|
| Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka? |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
więcej -> |
|
Szczepili nieświadomych ludzi przeciw Ptasiej Grypie. Zmarło 21 pensjonariuszy
|
|
Odpowiedzą za testy na bezdomnych?
SZCZEPILI NIEŚWIADOMYCH LUDZI PRZECIW PTASIEJ GRYPIE
Prokuratura rozważa oskarżenie o narażenie zdrowia i życia pacjentów trzech lekarzy i sześć pielęgniarek z przychodni w Grudziądzu. Podawano tam nieświadomym pacjentom testowaną dopiero na polskim rynku szczepionkę przeciw ptasiej grypie. O bulwersującej sprawie informowały szczegółowo we wtorek "Fakty" TVN.
Personel prywatnej przychodni podawał pacjentom szczepionkę przeciw grypie, nie informując jasno, że chodzi o testowanie leku na ptasią grypę, a nie "zwykłą" odmianę tej choroby. Znaczna część uczestników testu była przekonana, że poddała się standardowemu, dorocznemu szczepieniu.
W testach szczepionki przeciwko ptasiej grypie wzięło udział blisko 350 osób z Grudziądza i okolic.
Wydało się, bo pokłócili się o pieniądze
Sprawa wyszła na jaw przypadkowo, gdy podopieczni jednego z miejscowych schronisk dla bezdomnych pokłócili się o pieniądze, które mieli dostać z przychodni za szczepienia. Wezwani do rozdzielenia awanturników policjanci zainteresowali się sprawą szczepień, za które przychodnia wypłaca pieniądze pacjentom.
Jak ustalono, bezdomni wzięli udział w badaniach testowych szczepionki przeciwko wirusowi ptasiej grypy H5N1. Po podaniu kolejnych dawek leku, przychodnia wypłacała pacjentom niewielkie kwoty tytułem "zryczałtowanych kosztów dojazdu na szczepienie".
Możliwość zarobku skłoniła niektórych bezdomnych do ukrywania swoich prawdziwych danych i kilkakrotnego poddania się szczepieniu. Ujawnienie sprawy w lokalnych mediach sprawiło, że na policję zaczęli zgłaszać się kolejni pacjenci przychodni, którzy dopiero w ten sposób dowiedzieli się o swoim udziale w badaniach.
Lekarze: informowaliśmy, że to badania
Według zapewnień kierownictwa placówki, wszyscy zaszczepieni testowanym lekiem wiedzieli, że biorą udział w badaniach klinicznych. Zdaniem lekarzy prowadzących testy, udział w nich był całkowicie bezpieczny, gdyż lek jest zarejestrowany w USA i na tamtym rynku sprzedano już kilkadziesiąt milionów szczepionek.
Poszkodowani pacjenci utrzymują jednak, że wmawiano im, iż to "zwykła" szczepionka przeciw grypie. Także podpisując zgodę na szczepienie nie otrzymali do przeczytania obszernej informacji o leku i ewentualnych powikłaniach.
Schonisko: składamy zawiadomienie do prokuratury
Wątpliwości budzi też fakt, że w 2007 roku schronisko im. Brata Alberta odnotowało zgon 21 pensjonariuszy. Mieczysław Wacławski ze schroniska łączy ten fakt z podawaniem im szczepionek. - Te osoby zmarły w bardzo dziwnych okolicznościach. Bardzo krótko chorowały – wyjaśnił. Zapowiedział w TVN24, że wysyła do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.
Krystyna Małecka z OIL: konsekwencje mogą być poważneSprawę bada także Okręgowa Izba Lekarska w Toruniu. - Lekarze mogą dostać upomnienie, naganę, można im zwiesić prawo do wykonywania zawodu od 6 miesięcy do 3 lat. Najbardziej drastyczna konsekwencja to pozbawienie lekarza prawa do wykonywania zawodu – wyjaśnia przedstawicielka Izby, Krystyna Małecka. (CZYTAJ WIĘCEJ)
http://www.tvn24.pl/12690,1555835,wiadomosc.html
|
|
2 lipiec 2008
|
|
tvn
|
|
|
|
Skutki Napadu USA na Irak
luty 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bezrobocie
styczeń 2, 2009
Dariusz Kosiur
|
Goło, niewesoło
sierpień 14, 2002
"Polityka"
|
Three Zoological Allegpries of Philo’s of Alexandria “Allegories of (Hebrew) Law”
czerwiec 6, 2005
Marek Głogoczowski
|
Do Rady Etyki Mediów
maj 18, 2006
Dariusz Kosiur
|
Jak pozbyć się 80 tys. bezrobotnych i ogłosić, że bezrobocie spada
styczeń 7, 2005
aaa
|
Święte krowy i barbarzyńcy
styczeń 11, 2007
Piotr Ciszewski
|
Marek G's ravings on Belarus and Ilya Ehrenburg "Cracow/Lvov's Plot"
lipiec 18, 2005
Marek Głogoczowski
|
Stracone lata, stracone złudzenia
listopad 11, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Brońmy się przed zdradą
czerwiec 30, 2004
Marek Kamiński
|
"...rządowe BMW zahaczyło o przyczepę nieprawidłowo ustawionego prywatnego auta..."
marzec 16, 2004
wynarodowiony
|
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
|
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
|
Handel z Rosją
listopad 14, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
|
Truman
lipiec 31, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Możemy się doigrać
styczeń 19, 2008
.
|
Apel o pracę dla Polaków w UE
kwiecień 4, 2006
|
Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
|
Wiwat populizm!
czerwiec 5, 2004
|
więcej -> |
|