|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
więcej -> |
|
13 grudnia 2002
Ogłoszono rozszerzenie Unii Europejskiej
|
|
Na szczycie w Kopenhadze zawarto porozumienie z całą dziesiątką kandydatów w sprawie warunków poszerzenia Unii Europejskiej do 25 krajów - oznajmił uroczyście w Kopenhadze premier Danii Anders Fogh Rasmussen.
Wieczorem Rasmussen ogłosił, że Unia Europejska przyjmie do swego grona nowe kraje.
"Nowym członkom mówię: Gorąco witam. Urodziła się nasza nowa Europa" - powiedział Rasmussen w gronie zebranych w Kopenhadze przywódców obecnych i przyszłych krajów członkowskich wspólnoty, tuż przed pamiątkowym zdjęciem na zakończenie szczytu. Jego słowa zgromadzeni nagrodzili oklaskami.
Premier Leszek Miller poinformował, że wszystkie postulaty, z którymi polska delegacja przyjechała do Kopenhagi, zostały przyjęte. Powiedział m.in., że bezpośrednio do budżetu wpłynie 6 mld złotych w latach 2004-2006 czyli 1,5 mld euro. Dopłaty bezpośrednie (dla rolników) w całości w pierwszym roku wyniosą 55 proc., w drugim - 60 proc., a w trzecim - 65 proc. Polska uzyskała też zgodę na utrzymanie 7-procentowej stawki VAT w budownictwie mieszkaniowym oraz zwiększenie kwoty hurtowej sprzedaży mleka o 1,5 mln ton. Na ochronę granicy wschodniej, do przyznanych wcześniej 172 mln euro, uzyskaliśmy dodatkową kwotę w wysokości 100 mln euro.
"Zrzucamy z siebie ostatecznie ciężar Jałty i powojennego podziału Europy" - powiedział Miller w Kopenhadze.
Finał wieńczy dzieło i ten finał jest szczęśliwy - tak prezydent Aleksander Kwaśniewski skomentował porozumienie między Polską i UE. Podkreślił, że otwiera się nowy rozdział dla Polski i dla Europy.
"1 maja 2004 roku będziemy mogli być w UE na dobrych warunkach" - powiedział prezydent w telewizji publicznej. Pytany, czy wierzy w sukces referendum w sprawie wstąpienia Polski do UE, odparł: "Oczywiście, że wierzę".
Wicepremier Grzegorz Kołodko powiedział, że uzupełnienie dopłat bezpośrednich dla rolników do dopuszczalnego poziomu 55, 60 i 65 proc. nie będzie automatyczne. Zastrzegł, że 1 mld euro, który Unia zgodziła się przesunąć z funduszy strukturalnych do polskiego budżetu, nie musi koniecznie posłużyć do uzupełnienia dopłat.
Zamykając negocjacje członkowskie z Unią na szczycie w Kopenhadze, Polska uzyskała "możliwość dopłacania 55, 60 i 65 proc. z własnego budżetu, o ile środki będą na to pozwalały" - powiedział. "To oczywiście będzie uzależnione od sytuacji finansowej państwa polskiego" - dodał.
Według Kołodki, ze swojej kasy (współfinansowanej z polskich składek) Unia sfinansuje dopłaty do wysokości 36, 39 i 42 proc. w pierwszych trzech latach.
Wicepremier i minister rolnictwa Jarosław Kalinowski ocenia, że warunki w sprawie rolnictwa, wynegocjowane przez Polskę, dają szansę polskiemu rolnictwu w ramach Unii Europejskiej.
Jak oświadczył, Polska dostała pozwolenie na przenoszenie na dopłaty 20 proc. środków na rozwój wsi, czyli zgodziła się na propozycję Unii. Wcześniej polski rząd postulował umożliwienie przekazywania na dopłaty 25 proc. tych środków.
Według Kalinowskiego, VAT na maszyny rolnicze i ciągniki od naszego wejścia do Unii będzie wynosił 22 proc., bo nie udało się wynegocjować stawki 12-procentowej.
Podkreślił, że uzyskano "to, w co naprawdę dzisiaj nikt nie wierzył", czyli doprecyzowaną klauzulę ochronną naszego rynku rolnego.
Miller podkreślił, że "Polska zrobiła wielki historyczny krok. Wierzę głęboko, że nasz naród zasłużył na tę wielką szansę, jaka otwiera się przed nami. Po całodziennych, trudnych i momentami niezwykle dramatycznych negocjacjach wszystkie postulaty, z jakimi przyjechaliśmy do Kopenhagi, zostały przyjęte. Pozwoliło mi to oświadczyć w imieniu polskiego rządu, że przyjmujemy warunki naszego członkostwa w Unii Europejskiej".
Dziękując za poparcie polskich starań o członkostwo w UE, premier Miller powiedział: Wyrazy najwyższego szacunku kieruję do Jego Świątobliwości Jana Pawła II.
Przewodniczący Komisji Europejskiej Romano Prodi powitał "koniec podziałów w Europie". "Po raz pierwszy w historii Europa połączy się z woli swych narodów - oświadczył w komunikacie. - Unia Europejska wypełniła swe zobowiązania. Porozumienie, jakie zawarliśmy tutaj w Kopenhadze, ukazuje to, co najlepsze w UE: przywództwo, solidarność i determinację".
Minister spraw zagranicznych Niemiec Joschka Fischer uznał piątkową decyzję o rozszerzeniu UE za wydarzenie przełomowe. "To definitywny koniec zimnej wojny" - powiedział.
Jego zdaniem, rozszerzenie zamyka się w ramach finansowych UE i nie jest zbyt drogie. "Nie da się w ogóle wyrazić pieniędzmi tego, co Unia Europejska osiągnęła w dniu dzisiejszym" - ocenił .
Szef dyplomacji belgijskiej Louis Michel wyraził opinię, że zakończenie negocjacji akcesyjnych to "powrót uprowadzonych dzieci wolnego świata".
Przy okazji szczytu w Kopenhadze czeski premier Vladimir Szpidla i kanclerz Austrii Wolfgang Schuessel uzgodnili wspólną deklarację w sprawie bezpieczeństwa w czeskiej elektrowni jądrowej Temelin.
Deklaracja zostanie dołączona do traktatu akcesyjnego Czech do UE. ¬ródła dyplomatyczne ujawniły, że deklaracja zawiera zdanie, iż oba kraje wypełnią zobowiązania wynikające z poprzednich porozumień.
|
|
14 grudzień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Strefa ochrony
wrzesień 14, 2002
EWA ŁĘTOWSKA http://rzeczpospolita.pl
|
Nic nowego
grudzień 15, 2008
Artur Łoboda
|
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
|
Osłabianie Rosji kosztem Polski
kwiecień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podać ?ródło pochodzenia majątku
lipiec 22, 2004
Janina Kotłowska - Rudnik
|
Szef NBP kontra prezydent
marzec 8, 2006
|
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
|
Piękny sen
czerwiec 7, 2006
...
|
Syndrom oblężonej twierdzy
maj 5, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski, Krzysztof Warecki
|
"Cały świat jest sceną"
październik 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Dlatego muszą płacić ...
październik 20, 2004
|
"Polski" - z nazwy rząd - dba o obce interesy. Ostateczne pozbycie się polskich banków
kwiecień 20, 2006
Halina Kochalska
|
POLSKA - UNIA 15
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Nie ma pieniędzy dla pielęgniarek, nauczycieli, na zasiłki dla bezrobotnych, ale na eurodemagogię będzie 2 razy więcej.
grudzień 4, 2002
PAP
|
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co mamy dalej robic ?
marzec 31, 2005
Henryk Wesolowski
|
Reżim Busha zamierza zaatakować Iran przy pomocy nuklearnej broni taktycznej
październik 1, 2006
Dorota Szczepańska
|
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
|
Bank centralny musi być niezależny (od dobra Polski) - twierdzi Prezydent RP
styczeń 8, 2004
|
więcej -> |
|