ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
więcej ->

 
 

Kabareciarz z NBP

Jeśli rząd nie przeprowadzi koniecznych reform finansów publicznych to deficyt budżetu w 2004 roku może być większy niż w 2003 roku - powiedział w Sejmie wiceprezes Narodowego Banku Polskiego Jerzy Stopyra.

"Budżet na 2004 będzie najtrudniejszym w historii od 14 lat. Gdyby nie nastąpiła reforma finansów publicznych, to deficyt budżetu może być większy niż w 2003 roku" - powiedział Stopyra.

Rząd zaplanował w ustawie budżetowej, że w 2003 roku deficyt budżetu wyniesie 38,7 mld zł, czyli około 4,9 proc. PKB i zmniejszy się z 5,4 proc. PKB w 2002 roku.

Niedawno minister finansów Grzegorz Kołodko zapowiedział, że najistotniejsza część reform finansów publicznych zostanie przedstawiona w II i III kwartale 2003 roku, a w IV kwartale mogą one wejść w życie.

Według Kołodki reforma ma objąć ograniczenie sztywnych wydatków budżetowych oraz poprawić efektywność funduszy i agencji parabudżetowych, nawet jeśli miałoby to oznaczać konsolidację albo likwidację niektórych z nich.

Poza tym reforma zakłada przeniesienie niektórych wydatków z celów mało efektywnych na rozwojowe. Reforma ma też umożliwić współfinansowanie projektów wspieranych przez Unię Europejską.

Kołodko zapowiedział również reformę systemu podatkowego przez zmniejszenie albo wyeliminowanie zwolnień podatkowych.

24 styczeń 2003

PAP 

  

Archiwum

Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
Wywiad z Nasrallachem: żegnaj jednobiegunowy świecie !
sierpień 28, 2006
Şeyh Bedreddin Film Kollektifi
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
"Gdyby nie Balcerowicz byli byśmy drugą Ukrainą, albo Białorusią"
marzec 31, 2004
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
Rocznica
grudzień 15, 2006
przeslala Elzbieta
Puk, puk nowe idzie...
grudzień 10, 2005
Marek Olżyński
Przecieki w Mediach i Odpowiedzialność za Zbrodnie Wojenne
listopad 25, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Platforma anty-winietuje
wrzesień 3, 2002
Art
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Tylko dla palaczy
sierpień 9, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Fanatycy
grudzień 8, 2008
Artur Łoboda
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
Osioł trojański Ameryki w Europie doceniony...
lipiec 23, 2004
piśmienny
Bush: położymy kres tyranii na całym świecie
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
Zagadka samochodów-pułapek z 11 września 2001
maj 9, 2007
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media