Nobla 12.7.05
Wtedy Pinter powiedzial:zbrodnie St.Zj.popelniane sa
systematycznie .stale ,wsciekle agresywnie, i bezlitosnie.ale b. malo ludzi kiedykolwiek o nich mowi.
Musicie uswiadomic/dostarczyc to Ameryce.Ameryka dokonuje z kliniczna precycja manipulacji wladza na calym swiecie.
i dokonuje tego pod maska sil uniwesalnego dobra.Stanowi to super sprytny i bardzo dla nich korzystny akt hipnozy..
Chavez cytowal Pintera slowo po slowie..obnazajac zaklamnie ,hipokryzje ,amoralnosc i brutalnosc kol rzadzacych ktore nigdy nie przestaja pouczac o wolnosciach i swobodach nawet kiedy produkuja gory zmasakrowanych cial gdziekolwiek sie pojawia.
A gdzie byl G.Pusz..kiedy Chavez wyglaszal swoja mowe..?czy kryl sie za spodnicami paniKaren Hughes
kosmetyczki wybierajc nowy kolor kredki do oczu dla jego nastepnej telewizyjnej nagonki na muzulmanow.Czy odbieral z pralni jego pamiatkowy stroj z Yale.
Nasz nobliwie nadety wodz zawsze wydaje sie znikac jak tylko pojawia sie najmniejszy znak zagrozenia.
Zniknal kiedy jego numer wyszedl przy powolaniu do gwardii narodowej ..zmykal tez szybko w bezpieczenstwo pol kukurydzianych Nebraski kiedy samoloty uderzaly w wieze W.T.C...zmykal tez szybko z ekonomicznego szczytu w Argentynie kiedy Chavez zazartowal ze podejdzie do niego od tylu i obdaruje go niedzwiedzim usciskiem..To tak dodalo sprezystosci wolnym krokom G.Pusza ze w mala chwile drobiac kroczkiem schronil sie w bezpiecznym wnetrzu samolotu prezydenckiego Airforce one...
Tak czy inaczej nikt nie mial ochoty ogladac G.Pusza w tym dniu masakry w Nar.Zjedn.Kiedy Chavez parl do przodu jak rozsierdzony kaznodzieja w burdelu.Siekac ciala na prawo i lewo i wykopujac okna ,zeby wpuscic troche swiatla slonecznego do wewnatrz.A walil z calych sil,i walil raz za razem bum ...bummm...bumm walil raz za razem az cale zgromadzenie powstalo i zagrzmialo burza oklaskow.Ponad 5 minut trwala ta owacja na stojaco wyraz calkowitego poparcia i aprobaty dla jego slow. Owacja ktorej zadna telewizja nie pokazala w swoich sprawozdaniach.. I dalej ,co by caly swiat powiedzial do G.Pusza gdyby pozwolono mu na mownice..zapytal Chavez.co musieliby powiedziec. Ja wiem,co by mu powiedzieli ludzie swiata.ja wiem co czuja uciskani ludzie swiata.powiedzieli by mu Jankesi do domu ,imperialisci.do domu.
On mowil do ludzi Libanu -dodal Chavez wielu z nich widzialo jak ich domy i osiedla znalazly sie w ogniu krzyzowym ...jak dalece mozna byc cynicznym..?Jaka zdolnosc bezwstydnego klamania.Bomby w Bejrucie celowano z laserowa precyzja, to jest imperializm i ludobojstwo.dwie nierozlaczne sprawy..Imperium i Izrael.wystrzeliwuja ludzi Palestyny i Libanu. To jest to co ma miejsce.A teraz slyszymy obludne oswiadczenia o jak nam przykro.o jak nam sie robi zal,jak widzimy domy poniszczone.
Nic wiec dziwnego ze G.Pusz podwinal ogon i czmychnal z Nar.Zjed.przed nieunikniona krwawa laznia..
Chavez byl jak rozwscieczony gorski koziol.raz po razie przebijal rogami sciane milczeniz otaczajaca krola Gorga.Natychmiast po jego przemowieniu,sprawdzilem na CNN
i jak oczekiwalem usprawiedliwiacz. G.Pusza Wolf Bliser,odstawial karkolomne piruety..chaotycznie i nerwowo starajac sie zcerowac do kupy pocharatany wizerunek drogiego przywodcy wolnego swiata..Szybki rzut oka na nowosci Google tez potwierdzilo ze caly arsenal mediow zaleznych/zniewolonych bankami/byl zaabsorbowany w beznadziejne zadanie ocalenia zalosnej G>Puszowej prezydentury.
Ale zniszczenia zostaly dokonane.Chavez rozegral swoja gre na g.Puszowym terenie. I walil w niego jak w beben/albo w kaczy kuper kto co woli?/.G.Pusz ciagle prawdopodobnie zaszyl sie roztrzesiony pod swoim biurkiem.
Sa inne sposoby myslenia dodal CHavez, sa mlodzi ludzie ktorzy mysla inaczej,i nastapilo to w ostatnim dziesiecioleciu.Wystarczy te ostatnich 10 lat.Wykazaly one przed swiatem.ze koniec z historia. bylo falszywym przypuszczeniem.Tak samo dla Pax American jak dla ustanowienia nowoliberalnego kapitalistycznego swiata.wyprodukowaly one tylko lawine biedy i nikt juz w to dzisiaj nie wierzy.Kto jeszcze moze dzis wierzyc w budowe lepszego swiata przez partie ,ktora w calym okresie swego istnienia wyprodukowala jedynie obcinania podatkow dla bogaczy i wojny za wojnami.
Kto dzis wierzy ze nieustanne bombardowanie i stan wojenny moze byc przyjety jako export demokracji i wyzwalanie.
Kto wierzy ze galeria oszustow ,hien wojennych,i gangsterow-kryminalistow. moze pracowac w interesie ludzi i spoleczenstw.
My chcemy idei nowych zeby zachowac nasza ziemnska planete od imperialistycznych zagrozen.
I mamy nadzieje ze w tym stuleciu ,niezadlugo zobaczymy nowa ere,dla naszych dzieci i ich dzieci.Pokoj na swiecie.Oparty o fundamentalne pryncypia Nar.Zjedn.,
ALE ODNOWIONYCH NAR.ZJEDNOCZONYCH.
Tak,Hugo my chcemy pokoju z naszymi sasiadami, pokoju z przyjaciolmi,pokoju z wrogami.
I rzygac nam sie chce od wojen i ludzi ktorzy chca wojen.I dotyczy to kazdego politykiera w Congresie zarowno demokratow jak i republikanow.
Hegemonistyczne pretensje Ameryki,imperialne pretensje,narazaja na najwieksze ryzyko samo istnienie rasy ludzkiej na naszej planecie. Apelujemy do ludzi st.ZJ. i swiata zeby zatrzymali to zagrozenie ktore jak miecz na wlosku wisi nad naszymi glowami.I nie ma ani chwili do stracenia.Musimy zespluczkowac g.Pusza teraz.I natychmniast przystapic do rozwiazania palacych problemow jak globalne ocieplenie. szczytowe zuzycie paliw.problemy nuklearne. lawinowe zubozenie ludnosci swiata i aids.
Kazdy wie ze Chavez ma racje.Obecny model globalnej niewoli jest skorumpowny niesprawiedliwy chory i francowaty.Wszyscy potrzebujemy zmiany.
Kapitalizm produkuje zdziczenie, Kapitalizm produkuje ludobojstwa. Kapitalizm jest przeklenstwem i antycywilizacja. Ryknal Chavez viva/Niech zyje Hugo. 100x100 LAT HUGO.od polskich hugonotow.
NO I GDZIE tam NASZYM KURDUPLOM DO INDIAN W WENEZUELI.
tlum. HUGONOT.
...........PRZECZYTAJ POWIEDZ INNYM NIECH WIEDZA WSZYSCY...... |
|
28 wrzesień 2006
|
|
m.whitney.
|
|
|
|
Zachrapał się na śmierć
sierpień 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
Narodowe Sily Zbrojne
maj 5, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Odwaga cywilna
czerwiec 28, 2005
|
Naród wybrany?
wrzesień 3, 2003
|
"Patriotyzm jutra"
marzec 24, 2006
www.krakow.pl
|
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
|
Upadek władców iluzji USA jest bliski!
październik 4, 2007
marduk
|
"Fundamentalistyczny" bezrozum elit III/IV RP
wrzesień 1, 2006
Marek Głogoczowski
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
70% społeczeństwa za czy przeciw dopłatom do leczenia ?
Sondaże jako metoda manipulacji
lipiec 14, 2004
Adam Sandauer
|
ZMARNOWANE PAŃSTWO
marzec 4, 2003
|
Polskie Huty Stali już nie polskie
październik 27, 2003
IAR
|
Trzy ludobójstwa
lipiec 11, 2003
prof. Ryszard Szawłowski
|
"Cztery miliony Polaków żyje w skrajnej nędzy...
kwiecień 1, 2008
komentator
|
Bauer chce kupić RMF
październik 27, 2006
PAP
|
Normalność inaczej, czyli kwachopodobni, michnikotożsami
marzec 27, 2007
Marek Olżyński
|
Moczulski ponownie przed sądem lustracyjnym
grudzień 17, 2002
PAP
|
Nie pastwic sie intelektualnie nad goiami
lipiec 1, 2007
czlowiekmyslacy
|
więcej -> |
|