|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie |
|
| Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie... |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
więcej -> |
|
Złodziejskie rekomendacje
|
|
Kilka lat temu Rada Miasta Krakowa zapragnęła skorzystać z „dobrodziejstw” EBOiR.
W tym celu złożyła wniosek o pożyczkę na budowę tzw. „szybkiego tramwaju”, nowej linii tramwajowej omijającej zatłoczone dzielnice miasta.
Po wykonaniu kosztownego wniosku, EBOR zgodził się na udzielenie pożyczki, na dość wygórowanym oprocentowaniu. Narzucił jednak wiele warunków.
Ich wykonanie odwlekało rozpoczęcie inwestycji, a co za tym idzie pobranie kredytu.
EBOR nie w ciemię bity, więc za tak zwaną „gotowość udzielenia kredytu” życzy sobie całkiem niemałą prowizję. Już dawno przekroczyła ona 20 procent wartości kredytu.
Ale to jeszcze wszystko mało.
Kiedy w końcu doszło do rozstrzygnięcia przetargu na budowę nowej linii, EBOR zachowując się jak typowy gangster zażądał unieważnienia go i przekazania wykonawstwa najdroższemu oferentowi – włoskiej firmie powiązanej lewymi interesami z członkami EBOR.
Dzisiaj czytam, że do Telekomunikacji Polskiej, firmy mającej tyle wspólnego z Polską, że doskonale doi bezradnych Polaków, wybrano nowe władze.
Podczas walnego zabrania zarządu Telekomunikacji Polskiej rezygnacje z zasiadania w radzie nadzorczej TP złożyło trzech członków: Jean-Yves Gouiffes, Michel Bertinetto oraz Peter Reiniger.
Na ich miejsce powołano Jean Paul Cottet, Pierre Hamon (obaj rekomendowani przez France Telecom) oraz Andrew Seton (rekomendowany przez EBOiR).
Niedługo zobaczymy dalszy ciąg lewych interesów międzynarodowego kapitału. Tym bardziej aroganckiego, że na jego usługach pracują tacy ludzie jak była prezes Narodowego Banku Polskiego – Hanna Gronkiewicz Walz, która na żądanie swoich obecnych szefów rozpoczęła proces „schładzania gospodarki polskiej” a więc planowe wprowadzenie Polski w kryzys.
|
|
24 kwiecień 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tradycja, która przestała istnieć
październik 27, 2004
Artur Łoboda
|
S.P.Q.R.
maj 11, 2008
Artur Łoboda
|
Żywot człowieka NIEpoczciwego
czyli -
Andrzej Olechowski
luty 26, 2003
Helena Rucz-Pruszyńska (2001)
|
Zemsta
styczeń 12, 2004
przesłała Elżbieta
|
Wałęsa szanujący prokuratorów
marzec 10, 2005
Lech Wałęsa
|
Wymiana dowodów do 2007 roku
lipiec 26, 2002
PAP
|
Przepraszam
październik 1, 2006
mik4
|
PiS nie wepchnal Polski do jewRopejskiego kolchozu, nie uchwalil budzetu na rok 2006, ani nie podpisal porozumienia wyslania
czerwiec 17, 2006
jasiek z toronto
|
Pięciu członków RPP za obniżką stóp w kwietniu
czerwiec 16, 2002
PAP
|
Polski "Titanic" z unijną orkiestrą
styczeń 26, 2005
Ksiądz profesor Czesław S. Bartnik
|
Europa, Europa
luty 11, 2006
PAP
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
|
Jozef Mackiewicz "Prawda w oczy nie kole"
marzec 18, 2008
...
|
"Dokonania" Banku Światowego i MFW
luty 29, 2004
Walden Bello i Shea Cunningham
|
Przeczytaj pomysl i pozwol podobnie uczynic innym.
styczeń 31, 2003
Elzbieta
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 18, 2007
Anna
|
Wyniki na wiare
grudzień 13, 2002
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|