|
| Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Orwell 2025 w USA |
|
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
|
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
więcej -> |
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
|
|

Doniesienia prasy rosyjskiej są znacząco odmienne od doniesień agencji innych krajów. Również pod względem formy. Zwraca uwagę dużo liczb i faktów, a nie jak w polskojęzycznej prasie omówień. Osobiście wiążę to z wyższym poziomem oświaty w Rosji niż w innych krajach. Oczywistą różnicą jest również przeciwdziałanie jednobiegunowości politycznej (USA, Izrael), a także zainteresowanie problemami Południowo-Wschodniej Azji. . Starałem się wybrać te informacje które prawdopodobnie będą niedostępne w Polsce. Zamieszczam tylko abstrakty, ale podaję linki do pełnych tekstów ?ródłowych. Osoby znające język rosyjski proszę o kontynuację w podobnym stylu. Niestety, nie jestem w stanie szybko przeglądać ?ródeł podanych przez www.zaprasza.net skąd pochodzą wybrane przeze mnie teksty. Natomiast jestem w stanie wolno przeczytać ze zrozumieniem interesujące mnie wyselekcjonowane informacje. Myślę że jest więcej osób w podobnej sytuacji. Może utworzyć nowy dział wychodząc naprzeciw potrzebom takich Czytelników?
---------------------------
TYLKO SAMOTNA KOBIETA PIKIETUJE W OBRONIE CHODORKOWSKIEGO. Wcześniejszy protest zgromadził 4 osoby, z tego 2 ukarano niewielkimi grzywnami za zakłócenie
porządku. http://www.lenta.ru/news/2007/02/19/savateeva/
.....
ŚREDNIA CENA NETRA KWADRATOWEGO MIESZKANIA W MOSKWIE OKOŁO $4300
http://realty.lenta.ru/news/2007/02/19/kvm/
......
KIM KONFISKUJE JAPOŃSKIE AUTA U WSPÓŁOBYWATELI. Przywódca koreański wpadł na ten pomysł już w styczniu odwiedzając mauzoleum z zabalsamowanymi zwłokami ojca, Kim Ir Sena. Szybkie japońskie auto zakłóciło powagę przejazdu kawalkady pojazdów rządowych. Mogą być kłopoty z realizacją dekretu. Większość aut jest produkcji japońskiej.
http://www.lenta.ru/news/2007/02/19/seizure/
.......
AWANS IWANOWA, byłego szefa MON. Został wicepremierem, podobnie jak wcześniej Miedwiediew. Obu uważa się za napoważniejszych kandydatów na stanowisko prezydenta po Władimirze Putinie.
http://www.lenta.ru/articles/2007/02/16/shift/
.............
SˇD KONSTYTUCYJNY UKRAINY UZNAŁ JULIĘ TYMOSZENKO WINNˇ kłamstw i populizmu.
http://www.lenta.ru/news/2007/02/16/timoshenko/
....
ZIĘĆ PREZYDENTA KAZACHSTANU NAZURBAJEWA BOGATY I WPŁYWOWY. Będący ambasadorem w Austrii Rachat Alijew zakomunikował, że ma pakiety kontrolne wielu publikatorów.
http://www.lenta.ru/news/2007/02/16/smi/
....
PREZYDENT TURKMENII NIE DOPUŚCI DO IMPORTU DEMOKRACJI
http://www.lenta.ru/news/2007/02/17/democracy/
......
|
|
19 luty 2007
|
|
tłumacz
|
|
|
|
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
|
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
|
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
Wszystko pod kontrolą - Henry Alfred Kissinger
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
KWM - www.naszdziennik.pl
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Litwinienko był płatnym agentem MI6 !
październik 27, 2007
marduk
|
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
|
Czy nad USA unosi się widmo zbankrutowanej demokracji?
styczeń 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
|
Upokarzają mnie takie śmieci
czerwiec 9, 2008
Artur Łoboda
|
Hamiltonowski bank narodowy podstawą rozwoju świata i Polski
sierpień 9, 2006
instytut schillera - biuletyn informacyjny
|
Błędy i wypaczenia w III RP
marzec 23, 2005
Leszek Skonka
|
W hiszpańskim mieście Dni Pamięci o Palestyńskich Ofiarach Ludobójstwa Izraelskiego zamiast Dni Pamięci o Holokauście
luty 8, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Resort finansów odsłania prawdziwe oblicze
wrzesień 17, 2002
Wiktor Krzyżanowski Puls Biznesu
|
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
|
Przydzielają bonusy
grudzień 17, 2005
PAP
|
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
|
więcej -> |
|