ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
więcej ->

 
 

Skutki Ataku Na Iran





W konkluzji do ksiazki “Iran: Skutki Wojny” (“Iran: Consequences Of A War”) Paul’a Rogers’a z Instytutu Badan w Oksfordzie, autor pisze, ze atak na nuklearna infrastrukture Iranu przez USA, bylby poczatkiem konfrontacji wojskowej, ktora objela by Irak, Izrael i Liban wraz USA i Iranem, przy duzym prawdopodobienstwie udzialu panstw polozonych w okolicy Zatoki Perskiej. Atak z powietrza przez Izrael, poczatkowo na mniejsza skale, z pewnoscia bezposrednio wciagnal by w akcje amerykanska maszyne wojenna. Bylby to poczatek wieloletniego konfliktu.

Mimo tego ze atak Izraela lub USA moglby dokonac wielkich strat w rozwijajacym sie programie nuklearnym Iranu, wielorakie akcje odwetowe sa mozliwe i przeciagajacy sie, wysoce trudny do dokladnego przewidzenia, konflikt napewno mialby miejsce. W dodatku, Iran wystapilby z traktatu o nierozpowszechnianiu broni nuklearnych i rozpoczalby starania o jaknajszybsza budowe wlasnego arsenalu nuklearnego. Z koleji dalsze starania Iranu o zdobycie broni nuklearnej spowodowalu by interwencje USA i Izraela przeciwko Iranowi jako powtarzajacy sie bardzo niebezpieczny cykl wojen w obronie izraelskiego monopolu nuklearnegu na Bliskim Wschodzie.

Napad na Irak i usuniecie od wladzy Saddam’a Hussein’a mialo, wedlug neokonserwatystow, stworzyc w Iraku panstwo eksploatowane za pomoca wolnego rynku. Zamiast takiego skutku, pacyfikacja Iraku spowodowala bardzo niestabilny i kosztowny konflikt, ktorego konca nie widac. Ten stan rzeczy, prawdopodobnie nie zniecheci USA i Izrael od ataku na Iran, mimo tego, ze konsekwence ataku na Iran bylyby na znacznie wieksze niz skutki atalu na Irak.

Badania i analizy, dokonane w Oksfordzie, wykazuja, ze atak wojskowy na Iran, w celu rozwiazania obecnego kryzysu w stosunkach z Iranem, jest rzecza bardzo trudna i niebezpieczna. Taka opcja strategiczna, jak atak ten, nie powinna wogole byc brany pod uwage, poniewaz zamiast skutecznego rozwiazania, atak na Iran poglebi kryzys na Bliskim Wschodzie. Nalezy szukac innych alternatyw w stosunkach z Iranem, mimo tego ze jest to trudny problem do rozwiazania.

Paul Rogers przewiduje ataki Izraela na nuklearne instalacje w Iranie. Bylyby to ataki bez porownania ciezsze niz atak Izraela na nuklearny reaktor w Iraku, w Osiraq’u, w 1981 roku. W ackcji przeciwko Iranowi, Izrael bedzie koncentrowac sie na niszczeniu wielkiej liczby urzadzen zwiazanych z badaniami nuklearnymi i pomocniczymi objektami. Celem Izraela byloby zabicie calego personelu naukowego i specjalistow w fizyce nuklearnej w Iranie. Rowniez celem izraelskim byloby niszczenie iranskich rakiet, ich produkcji i osrodkow badan z nimi zwiazanych.

Rogers nie przewiduje zeby Izrael koncentrowal swoje ataki na Rewolucyjnej Gwardii Iranu, lub zeby sily izraelskie troszczyly sie o zabezbieczanie instalacji przemuslu naftowego nad Zatoka Perska. Natomiast instalacje te jak i eksport ropy naftowej przez ciesnine Hormuz „bardzo leza na sercu” amerykanskiego przemyslu naftowego. Atak na Iran moze latwo spowodowac panike na gieldzie nowojorskiej i podniec bardziej cene paliwa na swiecie, niz po ataku na Irak.

Iran bedzie postrzegac ataki sil Izraela jako dzialania skoordynowane z USA i z tego powodu, Iran zareagowalby niszczeniem instalacji naftowych i sil amerykanskich w jego zasiegu, na zasadzie przekonania, ze ataki Izraela, sa popierane przez USA. W ten sposob sily USA w krotkim czasie znalazbyby sie w konflikcie z wojskiem Iranu. Wedlug Rogers’a Izrael bedzie dazyc, zeby jaknajszybciej wciagnac do akcji przeciwko Iranowi amerykanska maszyne wojenna, poniewaz w ten sposob mozliwosci obronne i odwetowe Iranu bylyby zmniejszone.

Iran moze, w odwecie na atak Izraela, uruchomic ataki rakiet dlugiego zasiegu, typu Katiusza. przez jednostki Hezbollah, przeciwko polnocnemu Izraelowi. Obecny rzad radykalnych sjonistow w Izraelu wykorzysta ataki Katiuszy, zeby bombardowac z powietrza sily Hezbollah, w poludniowym Libanie. Organizacja palestynskiego ruchu oporu, Hezbollah, ostatnio otrzymala dostawy ulepszonych rakiet typu Katiusza. Rakiety o tej samej mazwie, ale mniej sprawne, byly uzywane przez Armie Czerwona w czasie Drugiej Wojny Swiatowej.

Rogers uwaza, ze mimo tego ze na krotka mete Izrael mialby korzysci strategiczne, to jednak skutki wojny na dluga mete okaza sie dla Izraela bardzo negatywne. Wojna przeciwko Iranowi, w dodatku do problemow USA wynikajacych z pacyfikacji Iraku, teraz spowodowana polityka sjonistow, wedlug Roger’a spowoduje naprezenie w stosunkach amerykansko-izraelskich i rosnace niezadowolenie ludnosci amerykanskiej z powodu wzrostu cen benzyny i coraz wiekszej ilosci zabitych i okaleczonych zolnierzy amerykanskich.

Izrael natomiast bedzie w obliczu przyspieszonych wysilkow rzadu w Teherania zeby wyprodukowac iranski arsenal nuklearny za wszelka cene i to w jaknajkrotszym czasie. Jednoczesnie wrogie przeciwko Izraelowi nastawienie Arabow na Bliskim Wschodzie jeszcze bardziej nabierze na sile. Wielu obserwatorow spodziewa sie fali antysemityzmu na swiecie z powodu inicjatywy Izraela w konflikcie zbrojnym na Bliskim Wschodzie, a zwlaszcza na skutek ataku na Iran, o ktory to atak Izrael zabiega.

www.pogonowski.com
17 luty 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Klient - nasz Pan…
listopad 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
To Moskwa zaplanowała ten mord
lipiec 7, 2006
http://www.dziennik.krakow.pl
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu

kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
Fiasko Globalizacji?
styczeń 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Spadek produkcji polskiej stali największy na świecie
lipiec 1, 2002
PAP
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
Stany Zjednoczone - natychmiast won z Iraku! Ręce precz od Iranu!
styczeń 29, 2007
Przedruk z: Workers Vanguard nr 884, 19 stycznia 2
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
Zadanie specjalne wykonam
lipiec 31, 2004
Jakub Sakowicz
Post modernizm? – Aleksander Dugin
marzec 15, 2007
marduk
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Brak danych kto był patriotą.
listopad 24, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Współpraca zagraniczna Krakowa - kurtuazja i konkrety
styczeń 22, 2008
krakow.pl
Sprawa Kurdystanu utrudnia destabilizację Iranu przez USA
listopad 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwaśniewski uniewinnia złodzieja erudytę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media