|
| JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII |
|
|
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA |
|
| Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
więcej -> |
|
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
|
|
Warszawa, 9 lutego 2003
W związku z sytuacją wojenną w Iraku
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską".
oświadcza co następuje:
Z niepokojem odnotowujemy, że w Społeczeństwie Polskim wielu ustawia się wobec obecnego konfliktu irackiego jak wobec meczu.
Jedni są za Stanami Zjednoczonymi, inni - za Irakiem. Wielu - z satysfakcją obserwuje, jak Niemcy wraz z Francją otrzymują "dyplomatyczne lanie" od światowego hegemona - USA.
Rozumiemy taka postawę, jest to postawa niewolników z plantacji bawełny, którzy nareszcie nie są bici, bo państwo właściciele plantacji sprzeczają się między sobą i pozawieszali baty chwilowo na stojakach do batów.
Jednak - niniejszym przypominamy, że oprócz Polaków z duszą niewolnika są jeszcze ludzie wolni w naszym Kraju!
Zwracamy uwagę na następujące ważne sprawy;
gospodarka polska
Polskie przedsiębiorstwa państwowe i prywatne powinny mieć możliwość swobodnego powrotu na rynki irackie utracone w wyniku działań wojennych w 1991roku. Przypominamy - nikt nie udzielił nam rekompensat za ponoszone od wtedy straty.
Niestety, podejrzewamy, że naród iracki pod rządami okupacyjnych wojsk amerykańskich nie będzie głównym beneficjentem złóż ropy naftowej, której jest właścicielem. Raczej - przewidujemy, że złoża zostaną sprywatyzowane jak większa części polskiej gospodarki - przez tych samych kapitalistów - z takim samym pożytkiem dla Irakijczyków jak Polaków...
Mamy również podstawy przypuszczać, ze podobnie dziać się będzie po wkroczeniu wojsk ONZ, z ewentualnym udziałem wojsk niemieckich, czy nawet rosyjskich!
Zaistniałą sytuacja powinna nam, Polakom uświadomić - jak ważną rolę dla przyszłości naszego Kraju mają silna gospodarka polska i polskie wojsko!
Niemcy, nasz główny konkurent na Kontynencie Europejskim - już teraz mają zbyt dużo do powiedzenia w kwestii irackiej. ZA DUŻO!
Dzisiaj - minister spr. zagr. Niemiec wypowiada się w kwestii irackiej i jest z uwagą wysłuchiwany - prosimy na to zwrócić uwagę!
Owszem - dzisiaj jest bagatelizowany, ale jutro? W jakiej kwestii wypowie się jutro? Czy aby nie wypowie się za "pokojowym powrotem pokrzywdzonych Niemców do kraju ojczystego"?!? Czytaj - za aneksją polskich ziem zachodnich i północnych?!?
Czy wtedy również zostanie zbagatelizowany, a inne kraje Europy bezinteresownie staną w naszej obronie?
Czy stanie w naszej obronie Francja, która zdradzała nas haniebnie wiele razy?
A może - Wielka Brytania, która udzieliła nam fałszywych gwarancji w roku 1939?
Czy może - Czesi, lub Hiszpanie? Zapewniamy, ci również mają swoje problemy.
Tylko MY chcemy walczyć za polski Szczecin, Gdańsk, Wrocław!
Stany Zjednoczone - dzisiejszy światowy hegemon kiedyś będzie zastąpiony przez innego światowego hegemona, najprawdopodobniej - przez pracowity naród chiński - czy warto dzisiaj bić się za hegemonię państwa, które jutro ustąpi pola innemu państwu?
A tak pod rozwagę tym, którzy wskazują na USA jako na ostoję ładu w świecie;
- kto wydał nas na pastwę okupacji sowieckiej, jak nie amerykański prezydent?
- rząd USA dysponował bronią atomową jako jedyny przez kilka lat i mógł urządzać świat jak chciał - czy był to sprawiedliwy świat? Jakie miejsce USA przeznaczyły Polsce wtedy? Ano - jako kolonii rosyjskiej! Takie rzeczy tylko niewolnicy o mózgu wykastrowanym zapominają!
Stolica Apostolska - zachęca nas do modlitwy w intencji pokoju. Żeby nie było wojny. Bardzo szlachetna inicjatywa. Modlimy się razem z Ojcem Świętym o Boże Miłosierdzie dla Świata. Dla muzułmanów, którzy nie znają Chrystusa - również.
Sugerujemy, żeby dla zachowania pokoju, Stolica Apostolska, wraz z Państwem Polskim udzieliły azylu Husajnowi. Niech się przydadzą nasze składki płacone na departamenty spraw zagranicznych!
Szczególnie jednak zwracamy się do tych księży katolickich, którzy utracili ducha i nie widzą Polski jako suwerennego państwa - tylko jako przyszłą kolonię niemiecką - NAWRÓĆCIE SIĘ! NIE TRAĆCIE DUCHA! POLSKA BĘDZIE, BO BÓG TAK CHCE!
Ponadto - zwracamy uwagę, na istotną lukę w świadomości wielu wychowanków polskich seminariów. Zbyt mało polskich kapłanów ma rozeznanie w politycznych sprawach podstawowych. Niestety, odnosimy wrażenie, że jakiś wewnętrzny seminaryjny zapis cenzuralny obejmuje dorobek Romana Dmowskiego, Feliksa Konecznego, Jędrzeja Giertycha i innych klasyków myśli narodowej polskiej!
To skutkuje brakiem rozeznania w wielu sprawach i politycznym zapatrzeniem na Zachód. Czyli - kraje niemieckojęzyczne...
Polityka Polska
Reagujemy pozytywnie na inicjatywy polityków podległych politycznym wpływom Stolicy Apostolskiej i przychodzimy na organizowane przez nich modlitwy.
Jednak - chcemy przypomnieć, że ostatnimi czasy w momencie gdy wokół polityka tego rodzaju zbierało się dużo Polaków o poglądach narodowych - strukturę taką spotykał zawsze rozbijający cios, a lider był tak dobrany, żeby nie mógł porządku utrzymać.
NARODU POLSKIEGO NIE ZAWODZˇ TYLKO POLITYCY ENDECCY ! NARODOWO-DEMOKRATYCZNI ! O tym chcemy przypomnieć w trudnych chwilach światowego zamętu.
Polsce potrzeba takich przywódców, którzy poprowadzą sprawnie kampanię referendalną i pó?niej - inne kampanie. Z wojennymi włącznie.
Dlatego - prosimy wszystkich Polaków - uważnie analizujcie każdy ruch, powiązania i wpływy w polityce polskiej. Szukajcie tylko takich polityków, którzy swoje działania realizują zgodnie z polskim interesem narodowym.
Szukajcie struktur, gdzie działanie jest kontynuacją myśli Dmowskiego i Giertycha!
z wyrazami szacunku
Dariusz Benedykt Ciesielski
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską".
Kontakt : e-mail: lobbypl@wp.pl e-mail: lobbypl@interia.pl
Warszawa(( 0609 559 313 ( 0609 220 043) , Lublin(( 0503 002 581)
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
|
13 luty 2003
|
|
|
|
|
|
Muzeum Polskie w Rapperswilu zagrożone likwidacją
maj 31, 2008
PAP
|
Medialny exodus lekarzy
marzec 24, 2006
Adam Sandauer
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
Testament rotmistrza Pileckiego
maj 7, 2005
Wojciech Kozlowski
|
Warto poczytać książkę Putina o judo
luty 21, 2008
marduk
|
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
|
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gmina Kraków zaciągnęła 40 mln zł kredytu w DB 24 SA
styczeń 2, 2003
PAP
|
Prostowanie krętaczy
wrzesień 7, 2003
przesłała Elżbieta
|
Pogromy
lipiec 6, 2006
Marcin Zaremba
|
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
|
Gwia?dzie z koniami
styczeń 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
|
Żeby moje zwłoki nie były przenoszone do Polski
kwiecień 16, 2003
|
Nowy Prezes NIKu
maj 26, 2007
kazikop
|
Happy Easter! Christ is Risen!
marzec 23, 2008
|
Process Usuwania ze Stanowiska Prezydenta USA
luty 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odezwa do upiększaczy oraz do nieprzemakalnych racjonalizatorów
marzec 8, 2006
Wiesław Sokołowski
|
"Podział limitów CO2 zahamuje wzrost gospodarczy"
czerwiec 19, 2008
|
więcej -> |
|