ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
więcej ->

 
 

LIST OTWARTY do Posłów Samoobrony i LPR

Minęło już kilkanaście miesięcy rządów koalicji PiS, Samoobrony i LPR.

O przedwyborczych obietnicach PiS, a ono stanowi zasadniczy, polityczny trzon tej koalicji, panowie Kaczyńscy już zapomnieli.
Od dnia objęcia rządów przez koalicję do dziś nie opracowano bilansu otwarcia i Naród nie zdaje sobie sprawy z ogromu zapaści polskiej gospodarki, którą zgotowali mu rządzący po 1989 r. Nie sporządzono również bilansu kosztów okresu przygotowawczego i kosztów wstąpienia do UE. Nie istniały i nie istnieją rzetelne prognozy wariantowe wszystkich korzyści oraz strat ekonomicznych i politycznych naszego członkostwa w UE, pozostawania poza tą strukturą, czy też wystąpienia z niej. Sporządzenie takich prognoz i przedstawienie ich społeczeństwu jest nie tylko obowiązkiem każdej władzy wobec własnego społeczeństwa, ale umożliwiłoby podjęcie racjonalnych decyzji tak władzy, jak i społeczeństwu w minionym referendum akcesyjnym i w przyszłym referendum dotyczącym przyjęcia lub odrzucenia unijnej konstytucji oraz euro.

Nie wprowadzono do Konstytucji RP zapisu o fundamentalnym znaczeniu dla ochrony naturalnego prawa człowieka do życia.
Nikt już nie mówi o konieczności renegocjacji traktatu akcesyjnego Polski do UE. Nikt nie mówi również o tak ważnych dla istnienia Państwa Polskiego ustawach i zapisach w Konstytucji RP jak: zakaz sprzedaży ziemi obcym, uwłaszczenie Narodu (ma to ogromne znaczenie np. na Ziemiach Odzyskanych), o ustanowieniu Narodu jedynym właścicielem bogactw naturalnych kraju, o umocnieniu pozycji polskiego złotego i zakazie jego likwidacji na rzecz jakiejkolwiek obcej jednostki monetarnej, o zakazie kwestionowania i umniejszania nadrzędności Konstytucji RP na obszarze Państwa Polskiego nad każdym innym prawem.

Nie istnieje realny plan rozwoju gospodarczego kraju, bo istnieć nie może, gdy polityka pieniężna państwa znajduje się poza sferą oddziaływania rządu i sejmu (Naród utracił suwerenność gospodarczą). Taka sytuacja powoduje tylko coraz większe i szybsze zadłużanie państwa i jego obywateli w dodatku bez rozwoju gospodarczego. To zadłużenie zacznie w końcu pochłaniać nasze zasoby, bo dochodów z polskiej produkcji już prawie nie mamy.
Niemal wszystkie decyzje gospodarcze dotyczące naszego kraju podejmowane są poza jego granicami, w UE i przez oligarchię finansowo-gospodarczą świata. Jedyne, co rząd jeszcze może, a i to w ograniczonym zakresie, to regulacje w polityce podatkowej(zmniejszenie ilości progów podatkowych i likwidacja ulg). Realizowane jest to z korzyścią dla bogatych kosztem biednych, tj. 80% społeczeństwa, które musi wyrównać braki w budżecie spowodowane zwiększonymi dochodami bogatych.
Samoobrona i LPR muszą zdjąć z oczu klapki zauroczenia władzą i gro?bą wyjścia z koalicji zmusić PiS do stworzenia w TVP i radiu publicznym jednego kanału o charakterze narodowym i propaństwowym. Gro?ba wyjścia z koalicji ma rację bytu tylko do momentu ostatecznego uzgodnienia instalacji w Polsce tzw. tarczy antyrakietowej. PiS reprezentuje tutaj interesy JudeoUSA, a PO interesy JudeoUE przeciwne tej „tarczy”. Zwalczanie SLD przez PiS ma miejsce tylko dlatego, że SLD może przejąć po następnych wyborach rolę PiS. Jeśli instalacja „tarczy” zostanie uzgodniona, i nie jest istotne, czy na tak, czy na nie za "tarczą"(ma to żywotne znaczenie tylko dla Narodu, a nie dla rządzących) koalicja PiS, Samoobrona, LPR przestanie istnieć. Powstanie nowa, PiS-PO lub odbędą się nowe wybory. Analiza treści programowych partii PiS i PO, bardzo łatwa i prosta ze względu na bylejakość merytoryczną tych programów dowodzi, że nie ma między nimi różnic w poglądach na gospodarkę. Władze tych partii rekrutują się z wrogich Polsce środowisk przed i po „okrągłostołowych”. Ministerstwa: Finansów, Spraw Zagranicznych, Skarbu, Spraw Wewnętrznych, Kultury znajdują się od 1944 r. w rękach ludzi, którym obcy jest narodowy interes Polaków.
Tak, więc bez mediów narodowych nie dokonamy przebudowy zniewolonej i zniszczonej świadomości polskiego społeczeństwa. Polska potrzebuje dziś zasadniczych zmian w gospodarce i w polityce zagranicznej, zgodnych z interesem i z wolą Narodu, a czasu na te zmiany jest coraz mniej. Nie chcemy w Polsce szkodliwych dla niej rządów PiS, PO, SLD - to są te same środowiska. Jeśli jednak istnieją między nimi różnice, to trzeba je bezwzględnie wykorzystać i pozbawić władzy nad krajem, to jest patriotyczny obowiązek POLSKIEGO polityka. Czas, aby Samoobrona i LPR się zreflektowały, bo nie ważne są rządowe posady partyjnych kolegów (tylko niecałe 3 lata zostało na "pełnienie zaszczytnych stanowisk"), ważne jest jednak chyba coś innego. Jeśli Wy i Wasi przywódcy tego nie zrozumiecie, to znikniecie z politycznej sceny - polskojęzyczne media Was wykończą. Samoobrona i LPR są w tych mediach przedstawiane jako banda seksualnych zboczeńców, ksenofobów, faszystów, nieudaczników, ludzi pozbawionych zasad moralnych, bezwartościowych intelektualnie - i tak też jesteście postrzegani przez znaczną część społeczeństwa. Ostatnie wyniki wyborów do sejmu i do samorządów zdają się to potwierdzać.

Te same media kpiąc z naszej katolickiej wiary oskarżają Polski Naród o ksenofobię i antysemityzm. Chcą tym samym wymusić na nas „immunitet” ochraniający procesy rozkradania - trwa przecież „prywatyzacja” majątku narodowego i komunalnego, procesy degradacji, a w końcu likwidacji państwa Polaków. Ten zbrodniczy absurd czas już przerwać. Jeśli Posłom Samoobrony i LPR droga jest Ojczyzna Jana Pawła II, to jest o co walczyć i prywatnie dla siebie i społecznie dla Narodu.

Od autora:

List wysłałem do Klubów Parlamentarnych Samoobrony i LPR.
Proszę tych z Państwa, którzy zgadzają się z treścią listu o podpisywanie się pod nim i wysyłanie go na adres w/w klubów Samoobrony i LPR (adresy dostępne w Internecie).

12 maj 2007

katolik Dariusz Kosiur 

  

Archiwum

NASZA TRADYCJA?
marzec 30, 2008
Marek Jastrząb
Niwinne pytanko ze stosowania prawa Prawa UE. Kiedy PAP zapłaci 250 000 euro grzywny?
sierpień 21, 2007
tłumacz
Wczoraj Moskwa dziś Bruksela
kwiecień 17, 2003
PAP
ODEZWA DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW 1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury.... 2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
Cold War II
wrzesień 4, 2007
przysłał ICP
Zmienić Naród, albo wymówki durniów
czerwiec 10, 2006
Artur Łoboda
Dał nam przykład boliwarianin
marzec 9, 2007
pnlp
Anonimowe komentarze naruszają dobre imię!
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Najpierw naprawic krzywdy
luty 13, 2007
przesłała Elżbieta
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Dzień Kobiet wczoraj i dziś
marzec 9, 2007
Marek Olżyński
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
Cadbury wycofuje tysiące batonów
wrzesień 14, 2007
PAP/AFP
Kilka uwag o pieniądzu
kwiecień 26, 2007
Bogdan
Wydajcie im Kwaśniewskiego
marzec 22, 2004
Warmuz
Złoty na sztywno ?
wrzesień 9, 2002
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl
Partnerstwo Rosji z Iranem?
grudzień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Program
lipiec 20, 2003
przesłała Elżbieta
Dyrektywa z Waszyngtonu
lipiec 1, 2008
Tomasz Zalewski
PROTEST
maj 29, 2003
przesłała Elżbieta
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media