|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Na wzór hitlerowski |
|
| Eksterminacja starszych osób w Niemczech. |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
więcej -> |
|
"Kontynuacja działań" czyli kretynizm zinstycjunalizowany po krakowsku
|
|

Prezydent miasta podpisał zarządzenie w sprawie wystąpienia z wnioskiem o wyłączenie gruntów z produkcji rolnej. "Odrolnienie" kilku działek jest konieczne, by można było wydać pozwolenie na budowę i modernizację ulic. Są jednak wątpliwości, czy - wobec braku planu zagospodarowania przestrzennego miasta - jest to możliwe.
Bez decyzji o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej nie będzie można realizować m.in. budowy ulicy Nowotarskiej, przedłużenia i modernizacji ul. Witosa oraz ul. Grota-Roweckiego, modernizacji ul. Kuryłowicza i Drużbackiej. Dopiero po wydaniu decyzji o odrolnieniu możliwe będzie wydanie pozwolenia na budowę.
"Działki, na których mają być realizowane inwestycje przewidziane dotychczas na cele produkcji rolnej, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego miasta Krakowa, przeznaczone zostały obecnie na cele nierolnicze" - można przeczytać w uzasadnieniu do zarządzenia prezydenta. Problem jednak w tym, że działki te obecnie nie są przeznaczone na cele nierolnicze, bo plan już nie obowiązuje.
"Planowane wyłączenia gruntów z produkcji rolnej są kontynuacją wydanych uprzednio decyzji, dotyczących gruntów" - można przeczytać w tym samym uzasadnieniu. Podstawą do wniosku o odrolnienie - podaną w zarządzeniu - jest art. 11 Ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, który mówi, że wyłączenie z produkcji rolnej "może nastąpić po wydaniu decyzji zezwalającej na takie wyłączenie". Nie ma ani słowa o art. 7 tej ustawy, który mówi z kolei, że "przeznaczenie gruntów rolnych i leśnych na cele nierolnicze i nieleśne dokonuje się w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego".
Przyjmując, że dla działek, które teraz gmina chce odrolnić, wydano już decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu, można by uznać, że prawo nie może działać wstecz, więc wniosek o wyłączenie z produkcji rolnej wydaje się zasadny. W gorszej sytuacji będą inwestorzy, którzy dopiero chcą budować (nie mają jeszcze prawomocnej decyzji WZiZT) na gruntach, zaklasyfikowanych w planie już nieobowiązującym jako tereny do zabudowy, a dziś - co wynika z ewidencji gruntów - na terenach rolniczych.
W przypadku wspomnianych już działek potrzebnych pod nowe drogi jest jeszcze jedno ułatwienie. Prezydent miasta występuje z wnioskiem o odrolnienie do prezydenta miasta jako starosty, a starosta-prezydent, na wniosek prezydenta, wyda decyzje o wyłączeniu gruntów z produkcji rolnej. (GEG)
|
|
24 luty 2003
|
|
http://www..dziennik.krakow.pl/
|
|
|
|
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
|
Co wypisują kretyni
luty 29, 2008
Jan (wielu imion)
|
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
|
Planowane Zbrodnie na Polakach na Wołyniu i w Halicji w Latach 1939-1946
maj 8, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Polacy potrzebują ekumenizmu"
październik 24, 2004
PAP
|
Jelfa - wysokie odszkodowania? - minister wprowadza w błąd.
listopad 21, 2006
Adam Sandauer
|
Kardynał o marszu gejów
maj 9, 2004
(PAP)
|
Niebezpieczna Wiedza
luty 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy spółdzielnie mieszkaniowe zwrócą znacjonalizowane wkłady?
sierpień 30, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Internetowa makabra
listopad 8, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dlaczego bez rozumu - nie ruszysz?
lipiec 8, 2008
Artur Łoboda
|
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
|
Wierność Ojczy?nie
czerwiec 17, 2005
przesłała Elżbieta
|
Jest MAN, będzie Volvo
sierpień 4, 2005
xxx
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
|
Perto-Dolary, Czyli Narzucanie Imperializmu Monetarnego przez Amerykańską Maszynę Wojenną
październik 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski.
|
Prymas Glemp: wyłączmy telewizor i zacznijmy rozmawiać
kwiecień 11, 2004
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|