|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
więcej -> |
|
Powtórka z historii - czeka nas "narodowy socjalizm"
|
|
Gdybym jeszcze kilka lat temu napisał, że Polskę czeka "narodowy socjalizm" to sam przeraziłbym się takich słów.
Kojarzy on się bowiem z najpotworniejszą kartą historii ludzkości.
Z tego względu wszelka dyskusja wobec tego pojęcia obarczona jest strachem.
Dodatkowo, o narodowym socjalizmie wyrażają się ludzie nierozumiejący podstawowych pojęć - tacy jak Korwin Mikke, którzy zaciemniają temat.
Narodowy Socjalizm był naturalną konsekwencją I wojny światowej, kiedy okazało się, że internacjonalistyczny socjalizm zbankrutował bo na pierwsze takty trąbki wojennej miliony byłych towarzyszy z Francji i Niemiec stanęły naprzeciw siebie by w obłędzie wojny wyżynać się wzajemnie.
Benito Mussolini był pierwszym, który wyznaczył kierunek.
Jego działania zachwyciły większość narodów Europy.
Trzeba pamiętać, ze w sferze polityki międzynarodowej Mussolini był o wiele bardziej powściągliwy niż Goerge Bush jr. Jego ambicje imperialne zawęziły się do Abisynii, którą zaatakował w 1936 roku.
Mussolini nie planował żadnej wojny z krajami europejskimi, czy też Ameryką.
To Hitler - bardzo silną presją wciągnął go do wojny przeciwko Francji.
Gdyby nie słaby charakter Mussoliniego, a co za tym idzie podporządkowanie się woli Hitlera to do końca swoich dni pozostałby dyktatorem Włoch.
Jego rządy niosły z sobą umiarkowany terror, który zaowocował jednak dezintegracją środowisk przestępczych.
Za to amerykańska CIA, przygotowując desant we Włoszech - w 1944 roku - zawarła z z włoskimi środowiskami przestępczymi układ o stworzeniu stref wpływów Mafii Sycylijskiej, które funkcjonują do dziś dnia i są największą plagą Państwa Włoskiego.
Daruję sobie analizę niemieckiego "narodowego socjalizmu" bo to temat na bardzo poważną - obejmującą wiele wątków publikację.
Trzeba podkreślić, że już w XIX wieku w Niemczech funkcjonowała demokracja, mogąca służyć do dziś dnia za wzór dla wielu krajów świata.
Mimo tego, w wyniku obłąkańczych posunięć polityków, intryg świata biznesu i podstępnych działań NSDAP władzę nad Niemcami przejął psychopata, który co prawda na początku był sterowany przez swoich mocodawców, ale pó?niej przejął pełną kontrolę - również duchową, nad otumanionym społeczeństwem niemieckim.
Polski "narodowy socjalizm", jak wszystko co polskie miał całkowicie odmienne oblicze, nieporównywalne do żadnych obcych wzorów.
Wyrósł z dziewiętnastowiecznej walki o niepodległość.
Kiedy w 1922 roku bojówki faszystowskie rozpoczęły "Marsz na Rzym", w Polsce miały miejsce tarcia polityczne i (podobnie jak dzisiaj) masowe grabienie majątku narodowego "pod siebie".
Przodowały w tym partie chadeckie, ludowe i konserwatywne.
Apogeum takich działań nastąpiło w 1924 roku doprowadzając do hiperinflacji.
Ciężary trudnej sytuacji ekonomicznej doprowadziły do radykalizacji nastrojów społeczeństwa. W rezultacie czego 12 maja 1926 roku Józef Piłsudski, korzystający z wsparcia byłych żołnierzy legionowych oraz poparty przez Polską Partię Socjalistyczną odbył swój "marsz na Warszawę".
Jest wiele analogii między "Sanacją" - uzdrowieniem społeczeństwa polskiego a faszyzmem włoskim.
Zarówno w jednym, jak też w drugim wypadku siłą sprawczą byli kombatanci z I wojny światowej.
Rewolta poparta została przez robotników oraz pozostałość magnaterii.
Po zdobyciu władzy wprowadzony został polityczny terror (w Polsce Bereza Katuska).
Rozpoczęto realizację strategii socjalnej, którą z wielką ułomnością nieudolnie naśladuje Unia Europejska.
W czasach Sanacji postawiono na budowę "ruchu spółdzielczego" jako podstawowego motoru rozwoju gospodarki.
Kilkadziesiąt lat pó?niej - w latach pięćdziesiątych - Niemcy Zachodnie rozpoczęły podobny plan gospodarczy polegający na udziałach pracowniczych w przedsiębiorstwach. Jak wiadomo program ten stał się motorem bardzo dynamicznego rozwoju gospodarki zachodnioniemickiej.
Ponieważ po zjednoczeniu Niemiec - wobec Landów Wschodnich odstąpiono od tego modelu, jesteśmy świadkami upadku gospodarczego byłej NRD i to mimo wpompowania weń setek miliardów marek.
W przeciwieństwie do psychopatycznego kierunku niemieckiego nazizmu, jedynym wrogiem faszystów włoskich i polskiej Sanacji byli komuniści.
Trudno się temu dziwić, zważywszy że w pierwszym rzędzie była to agentura sowiecka przygotowująca "światową rewolucję". Porównać więc ją można do międzynarodowej siatki terrorystycznej zwalczanej przez większość krajów świata.
W kwestii żydowskiej stosunek Sanacji polskiej wynikał z wielowiekowych doświadczeń.
Przeglądając gazety codzienne z czasów II Rzeczypospolitej zauważyć możemy sporo artykułów o aresztowaniu oszustów, kanciarzy, złodziei.
Gro z nich stanowiły osoby żydowskiego pochodzenia.
Po prostu - sanacyjna Polska całkiem nie?le radziła sobie z żydowskim rynsztokiem.
Dzięki temu żydowscy obywatele Polski mogli w miarę bezpiecznie rozwijać się, wnosząc wkład w rozwój Rzeczypospolitej Polskiej.
Samemu Piłsudskiemu - narodowcy zarzucali, że ożenił się z żydówką.
Kiedy więc patologiczny twór o nazwie Unia Europejska doprowadzi do dezintegracji społeczeństw, upadku moralnego i osłabienia gospodarczego, podobnie jak po I Wojnie Światowej społeczeństwa skierują się ku budowaniu narodowych struktur a to będzie początek powrotu narodowego socjalizmu.
Od lat, miliony ludzi w Polsce, wyczekują współczesnego Piłsudskiego.
|
|
26 lipiec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
LIST OTWARTY - Wojciecha Sumlińskiego
sierpień 1, 2008
Wojciech Sumliński
|
"Kolonie Tortur Putina" i Tortury w USA i w Polsce.
luty 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Typy kobiet - wersja dla informatyków
|
Ubierz swoją choinkę
grudzień 24, 2002
|
Izrael Adam Szamir o "solidarności" Polskich Magnatów z Żydami
luty 6, 2006
Izrael Adam Szamir
|
Dzień dobry, ja już się boję(!)
grudzień 1, 2005
Marek Olżyński
|
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a ....
MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
Komunikat
styczeń 4, 2006
Zbigniew Rutkowski
|
Obronne rakiety, Polska i Kuba oraz Unia Europejska
marzec 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
FBI: nielegalnie szpiegowaliśmy sieć
marzec 11, 2008
Mariusz Błoński
|
Samobojki
czerwiec 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Akcjonariusze przeciwko AOL
sierpień 11, 2002
PAP
|
A może by tak zakaz wyborczego oplakatowania?
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Skwar pó?nego lata, Skwer w Gdyni i denne swary
wrzesień 15, 2005
Mirosław Naleziński
|
Niewykorzystane możliwości internetu
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Podpowied?
czerwiec 16, 2004
|
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
|
"Komisja Europejska" "lepsza" niż RWPG
marzec 11, 2004
PAP
|
więcej -> |
|