|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
więcej -> |
|
Koniec roku 2001
|
|

Należę do tych ludzi, dla których radość z rzeczy małych jest wystarczającą inspiracją do motywacji sensu istnienia. Chętnie zamknąłbym się na polskiej wsi kontemplując upływający czas.
Niestety nie dane mi było zrealizować swojego marzenia.
Wobec niebezpieczeństwa przed jakim stanął nasz kraj zmuszony zostałem do ponownego rozpoczęcia walki z głupotą, arogancją, podłością ludzką.
Zapewne mało kto dziś pamięta, że jeszcze dwa lata temu, polskie media zdominowane przez medialne dziwki i medialnych alfonsów, bezkarnie oszukiwały społeczeństwo, współuczestnicząc w wielkim przestępstwie wobec naszego Kraju.
Z tego właśnie powodu rozpocząłem batalię o rozkruszenie murów totalitaryzmu głupoty i podłości.
Od prawie dwóch lat ostrzegałem w internecie przed konsekwencjami nieodpowiedzialnej polityki nazywanej szumnie „planem Balcerowicza”.
W bardzo ostrych słowach ostrzegałem także członków RPP, oraz Leszka Balcerowicza przed odpowiedzialnością za wyrządzane zło.
Co łatwo było przewidzieć, wszystkie moje apele pozostawały bez echa.
Tym niemniej coraz więcej rodaków stopniowo uświadamiało sobie jaką zbrodnię wobec Polski dokonuje Rada Polityki Pieniężnej.
Rok temu w dramatycznej wypowiedzi powiedziałem : Polska tonie, nie czas na zwady i kłótnie o drugorzędne sprawy.
Ktoś z otoczenia Kwaśniewskiego usiłował mnie wtedy ośmieszyć, ponieważ moje wezwanie odbiegało od pompatycznej propagandy sukcesu jeszcze do niedawna lansowanej zarówno przez Kwaśniewskiego jak też Buzka.
Gdyby ktokolwiek z osób mających wpływ na sytuację kraju przejrzał wtedy na oczy i rozpoczął proces ratunkowy, to nasza obecna sytuacja wyglądała by zupełnie inaczej.
Po dziesiątkach wezwań do Balcerowicza i RPP, zdecydowałem się opublikować
stronę wyjaśniającą mechanizmy i cele działania Leszka Balcerowicza.
Podałem w niej ?ródła tak zwanego „planu Balcerowicza” wywodzące się z średniowiecznej żydowskiej lichwy - skutecznego narzędzia okradania naiwnych „kredytobiorców”.
Wielokrotnie zastanawiałem się czy wskazywać te ?ródła by nie wywołać antysemityzmu Polaków.
Jednak społeczeństwo widząc kto dokonuje przestępstw gospodarczych wobec Polski już dawno rozpoznało sprawców.
Uznałem zatem, że być może dzięki precyzyjnemu wskazaniu na winowajców uchronię nas od prymitywnej fali antysemityzmu przynoszącej wstyd każdemu cywilizowanemu narodowi.
Historia kołem się toczy, a więc określone sytuacje zawsze wywołują analogiczne konsekwencje. Dlatego też pamiętając konsekwencje lichwy w postaci pogromów, zapytałem retorycznie Leszka Balcerowicza, czy celem jego działań jest kolejny pogrom ?
Jest rzeczą oczywistą, że Balcerowicz jest tylko marionetką w rękach jednego z największych spekulantów naszych czasów G.Sorosa i jego pracownika J.Sachsa.
Gdziekolwiek nie maczali swoje ręce ci „panowie” zawsze kończyło się to wielkim oszustwem i grabieżą cudzych pieniędzy.
Być może jakaś opatrzność sprawiła że stronę opisującą wielki przekręt wobec Polski opublikowałem 24 godziny przed atakiem na WTC.
Niezależnie od przesłanek religijnych, zamach z 11 września był reakcją na politykę gospodarczą i społeczną, zdominowanych przez środowiska żydowskie Stanów zjednoczonych, a Światowe Centrum Handlu, było dla zamachowców symbolem traktowania nieżydowskich społeczeństw świata, jako podludzi.
Coś musi być na rzeczy jeżeli ktoś na świecie zdecydował się na tak desperacki atak. Łatwo przewidzieć że niedługo pojawią się kolejni wielcy zamachowcy.
Trzeba sobie bardzo jasno powiedzieć że przy ogromnym postępie komunikacji, w ręce oszustów wpadły narzędzia umożliwiające dokonywanie przekrętów na skalę globalną.
Z tego powodu grupa cwaniaków która w pogoni za zyskami założyła szumną instytucję pod nazwą Bank Światowy, uzyskała globalny wpływ na losy świata.
Nie łud?cie się że jest to jakaś poważna instytucja - to tylko bardziej cwani oszuści niż ci którzy usiłują Was okraść w „grze w trzy karty”.
Podobnie ma się sprawa z Międzynarodowym Funduszem Walutowym, oraz z EBOR.
Instytucje te są przykrywką i narzędziem konsolidacji dla grupy ludzi, posiadających „ambicje” dokonywania największych oszustw.
Czym się takie instytucje różnią od pamiętnej „ART.-B” ?
Odpowied? - skalą działania.
I oto przyszedł pierwszy przełom w ich polityce.
Jest nim sytuacja w Argentynie, która wymknęła się spod kontroli.
Spekulanci mieli przygotowany plan „bankructwa państwa” - swoiste novum w historii świata.
Celem jego było przejęcie strategicznych dla Argentyny składników państwa.
Stalibyśmy się w ten sposób po raz świadkami przejęcia prze określoną grupę ludzi kontroli i faktycznej władzy nad obcym państwem, gospodarczo rozwiniętym krajem.
Wcześniej dokonywano takich przewałek w „krajach trzeciego świata”.
W starożytności mieliśmy przykłady podobnych zawłaszczeń, ale żeby w XXI wieku dokonywać coś takiego trzeba być albo niespełna rozumu, albo wyjątkowo podłym człowiekiem
Otóż rozruchy społeczne grożące wojną domową w Argentynie chwilowo przeszkodziły MFW i BŚ w dalszej realizacji swojego planu.
Jeszcze nie wiemy co dalej wymyślą. Pewne jest jednak, że ich manipulacje zrujnowały gospodarkę jednego ze stabilniejszych krajów Ameryki Południowej.
Jak to wszystko ma się do sytuacji Polski ?
Otóż Polska poddana została podobnej manipulacji.
Ponieważ jednak wybraliśmy na swoich przedstawicieli ludzi którzy dobrowolnie zgodzili się oddać strategiczne dla każdego kraju instrumenty Państwa (np. banki), chwilowo wielki przekręt dokonuje się bez wielkich wstrząsów i bez potrzeby wprowadzania przez BŚ „planu bankructwa państwa” polskiego.
Pytanie tylko jak długo ?
Oprócz agresywnych działań BŚ i MFW, Polska poddana jest ekspansji niemieckiej.
Na razie, w sposób bardzo zakamuflowany, ale za to stanowczymi krokami realizuje się plan powrotu Niemców na polskie ziemie zachodnie.
Śledząc negocjacje z UE, której filarem są Niemcy możemy zauważyć tą ścieżkę agresywnej wobec Polski polityki.
Jak zatem wygląda sytuacja Polski na przełomie 2001/2002 roku ?
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej niż rok temu, kiedy to ślepcy - polscy politycy balansowali na przepaści, skutecznie manipulowani przez łajdaków.
Słowa Belki że sytuacja Kraju jest bardzo poważna oznaczają że politycy znajdujący się przy władzy zrozumieli zagrożenia jakie nam grożą.
Nam nadzieję że mój krzyk w sprawie negocjacji z UE, dotyczący sprzedaży ziemi, również został odebrany przez Rząd i zostaną poczynione wszystkie kroki, aby niewątpliwie cenne osadnictwo rolnicze, nie zostało zamienione w kolejny rozbiór Polski.
W kontekście bardzo poważnej, choć nie tragicznej sytuacji Polski, po raz kolejny ponawiam wezwania do wszystkich stron „areny politycznej” : zaprzestańcie waśni i po ustaleniu ograniczeń progowych, zabierzcie się wspólnie do przebudowy Polski, bo w przeciwnym wypadku będziecie grabarzami własnej ojczyzny.
Na koniec powrócę do sprawy budzącego się antysemityzmu Polaków który stał się narzędziem w rękach tych samych ludzi którzy dokonują wobec naszego Kraju wielkiego przestępstwa.
Każdy naród posiada oprócz ludzi wielkich, także swoje kanalie.
Nikt z Polaków nie obrazi się gdy prasa zagraniczna nazwie jakiegoś przestępcę „polskim gangsterem”. W szczególności gdyby był członkiem jednej z osławionych mafii podwarszawskich.
Dlaczego zatem tyle oburzenia, gdy mówi się o : żydowskich złodziejach ?
Niestety, państwo Izrael dało okazję pokazać się z najgorszej strony, kiedy ewidentnym złodziejom Bagsikowi i Gąsiorowskiemu, dało schronienie i opiekę.
Korzystając z tragicznego odium holokaustu, najpodlejsi ludzie chcą zagwarantować sobie bezkarność.
Jest więcej niż pewne, że prędzej czy pó?niej obróci się to przeciw narodowi żydowskiemu.
Dlatego w interesie samych Żydów jest przyłączenie się do walki przeciw światowym złodziejom i nie wznoszenie larum w każdej sytuacji, kiedy obok słowa Żyd pojawia się negatywna opinia.
Wiele osób o żydowskim pochodzeniu piórem i kamieniami walczy z „globalizacją”, a więc ze zjawiskiem które tu opisuję, wskazując jego prawdziwą naturę.
Być może wystarczy, aby dla tych podłych ludzi o których pisałem, znaleziono nowy epitet wyłączający ich ze społeczności Żydów.
W każdym razie lichwiarze są największymi wrogami własnego narodu i dlatego samu Żydzi powinni ich zwalczać.
Po raz kolejny zaznaczam że szubrawcy, których miałem okazję tu opisać, nie są jedynym niebezpieczeństwem dla naszego Kraju.
W każdym Urzędzie Państwowym znajdziemy skorumpowanych łajdaków, gotowych dla swoich judaszowych srebrników dokonać najgorszą podłość.
U progu nowego roku życzę wszystkiego dobrego, dla wszystkich ludzi dobrej woli, na naszym maleńkim globalnym świecie.
30 grudzień 2001 |
|
17 październik 2007
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Bible Is Hate
kwiecień 14, 2008
przysłał ICP
|
O przestępczym wymiarze sprawiedliwości tylko dla cierpiacych na bezsenność...
luty 19, 2004
wróg Okrągłego Stołu
|
W obronie kopalń, ludzi, narodu.
wrzesień 6, 2003
Ojczyzna.pl
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Ręce opadają
sierpień 14, 2003
Andrzej Kumor
|
Mafia w Kościele Mariackim
czerwiec 19, 2006
Stan Dawid Ligoń
|
Zwycięstwa króla Pyrrusa.
listopad 15, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
|
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
17 kwietnia 2008
styczeń 13, 2009
przysłał ICP
|
Demonstracja antywojenna na zakończenie Forum Społecznego w Brazylii
styczeń 29, 2003
PAP
|
Marsz żałobny neonazistów
kwiecień 18, 2005
|
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Towarzysze tęsknią za pochodami
maj 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Marzec 68 - dwa swiadectwa
marzec 6, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
"Sondaż" czy kpiny ze społeczeństwa?
styczeń 24, 2003
PAP
|
Mniejsze zło
luty 15, 2008
Artur Łoboda
|
To tylko biznes
lipiec 17, 2002
PAP
|
Sekcja Młodych Stronnictwa Narodowego i Instytut Edukacji Narodowej zapraszają na konferencję "Nacjonalizm a religia".
grudzień 13, 2004
|
więcej -> |
|