ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
więcej ->

 
 

Oświadczenie Stronnictwa Narodowego Okręgu Opolskiego


W związku z 65. rocznicą wybuchu II wojny światowej członkowie i sympatycy Stronnictwa Narodowego na Śląsku Opolskim wzywają wszystkich Polaków zamieszkujących Ziemie Odzyskane do godnego uczczenia tej rocznicy. W tej straszliwej wojnie zginęło miliony niewinnych Polaków. Nad Polską dymiły kominy w krematoriach obozów koncentracyjnych. Łapanki na ulicach były codziennością. Barbarzyństwo i bezprawie nie mające odpowiednika w żadnym okupowanym przez Niemców kraju, trwało w Polsce do zakończenia okupacji. Dziś 65 lat od rozpoczęcia tamtej wojny, gdy żyją jeszcze świadkowie tamtych czasów, mnożą się w Niemczech bezpodstawne roszczenia o odszkodowania dla Niemców.
Wzywamy kompetentne władze państwowe i samorządowe o wystawienie rachunków Niemcom za ich barbarzyńskie zniszczenie Polski i ludobójstwo dokonywane na niewinnej ludności cywilnej i jeńcach wojennych.
Przypomnieć należy, że po wojnie Biuro Odszkodowań Wojennych przy Radzie Ministrów oszacowało straty materialne Polski na sumę 634 mld. USD (aktualnego kursu) . W 1990r prof. Alfons Klafkowski wybitny ekspert od spraw niemieckich obliczył szkody poniesione przez polskich obywateli na sumę 284,6 mld USD. Jeśli zsumujemy te liczby i dodamy procent za zwłokę, wyjdzie nam suma jaką rząd Niemiec winny jest nam za zniszczenie Polski w czasie drugiej wojny światowej.
Jeśli zaś chodzi o żądania Niemców za rzekome mienie pozostawione na naszych Ziemiach Piastowskich, to niech pani Steinbach i niejaki Patelka dokładnie przeczytają sobie zawarty po wojnie Układ Poczdamski. A jak dalej będą pytania o odszkodowania, to proszę je kierować do rządu niemieckiego. Chrześcijański naród Polski może przebaczyć swoim oprawcom ich nieludzkie zbrodnie, ale Niemcy muszą wreszcie zapłacić za swoje zbrodnie i zniszczenie Polski oraz przeprosić za dokonane krzywdy. Wtedy będzie możliwe utrzymywanie dobrosąsiedzkich stosunków miedzy naszymi narodami. Obecne i przyszłe pokolenia Niemców muszą pamiętać, co uczynili narodom Europy w czasie drugiej wojny światowej. Przebaczyć, to nie znaczy zapomnieć. Pamięć jesteśmy winni wszystkim ofiarom tej strasznej wojny.

Prezes SN Okręgu Opolskiego
1 wrzesień 2004

Bolesław Grabowski 

  

Archiwum

Polska będzie płacić Żydom.
październik 14, 2006
Dorota
Czy religia pomaga politykom?
styczeń 5, 2008
Gregory Akko
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi (znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
W pogoni za pewnym zyskiem, czyli "gospodarka" spekulacji
lipiec 5, 2002
Zbigniew Żukowski
Matrix
maj 6, 2003
zapodał z Michael Journal - "jasiek z toronto"
Pożegnanie z suwerennością
kwiecień 23, 2003
przesłała Elżbieta
Parę doniesień z biednej i ponurej Rosji...Wiem że polskojęzyczne publikatory oszczędzą nam tych tragedii...
wrzesień 7, 2007
tłumacz
NOP w obronie Libanu - przeciwko Izraelowi
sierpień 9, 2006
nop łód?
Nowy "Rurociag Pokoju"
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozmowa z Polonistką ze słupska
grudzień 10, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
Co drugi gimnazjalista z Mazowsza codziennie wypija po kilka napojów energetycznych
styczeń 10, 2008
Interia / PAP
Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Tyle lat minęło a społeczeństwo jak było głupie takim pozostało
ZA MOWIENIE PRAWDY 10 LAT WIEZIENIA

luty 5, 2003
Siemaszko
Dla kogo robil Schnepf?
maj 26, 2006
Tomasz Sommer
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
"Trzech tenorów", dwóch idiotów
marzec 21, 2003
Artur Łoboda
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Koniec Napolenow IV RP?
kwiecień 15, 2007
wasylzly
Agora miała stratę netto, kurs spada
listopad 6, 2003
Ewa Krukowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media