ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
więcej ->

 
 

Kolejna wojna przez kaprala?

Na ustach zachodnich polityków pojawiają się słowa o obopólnej winie, jednak niewiele mówi się o nieproporcjonalnym odwecie Izraela, który rzekomo sprowokowany został porwaniem jednego ze swoich żołnierzy. Już jedną wojnę światową mieliśmy przez kaprala. Nazywał się Adolf Hitler. Może wystarczy… Zresztą dzisiaj prasa izraelska bardzo rzadko wspomina o tym incydencie.

Żydzi są narodem, który często odczuwa niewspółmierny do bod?ców strach. Czują się osaczeni i na każdy atak reagują gwałtownie i nieproporcjonalnie. Ich strategia wojskowa zawsze nastawiona jest na walkę na terenie wroga. Problem tej strategii polega na tym, że atakują cele, które nie zawsze są ich faktycznym przeciwnikiem. Z taką sytuacją mamy do czynienia w Libanie. Oczywiście sztab wojskowy Izraela zapewnia, że celem ataków są siedziby gro?nych terrorystów z Hamasu czy Hezbollahu, jednak dziennikarze wojenni przesyłają wciąż informacje i zdjęcia, które temu zaprzeczają.
W konfliktach z 1973, 1979 a zwłaszcza z 1982 roku Izrael udowodnił, że potrafi nie tylko walczyć, ale dokonywać ludobójstwa, za co zresztą sądzony był w Europie Ariel Sharon odpowiedzialny za masakrę na Palestyńczykach w roku 1982. Izrael nie tylko nie liczy się z życiem ludności cywilnej, ale znany jest z używania zakazanej broni. Jak poinformował rząd libański Izrael użył bomb fosforowych. Problem jednak polega na tym, że wszystkie zakazane bronie nie dotyczą terrorystów. Jeżeli więc Hezbollah uznany jest za organizację terrorystyczną to Izrael będzie argumentował, że może używać napalmu, bomb fosforowych, broni chemicznej i czegokolwiek zechce. Takim przykładem jest bomba igłowa używana przez wojsko izraelskie. Dlaczego Izrael najprawdopodobniej sięgnął już po bomby fosforowe? Otóż obiektami ataków są często budynki, w których faktycznie lub rzekomo stacjonują członkowie Hezbollahu. Zwykła bomba może nie „załatwić sprawy”, za to bomba fosforowa rozprzestrzenia związek chemiczny atakujący ludzkie tkanki i wypalający ciało człowieka do gołych kości. Tak więc jeśli budynki są umocnione, a zaatakowani ukrywają się w nich to bomba fosforowa jest na pewno skuteczniejsza od konwencjonalnej, która poza wybuchem nie ma dodatkowych efektów. Tylko, że wiadomo już, iż przede wszystkim ofiary tych nalotów i ostrzeliwań to cywilne.
Różne środowiska od Unii Europejskiej na Watykanie kończąc apelują o zaprzestanie konfliktu i powrót do dialogu. Kofi Annan, przewodniczący ONZ, zaproponował dziś nawet wprowadzenie na granicę izraelsko-libańską sił rozjemczych. Nie zapominajmy jednak, że na taki ruch musi wyrazić zgodę Izrael, który już zdążył nazwać ten pomysł „przedwczesnym” oraz Liban, którego władze apelują gdzie mogą o zawieszenie broni.
Zdaniem wielu arabistów celem Izraela nie są tak naprawdę terroryści stacjonujący w Libanie, a chęć zademonstrowania siły przed faktycznymi wrogami państwa żydowskiego, czyli przed Syrią i Iranem. Dlatego ostrzegawcze, aczkolwiek bardzo stanowcze sygnały popłynęły już z Teheranu i Damaszku do Tel Awiwu.

Stanowiska USA, Rosji, Francji, UE, ONZ, Watykanu et caetera znamy. Jednak wiele zależy od działania Iranu, który być może kończy już produkcję broni atomowej oraz od Syrii, której partia rządząca (bass) zdecydowanie opowiada się za konfliktem zbrojnym w przypadku rozszerzenia działań zbrojnych Izraela. Pozostaje czekać na rozwój wypadków. Najgorsze jest to, że świat nie jest w stanie zablokować izraelskiej ofensywy. Warto zadać sobie pytanie dlaczego?


18 lipiec 2006

Robert Wit 

  

Archiwum

¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
Bohaterowie czy omamieni?
kwiecień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Kryzys irański można rozwiązać przy pomocy dyplomacji
lipiec 22, 2006
Noam Chomsky
Kto narozrabiał w moim mieście?
luty 15, 2008
Marek Olżyński
Nauka, to potęga!
maj 17, 2008
Marek Jastrząb
Edukacja
październik 10, 2006
Artur Łoboda
Uczciwość ludzka
marzec 26, 2006
Artur Łoboda
Stop wariatom prasowym!
czerwiec 23, 2006
Wojciech Romerowicz
Co straciliśmy?
Co jeszcze stracimy?

grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
Poprzez analogie do sedna sprawy
kwiecień 26, 2007
Marek Olżyński
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy po 12 latach mamy sprawiedliwy ład społeczny ? (znawca 2)
sierpień 18, 2002
PAP
Brońmy integralności terytorialnej mordowanej Serbii !!!
luty 19, 2008
w.w.
Co jest nie tak z IMF (Miedzynarodowy Fundusz Walutowy) i WB (Bank Swiatowy)?
sierpień 2, 2003
Walden Bello i Shea Cunningham
Turcja Przyjaciel Izraela i Kandydat na Członka Unii Europerjskiej
sierpień 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nęcąca...Propozycja.?
grudzień 16, 2008
N.Kuryłło
Komuniści chronieni przez Żydów?
wrzesień 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media