ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Bankructwo Ukrainy 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Byt Polski zagrożony zgodą na „Tarczę”?


Propaganda Izraela niedawno twierdziła, że „byt Izraela jest zagrożony przez Iran,” który jakoby chce „wymazać Izrael z mapy.” Okazało się, że prezydent Iranu mówił o zmianie reżymu w Izraelu a nie o „wymazywaniu z mapy.” Izraelskie plany ataku na Iran powoduję odstraszające wysiłki Iranu, które mają na celu udowodnienie, że rozpaczliwa irańska salwa odwetowa, na atak osi USA-Izrael, nie opłaca się grożącym napaścią i użyciem broni nuklearnej w tym celu.
Sprawa „Tarczy” przypomina lata 1970te, kiedy pułkownik Ryszard Kukliński starał się, za wszelką cenę, uratować Polskę, przed stworzeniem w niej radioaktywnej zapory, między Sowietami i Zachodem, na wypadek ataku sowieckiego, przeważającymi siłami pancernymi, na Europę Zachodnią. Wielu w Polsce do dziś nie rozumie działalności pułkownika Kulkińskiego i nie wie o planach USA, stworzenia z Polski radio-aktywnej bariery, za pomocą amerykańskich eksplozji atomowych na terenie Polski. Celem działalności Kuklińskiego było wykolejenie tego scenariusza.
Plan budowy w Polsce, wyrzutni amerykańskich rakiet z głowicami nuklearnymi, oddalonymi od Moskwy, o cztery minuty lotu pocisku, faktycznie zagraża istnieniu Polski. Polska nie jest traktowana przez USA jako partner, ale jako pionek do poświęcenia, na szachownicy globalnej gry politycznej. Polacy nie mogą liczyć na żadne miłosierdzie Rosji. Jakiekolwiek pozory przygotowań do uruchomienia nuklearnych rakiet USA, w Polsce, o cztery minuty lotu pocisku od Moskwy, spowoduje salwę zapobiegawczą rosyjskich rakiet i bombardowanie nuklearne terenu Polski.
Jeżeliby doszło do tej katastrofy, to USA zrobi wszystko, żeby uniknąć wymiany salw nuklearnych między Stanami Zjednoczonymi i Rosją. Polska wówczas byłaby poświęcona jak kozioł ofiarny lub pionek na szachownicy światowej, bez żadnej obrony z USA i z NATO, ponieważ faktycznym celem „Tarczy” jest szachowanie Rosji, jako głównego, niekontrolowanego przez USA, wielkiego arsenału nuklearnego na świecie.
Polacy narażają się na pogardę Niemiec, Francji i innych, w których prasie Polska była nazywana nowoczesnym nie „koniem trojańskim,” ale „osłem trojańskim.” Tymczasem polską opinię publiczną wyprowadza się w pole, narzucaniem dialogu o niby potrzebie obrony przed Iranem i o jakoby korzyściach gospodarczych oraz obronnych dla Polski. Nie wspomina się o realiach i prawdziwych celach „Tarczy” oraz katastrofalnych konsekwencjach dla Polski, której bytem szafuje USA.
Polska nie jest niezależnym graczem i nie jest poważnym partnerem USA, ale jest traktowana po prostu jako „republika bananowa,” czyli według schematu od dawna używanego w Ameryce Centralnej i Południowej przez Waszyngton. Polska jest traktowana instrumentalnie, czyli jak to się mówi wśród myśliwych „jest przeznaczona na odstrzał.”
Zgoda na budowę „Tarczy” w Polsce prowadzi wyłącznie do osłabienia Polski. Proces ten już zmaterializował się w permanentnych starach ekonomicznych w handlu z Rosją na korzyść innych członków NATO. Amerykanie niczego nie poświęcą w obronie Polski, czego dowodem jest narażanie Polski, na konsekwencje budowy „Tarczy” w Polsce i na bezkarne zniszczenie Polski przez Rosję, która jest odwiecznym wrogiem Polski.
Faktycznie Rosjanie nie wiele ryzykują na wypadek nuklearnego zniszczenia przez nich Polski, ponieważ Amerykanie zawsze będą się starali, za wszelką cenę, nie dopuścić do bezpośredniego konfliktu nuklearnego z Rosją, przeciwko której prowadzą grę o dominacje świata i tym samy powodują tworzenie się obronnego sojuszu rosyjsko-chińskiego.
Wygląda na to, że obecnie byt Polski jest pod większym znakiem zapytania, niż byt Izraela, lub nawet byt Iranu, który dysponuję wiarogodną salwą odwetową, podczas gdy byt Polski jest zagrożony bezkarnym bombardowaniem nuklearnym przez Rosjan. Prezydent Rosji, Miedwiediew, powiedział 8go lipca 2008, prezydentowi Bush’owi, że Rosja jest gotowa użyć siły militarnej na wypadek instalacji „Tarczy” w Polsce, ponieważ on i sztab rosyjski, uważa „Tarczę,” za broń wymierzoną przeciwko Rosji.


WWW.pogonowski.com
11 lipiec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Dyrektora na chwilę przyjmę
styczeń 23, 2005
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
Kilka słów prawdy o bezrobociu
marzec 17, 2004
Adrian Dudkiewicz
Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Czy mamy dziś do czynienia z rozbiorem Polski?
Czy to jest zdrada narodowa?

kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
The Pogrom of Kielce
lipiec 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Weterani Sierpnia 80
sierpień 30, 2003
Ojczyzna.pl
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
Do Iraku z kneblem w ustach
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Is Poland America's donkey or could it become NATO's horse?
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
Młodzi politycy uczcili rocznicę śmierci Grzegorza Przemyka Poniedziałek, 14 maja
maj 14, 2007
Manipulacja Polakami
luty 9, 2008
Dariusz Kosiur
Biskupi przyrównali Żydów do nazistów
marzec 7, 2007
¬ródło informacji: RMF
Czy USA powinno uczyć się od Hezbollah?
wrzesień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zły Omen?
marzec 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Tajny Brytyjski Document Oskarża Izrael
listopad 28, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media