ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
więcej ->

 
 

Sprytne kukulki i medialnie porazone sikorki

10/03/2007
Zanim zaczniemy krytykowac innych za nasze niepowodzenia zastanowmy sie nad geneza takiej sytuacji!. Otoz jedna z glownych przyczyn biedy i niepowodzen wyplywa z przykazan religijnych a glownie z religi katolickiej nowego testamentu.
Postepujac sztywno wedlug wskazan w nowym testamencie to najlepiej by bylo nic nie robic i szybko umrzec by moc zyc w dostatku i wiecznie w niebie!!.
Ci co mieliby pecha i dostali w spadku duze majatki lub dzieki swoim geniujuszom dorobili sie duzych pieniadzy ...powinni szybko sie ich pozbyc oddajac najlepiej swoim przywodcom duchownym!.Niestety taka polityka postepowania dotyczy wiekszosc religi w jednobostwie. Narody ktore potrafia lub maja odwage obejsc takie ostre przykazania zyja w dostatku tu na ziemi......
Przykladowo, zydzi talmudyczni przestrzegaja praw swojego boga identycznie jak.... rezolucji oenzetowskich ,miedzynarodowych czy rezolucji wynikajacych z praw czlowieka…?.ITP. Otoz takie postepowanie jest calkowicie zgodne z prawami ........natury ziemskiej....! a byc moze i kosmosu.Parokrotnie na discovery pokazywali jak to piec roznych rodzajow plemnikow walczylo wsciekle miedzy soba o dostep do jaja aby go zaplodnic.Pod mikroskopem widac bylo jak jeden rodzaj plemnikow tworzy tylarjere przed innymi rodzajami(od innych osobnikow) a jednoczesnie kilka z nich na tylach probuje dostac sie do wnetrza jaja!. Odkrywcy tego ziawiska nie dostrzegli wprawdzie jaka bronia wladali miedzy soba i czy mieli wzglednie przestrzegali jakis konwencji miedzyplemnikowych a zwlaszcza "miedzynarodowych" .Podobne ziawiska konkurencji i zacieklych walk znajdowane sa w swiecie roslin, zwierzat,ptakow(kukulka) innych gatunkow.Osobiscie nie sadze aby byly tam jakies miedzynarodowe konwencje i umowy a jesli sa to sa tylko parawanem aby zyskac na czasie i zaskoczyc przeciwnika zmierzajac do swojego celu.Wobec powyzszego zanim bedziemy oskarzac "brodate kukulki"o wszystkie nieszczescia zacznijmy od siebie ...co my robimy aby sie nie dac wykiwac.Polskie sikorki cierpia glownie przez chorobliwa i naiwna ....wiare.... we wszystko co im sie poda w dziennikach ,wiadomosciach TV i prasowych jak rowniez a nawet zwlaszcza w kinematografi, gierkach komputerowych i ambonie koscielnej. Oczywiste jest ze kukulki maja jeszcze inne starsze i sprawdzone "w boju" drogi podawania "wiadomosci"tj,szkolnictwo podstawowe ,wyzsze ,studia,uniwersytety,powszechna oswiata, ksiegarnie, wydania encyklopedyczne,kursy swiatopogladowe. Ostatnio z wielkim powodzeniem w USA kukulki cwicza ludzi w telewizyjnych mszach gdzie kukulczy guru poprzez zaklinania,czary,mary i dotyk sprawia ze oglopiale i roznokolorowe ptaszki przewracaja sie z wrazenia na glebe.
Wiadomym jest dla myslacego ze sprytna i szczwana istota bedzie zawsze chciala wykozystac glupszego dla swoich kozysci. Tak bylo ,jest w tej chwili i tak bedzie po wsze czasy... Amen.
Powiem wiecej ze sprytna,silniejsza istota zawsze miala wokol siebie szacunek,i podziw od innych osob(we wczesnych latach szkolnych i mlodziezowych ).Teraz w dobie internetu i telefoni komurkowej wydawaloby sie ze nieuchronnie nastapi oswiecenie u polskich sikorek i wrobli a tu... masz ......! dziesiec milionow polskich wrobli i sikorek szuka chleba po obczyznie w strasznych warunkach(wiem to z autopsji).
W rzadzie przemieszczaja sie te same kukulki i kruki z jednej kliki do drugiej. Koscioly sa coraz bardziej zapelniane w ktorych kukulki prawia kazania o milosci do ..blizniego...!a jest ich duzy procent a ptaszki sa tego kompletnie nieswiadome. Nie jest jednak wcale regola ze ptaszki sa zawsze na straconej pozycji ...chociazby... w ,chinach,wenezueli, palestynie,libanie,iranie kubie i wiekszosci krajow indonezji. Tam jakos kukulka od wielu dziesiecioleci nie udaje sie ulokowac swoich jaj tj, walesy, balcerowicza, Gorbaczowa, "solidarnosci,reform czy pierestrojki"oraz tz, "instytucji harytatywnych" batorego z polski itp . To jest zagadka do rozwiazania ,licze ze uczestnicy z tego forum znaja moze odpowiedz.Z powazaniem  
4 kwiecień 2007

Marek 

  

Archiwum

Lech Wałęsa niczym Gomułka
marzec 13, 2005
Antoni Zambrowski
Tylko 21 postępowań karnych wobec polskich maklerów
styczeń 13, 2003
PAP
Ballady Tadeusza Wo?niaka i moje bluesy w poezji
sierpień 26, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Bagno rozpływa się coraz szerzej
październik 25, 2004
Prokreatorzy i ich prokreatory
wrzesień 4, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy neokonserwatyzm jest... konserwatyzmem? [głos w ankiecie „Frondy”] Remigiusz Okraska
styczeń 30, 2007
Remigiusz Okraska
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
Wnioski są zatrważające
grudzień 16, 2002
Piotr Mączyński
Radny czy członek ?
lipiec 5, 2002
PAP
"Rzeczpospolita" - tuba propagandowa lichwo-gangsterów?
lipiec 1, 2004
Rosja: Bezprecedensowa akcja dyplomatów amerykańskich uwalniających aresztowanych Żydów chasydzkich
listopad 13, 2007
BIBULA
Prusy, Ku?nia Imperiów, 1861-1871 i jej skutki
grudzień 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Państwa bandyckie i ich pokojowe wojny
lipiec 18, 2006
Kwasniewski przed komisję
listopad 7, 2003
IAR
"Rz": Emerytury na kredyt
kwiecień 25, 2005
ccc
Stalowa katastrofa
październik 28, 2003
http://www.obywatel.org.pl/
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Płażyński: papieżowi chodziło o liberalizm światopoglądowy (znawca 6)
sierpień 18, 2002
PAP
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media