|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Atak pistapo w Gdańsku |
|
| Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
więcej -> |
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
|
|
Hańba polskich marynarzy
Marynarze ze Świnoujścia okradli tonący irański kuter - twierdzi kapelan 8 Flotylli Obrony Wybrzeża. Rewelacje na temat akcji ratowniczej kapelan Zbigniew Jaworski opublikował w "Historii duszpasterstwa wojskowego na ziemiach polskich".
Książka właśnie pojawiła się w księgarniach. Jeden z rozdziałów poświęcony jest wspomnieniom z misji w Zatoce Perskiej na okręcie ze Świnoujścia - ORP "Kontradmirał Xawery Czernicki" - pisze "Głos Szczeciński".
Ksiądz krytykuje w nim ówczesnego dowódcę "Czernickiego" kapitana Grzegorza Okuljara. Zarzuca dowódcy, że nie pojawiał się na mszach i zarządzał w niedzielę "niekonieczne alarmy". Kapelan Jaworski twierdzi też, że biuro prasowe Marynarki Wojennej podało nieprawdziwy opis akcji ratowania irańskich marynarzy. Informację o udziale polskiego okrętu w ratowaniu rozbitków z irańskiego statku podały w grudniu 2002 roku niemal wszystkie polskie media. Kapelan pisze, że zamiast akcją ratowniczą, marynarze zajęli się kradzieżą.
"Dnia 21 grudnia ORP 'Kontradmirał Xawery Czernicki' nie uratował żadnego rozbitka irańskiego. Rozbitków podjął śmigłowiec amerykański, a część załogi 'Czernickiego' zajęła się szabrowaniem statku. W tym celu opuszczono na wodę trap i łód? roboczą. Wydobyto z wody między innymi termosy, sokowirówki, papierosy etc. i je sobie przywłaszczono. Są z tego wydarzenia zdjęcia, filmy video" - napisał we wspomnieniach.
Ksiądz twierdzi, że próbował wcześniej sprostować informacje o akcji. Interweniował u rzecznika prasowego Marynarki Wojennej. "Finał przebicia się z prawdą był taki, że wezwał mnie dowódca okrętu kpt. mar. Okuljar i upomniał za prowadzony dialog z rzecznikiem prasowym" - pisze ksiądz Jaworski.
Dowódca załogi "Czernickiego" kpt. Grzegorz Okuljar o książce dowiedział się od dziennikarki "Głosu". Nie chciał wypowiadać się na temat zarzutów kapelana oraz przebiegu opisywanej akcji ratowniczej. - Mogę powiedzieć tylko tyle, że osoba tego pana jest mocno kontrowersyjna i że przyja?ni ze mną nie zawarł - powiedział. - Nie wypowiem się też na temat samej akcji, bo jako żołnierza obowiązuje mnie tajemnica. Miałem swoje rozkazy z nią związane i je wypełniłem - dodał.
(PAP)
To bardzo gorzkie dla nas słowa.
Ale chylimy czoła przed księdzem Jaworskim, który miał odwagę otworzyć gnijącą ranę.
Poziom moralny postkomunistycznego Wojska Polskiego, w którym kadrę dowódczą stanowi w dalszym ciągu komunistyczna agentura, przynosi nam wszystkim wstyd.
Tylko prawda może nas wyzwolić. Dlatego musimy zobaczyć zgniliznę moralną i nie odwracać głowy od toczącej nas wszystkich choroby.
(zaprasza.net)
|
|
31 sierpień 2004
|
|
|
|
|
|
"Stan wojenny był konieczny"
grudzień 17, 2006
Olaf Swolkień
|
PKO BP - Zaniżona cena sprzedaży akcji
listopad 14, 2004
|
Polonia i Polska
maj 14, 2005
Lewed
|
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
|
"Glasnost" globalizmu pod lupą w... Kijowie
czerwiec 21, 2004
Marek Głogoczowski
|
Poprawny politycznie
styczeń 7, 2007
Bogusław
|
Zamiast
marzec 15, 2004
Artur Łoboda
|
Dialog o Polityce Zagranicznej USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wybory w Rosji
luty 2, 2008
. bez podpisu
|
Kafka & case Iran
kwiecień 3, 2007
przysłał ICP
|
Za naszą i waszą ... cywilizację
sierpień 12, 2003
Klaudiusz Wesołek
|
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
|
Nuklearne Zagrożenie USA i Strach w Pakiststanie
styczeń 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Alei/Alej
czerwiec 11, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Więzień polityczny Germar Rudolf trafi do więzienia o zaostrzonym rygorze
czerwiec 21, 2007
BIBULA
|
"L" ("lewoskrętne") oraz "P" ("prawowite") odmiany chrześcijaństwa
wrzesień 21, 2006
dr Marek Głogoczowski
|
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
|
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
|
Kwaśniewski, Miller i Kurczuk przed Trybunał Stanu?
maj 30, 2004
|
więcej -> |
|