ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
więcej ->

 
 

Dzwony biją nie dla Polaków!

Do dość ostrej dyskusji w temacie "Ten - co zawsze był "uczciwy" i "nieomylny" przez szanownych opiniodawców, skłoniło mnie do napisania tego tekstu, by do reszty nie zagry?li się moi Rodacy, bo wróg ma ubaw - a przecież jest zahartowanym specem od "partyzantki"...

Kilka dni nie zaglądałem na Portal "Zaprasza net", bo piszę artykuł "KOCHAJ ŻYDA", z mottem frapującym:
(Po owocach go poznasz - jednak echo odpowiada: Po jajach go poznasz). Taki wesoły temacik, bo dość już smutnych tematów.

Widzę że Panowie dżentelmeni po ogłoszonym tekście przez żydowski PAP wszystko biorą na poważnie, a każdy z nich ma przecież rację. Najbardziej się boję o ważenie (każdy każdemu inteligencji), ile jest wart ów człowiek, ile mądrości uzewnętrznił z siebie do atmosfery. Powiem szczerze, ta rozmowa od początku podobała mi się i niepotrzebny nikomu psychiatra. Każdy ma rację, pod warunkiem że my wszyscy Polacy w kraju i za granicą od roku 1989 wciąż mylimy się i, wychodzi nam to na niekorzyść te każde wybory. Panowie dżentelmeni, w każdej partii jest multum żydów, najmniej ich w PSL-u. Dlaczego jest ich akurat najmniej w partii rolników? Bo żydzi nie lubią uprawiać ziemi..., nawet za życia Chrystusa jej nie uprawiali. Żyd boi się Matki - ziemi, bo trzeba na niej ciężko harować. Żyd woli otworzyć bank. O, jak to zrobili Gąsiorowski i Bagsik, w tym są "profesorami" chociażby im. Hanny Gronkiewicz - Waltz pod sztandarem prezydenta III RP Wałęsy Lecha, który ostatnio otrzymuje wiele nagród nie wiem dlaczego. Może dlatego że taki był ten "sztandar honoru"...? Uwierz żydowi, to życie masz w kolorach tęczy.

Ktoś tu pisał o Platformie Obywatelskiej. Panowie dżentelmeni wystarczy popatrzeć na te śliczne buzie. PO = UW, czy już zapomnieliście o Unii Wolności, o tym smrodzie politycznym! Same żuliki - ba, sami profesorowie i historycy... Prawo i Sprawiedliwość jest też zażydzona! Po prostu w Polsce nie ma silnej partii narodowej!!! Jest wiele prawicowych partyjek, ale każdy chce być w tej kanapowej partii przewodniczącym, prezesem, naczelnikiem, wodzem, itp.

Jak widzę z tej dyskusji to sami Polacy się kłócą - a wróg się cieszy, zaciera ręce. Internet ma to do siebie, że więcej zasiewa nienawiści aniżeli przyja?ni. Znam to ze swojej sytuacji, kiedy na forach przekazuję komentarze i opinie. Zatem, czy to ma sens? Powinniśmy cieszyć się że taki szybki mamy ze sobą kontakt, więc powinniśmy skorzystać z Internetu po to, by budować i nawiązywać przyja?ń śród Polaków, że mamy okazję zjednoczyć się na całym świecie. Nie licząc różnych kolorowych charakterów jest nas blisko 50 000 000 Polaków na kuli ziemskiej, można zatem zrealizować wielką siłę polityczną dla Ojczyzny. Niech wszystkie Portale Polaków w kraju i poza krajem zjednoczą się pod jedną ideą, choćby pod takim roboczym hasłem: W OBRONIE POLSKI lub POLACY W OBRONIE OJCZYZNY. Mamy ogromny potencjał intelektualistów: pisarzy, poetów, publicystów, dziennikarzy. Trzeba zaprosić także prawników, ekonomistów, specjalistów od finansjery, specjalistów od gospodarki, wielu profesjonalistów z różnych dziedzin. Mamy też media: gazety tradycyjne, rozgłośnie radiowe, telewizje - chodzi mi o te polskie media za granicą. BUDUJMY NOWˇ POLSKĘ W POLSCE poza tym murem wokól tego żydowskiego getta! Niech wegetują w tych swoich koloniach...

Zróbmy wreszcie to z pożytkiem dla naszych pokoleń. Mamy przecież dzieci, wnuki, prawnuki - żeby żyli lżej niż my do tej pory. Żyd nie jest zwiastunem Polski, tylko Polak jest zwiastunem, bo on jest prawidłowym i prawowitym Synem Rzeczpospolitej.

Zygmunt Jan Prusiński
E-mail: poetazjp@op.pl
(czwartek) 15 marca 2007 r.
15 marzec 2007

ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI 

  

Archiwum

Dlaczego Kwaśniewski musi stanąć przed Trybunałem Stanu
czerwiec 1, 2004
Artur Łoboda
Tomasz Gross – czy to profesor od żydowskiej historii, czy być może histerii Żydów uwłaczających Polakom?
styczeń 18, 2008
aferyprawa
Ożywienie gospodarcze na świecie ...........
lipiec 12, 2002
PAP
Tusk uczniak Sachsa, Liptona i Balcerowicza
październik 23, 2007
marduk
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
Stowarzyszenie Primum Non Nocere o zmianie na stanowisku ministra zdrowia ( www.sppnn.org.pl )
kwiecień 2, 2003
prezes stowarzyszenia Adam Sandauer
List A. Doboszyńskiego do A. Słonimskiego
październik 10, 2005
Doboszyński Adam
Błędy lekarskie - kosztowne ubezpieczenia szpitali? - koszta społeczne znacznie większe
styczeń 17, 2006
Adam Sandauer
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Nigdzie nie ma czwartej Polski za to jeden wielki pic
styczeń 23, 2006
On Jews and Christians Living in the Same Place
czerwiec 4, 2003
Trinity Communications
POLSKA - UNIA 18
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
Papierowe apele
sierpień 28, 2002
Plan unijny zniszczenia wsi polskiej?
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
sierpień 20, 2002
PAP
Ludożerczy kapitalizm a wolny rynek w Polsce
sierpień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Białoruska hucpa - redivivus?
czerwiec 26, 2007
Adam Śmiech
Kiedy Polacy zaczną mówić prawdę?
lipiec 29, 2008
Artur Łoboda
Takich mamy kretynów w Kościele
wrzesień 11, 2007
PAP
UE - Lokomotywa
czerwiec 2, 2003
UE - Lokomotywa
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media