|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski |
|
| W obronie Naszej wolności |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku |
|
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
|
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
więcej -> |
|
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
|
|
Warszawa, 9 lutego 2003
W związku z sytuacją wojenną w Iraku
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską".
oświadcza co następuje:
Z niepokojem odnotowujemy, że w Społeczeństwie Polskim wielu ustawia się wobec obecnego konfliktu irackiego jak wobec meczu.
Jedni są za Stanami Zjednoczonymi, inni - za Irakiem. Wielu - z satysfakcją obserwuje, jak Niemcy wraz z Francją otrzymują "dyplomatyczne lanie" od światowego hegemona - USA.
Rozumiemy taka postawę, jest to postawa niewolników z plantacji bawełny, którzy nareszcie nie są bici, bo państwo właściciele plantacji sprzeczają się między sobą i pozawieszali baty chwilowo na stojakach do batów.
Jednak - niniejszym przypominamy, że oprócz Polaków z duszą niewolnika są jeszcze ludzie wolni w naszym Kraju!
Zwracamy uwagę na następujące ważne sprawy;
gospodarka polska
Polskie przedsiębiorstwa państwowe i prywatne powinny mieć możliwość swobodnego powrotu na rynki irackie utracone w wyniku działań wojennych w 1991roku. Przypominamy - nikt nie udzielił nam rekompensat za ponoszone od wtedy straty.
Niestety, podejrzewamy, że naród iracki pod rządami okupacyjnych wojsk amerykańskich nie będzie głównym beneficjentem złóż ropy naftowej, której jest właścicielem. Raczej - przewidujemy, że złoża zostaną sprywatyzowane jak większa części polskiej gospodarki - przez tych samych kapitalistów - z takim samym pożytkiem dla Irakijczyków jak Polaków...
Mamy również podstawy przypuszczać, ze podobnie dziać się będzie po wkroczeniu wojsk ONZ, z ewentualnym udziałem wojsk niemieckich, czy nawet rosyjskich!
Zaistniałą sytuacja powinna nam, Polakom uświadomić - jak ważną rolę dla przyszłości naszego Kraju mają silna gospodarka polska i polskie wojsko!
Niemcy, nasz główny konkurent na Kontynencie Europejskim - już teraz mają zbyt dużo do powiedzenia w kwestii irackiej. ZA DUŻO!
Dzisiaj - minister spr. zagr. Niemiec wypowiada się w kwestii irackiej i jest z uwagą wysłuchiwany - prosimy na to zwrócić uwagę!
Owszem - dzisiaj jest bagatelizowany, ale jutro? W jakiej kwestii wypowie się jutro? Czy aby nie wypowie się za "pokojowym powrotem pokrzywdzonych Niemców do kraju ojczystego"?!? Czytaj - za aneksją polskich ziem zachodnich i północnych?!?
Czy wtedy również zostanie zbagatelizowany, a inne kraje Europy bezinteresownie staną w naszej obronie?
Czy stanie w naszej obronie Francja, która zdradzała nas haniebnie wiele razy?
A może - Wielka Brytania, która udzieliła nam fałszywych gwarancji w roku 1939?
Czy może - Czesi, lub Hiszpanie? Zapewniamy, ci również mają swoje problemy.
Tylko MY chcemy walczyć za polski Szczecin, Gdańsk, Wrocław!
Stany Zjednoczone - dzisiejszy światowy hegemon kiedyś będzie zastąpiony przez innego światowego hegemona, najprawdopodobniej - przez pracowity naród chiński - czy warto dzisiaj bić się za hegemonię państwa, które jutro ustąpi pola innemu państwu?
A tak pod rozwagę tym, którzy wskazują na USA jako na ostoję ładu w świecie;
- kto wydał nas na pastwę okupacji sowieckiej, jak nie amerykański prezydent?
- rząd USA dysponował bronią atomową jako jedyny przez kilka lat i mógł urządzać świat jak chciał - czy był to sprawiedliwy świat? Jakie miejsce USA przeznaczyły Polsce wtedy? Ano - jako kolonii rosyjskiej! Takie rzeczy tylko niewolnicy o mózgu wykastrowanym zapominają!
Stolica Apostolska - zachęca nas do modlitwy w intencji pokoju. Żeby nie było wojny. Bardzo szlachetna inicjatywa. Modlimy się razem z Ojcem Świętym o Boże Miłosierdzie dla Świata. Dla muzułmanów, którzy nie znają Chrystusa - również.
Sugerujemy, żeby dla zachowania pokoju, Stolica Apostolska, wraz z Państwem Polskim udzieliły azylu Husajnowi. Niech się przydadzą nasze składki płacone na departamenty spraw zagranicznych!
Szczególnie jednak zwracamy się do tych księży katolickich, którzy utracili ducha i nie widzą Polski jako suwerennego państwa - tylko jako przyszłą kolonię niemiecką - NAWRÓĆCIE SIĘ! NIE TRAĆCIE DUCHA! POLSKA BĘDZIE, BO BÓG TAK CHCE!
Ponadto - zwracamy uwagę, na istotną lukę w świadomości wielu wychowanków polskich seminariów. Zbyt mało polskich kapłanów ma rozeznanie w politycznych sprawach podstawowych. Niestety, odnosimy wrażenie, że jakiś wewnętrzny seminaryjny zapis cenzuralny obejmuje dorobek Romana Dmowskiego, Feliksa Konecznego, Jędrzeja Giertycha i innych klasyków myśli narodowej polskiej!
To skutkuje brakiem rozeznania w wielu sprawach i politycznym zapatrzeniem na Zachód. Czyli - kraje niemieckojęzyczne...
Polityka Polska
Reagujemy pozytywnie na inicjatywy polityków podległych politycznym wpływom Stolicy Apostolskiej i przychodzimy na organizowane przez nich modlitwy.
Jednak - chcemy przypomnieć, że ostatnimi czasy w momencie gdy wokół polityka tego rodzaju zbierało się dużo Polaków o poglądach narodowych - strukturę taką spotykał zawsze rozbijający cios, a lider był tak dobrany, żeby nie mógł porządku utrzymać.
NARODU POLSKIEGO NIE ZAWODZˇ TYLKO POLITYCY ENDECCY ! NARODOWO-DEMOKRATYCZNI ! O tym chcemy przypomnieć w trudnych chwilach światowego zamętu.
Polsce potrzeba takich przywódców, którzy poprowadzą sprawnie kampanię referendalną i pó?niej - inne kampanie. Z wojennymi włącznie.
Dlatego - prosimy wszystkich Polaków - uważnie analizujcie każdy ruch, powiązania i wpływy w polityce polskiej. Szukajcie tylko takich polityków, którzy swoje działania realizują zgodnie z polskim interesem narodowym.
Szukajcie struktur, gdzie działanie jest kontynuacją myśli Dmowskiego i Giertycha!
z wyrazami szacunku
Dariusz Benedykt Ciesielski
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską".
Kontakt : e-mail: lobbypl@wp.pl e-mail: lobbypl@interia.pl
Warszawa(( 0609 559 313 ( 0609 220 043) , Lublin(( 0503 002 581)
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
|
13 luty 2003
|
|
|
|
|
|
Pozycja nauczyciela w społeczeństwie
wrzesień 13, 2003
ABCnet
|
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bredzi bredzi sobie Rzymek..z Rzymku bredni plynie dymek..
sierpień 25, 2007
totalnie Nieokrzesany
|
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
|
Demokracja = Mediokracja dla Imbecylów.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Agresja ze wschodu
wrzesień 17, 2007
Marek Olżyński
|
Przed operacją
październik 5, 2003
Marek Ludwikiewicz
|
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
|
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
|
Kosowo
luty 28, 2008
Artur Łoboda
|
W judaizmie Bóg jest Bogiem tylko dla Żydów
styczeń 8, 2006
http://www.kielce.pl/forum/
|
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Czyżby nowe metody manipulacji?
grudzień 16, 2002
Artur Łoboda
|
Wezwanie adresowane do polskich dziennikarzy...
czerwiec 1, 2006
Artur Łoboda
|
Dokąd zmierza prawo
luty 23, 2007
Marek Olżyński .
|
85 rocznica odzyskania niepodległości
listopad 12, 2003
|
A teraz rząd światowy
grudzień 10, 2008
Gideon Rachman
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
|
więcej -> |
|