|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
więcej -> |
|
Czy Rząd Bush’a Jest Niebezpieczny dla Amerykanów?
|
|

Opinia że rząd Bush’a jest niebezpieczny dla USA, była uzasadniana w artykule Paul’a Craig’a Roberts’a z instytutu politycznej ekonomii, byłego wice-minstra skarbu USA, w artykule opublikownym 29 listopada w Antiwar.com, pod tytułem: „Poważnym Zagrożeniem Jest Rząd Bush’a” („The Ghrave Threat Is the Bush Administration”). Autor uważa że dotychczasowa propaganda rządu neokonserwatystów-sjonistów dotycząca ataku i pacyfikacji Iraku była nie uczciwa, oparta na kłamstwach.
Do niedawna wyzywano „podłych tchórzów i zdrajców” ludzi krytykujących napad na Irak i żądających szybkiej ewakuacji, tego kraju przez wojska amerykańskie. Obecnie bezpodstawnie lansuje się desinformację o sprawności bojowej oddziałów Irakijczyków. Miesąc temu, dowódcy amerykańscy w Iraku, oceniali, że nie więcej jak jeden oddział 700 Irakijczyków, był w stanie działać niezależnie bez pomocy oddziałów USA.
Obecnie, nagle rząd Bush’a obwieszcza, że oddziały Irakijczyków mogą same dokonać pacyfikacji i że Amerykanie mogą wracać do domu. Dzieje się tak, ponieważ sondaże opinii wykazują, że partia republikańska nie wygra zbliżających się wyborów w przyszłym roku, jeżeli wtedy USA będą nadal grzęzły w Iraku. Wojna stała się bardzo ?le widziana. Większość Amerykanów uważa, że była bezpodstawnie wytoczona przez rząd neokonserwatystów-sjonistów i że trzeba tę bezsensowną dla USA wojnę jaknajszybciej zakończyć. Innymi słowy wojna jest dziś szkodliwa politycznie dla republikanów i dlatego trzeba ją szybko zakończyć.
Podczas gdy sjoniści, budowniczy „wielkiego” Izraela, chcą zatrzymać Amerykanów jaknajdłużej w Iraku, wyborcy w USA nie myślą o tym co się stanie na Bliskim Wschodzie, ale martwią się, że wojna w Iraku dała okazję neokonserwatystom-sjonistom okazję, żeby przemieniać USA w permanentne „państwo nadzoru” i ograniczać prawa i swobody obywatelskie, pod pretekstem niekończącej się „wojny przeciwko terrorowi.”
Washington Post obwieściło 27go listopada, w artykule Waltyer’a Poincus’a, że obecnie Pentagon bardzo poszerza nadzór nad obywatelami w USA i że wywiad wojskowy będzie miał prawo szpiegować Amerykanów zapobiegawczo i tworzyć archiwum danych personalnych poszczególnych obywateli.
Roberts uważa, że dochodzi do tego że Washington będzie zaprowadzał porządek za pomocą metod podobnych do używanych przez Gestapo, jakgdyby każdy Amerykanin na każdym kroku, był poważnie zagrożony przez terrorystów. Roberts kpi „że przez trzy lata ataki terrorystyczne były znacznie rzadszym zjawiskiem niż uczciwi politycy.” Od napadu na wieżowce nowojorskie, we wrześniu 2001, nie było więcej ataków w USA, a atak na Nowy Jork i Pentagon był możliwy, z powodu usunięcia tajnych policjantów ze samolotów pasażerskich, tak zwanych Air Marshals, w których obecności porwanie samolotu było niemożliwe.
Roberts pisze że organizowanie „państwa nadzoru” jest dla Amerykanów większym zagrożeniem niż terroryści. Zaczęto używać terminu „zatrzymani” („detainees”) pod rozmaitymi pozorami, w większości dotyczyło to zupełnie niewinnych ludzi, często były to ofiary płatnych donosów wynikających z osobistych zatargów a nie działalności terrorystycznej. Ludzie ci są więzieni bezterminowo, w braku podstaw do postawienia ich przed sądem i jedynie służą jako argument o zagrożeniu USA w propagandzie o niebezpieczeństwie terroryzmu.
W wypadku „zatrzymanego” jako zamachowca grożącego „brudną eksplozją radioaktywną” Amerykanina nazwiskiem Jose Padilla. Na przesłuchaniu „przyznał się” on do zupełnie fantastycznej „winy” jak na jego bardzo ograniczone możliwości. W końcu Padilla został oskarżony o mordercze zamiary za granicami USA, w celu krzewienia „świętej wojny” i konsirowania, żeby materialnie pomagać terrorystom. Oskarżenie to Roberts uważa za bezsensowne.
Państwo policyjne musi wyłapywać wrogów, żeby przekonywać wystraszoną publiczność, że ta publiczność ma być wdzięczna pństwu za narzucony na nią nadzór. Następna ofiarą jest Amerykanin arabskiego pochodzenia, który torturowany w Ababii Saudyjskiej, zeznał, że chce zabić prezydenta Bush’a. Sam pomysł żeby Alkaida konspirtowała ze studentem amerykańskim w celu zabójstwa Bush’a wydaje się Roberts’owi zupełnie pomylony. W dodatku dlaczego Alkaida chciałaby śmierci Busha, gdy dzięki jego głupocie i omotaniu go przez neokonserwtystów-sjonistów jest coraz więcej zdesperowanych Arabów, którzy na ochotnika zgłaszają się w szeregi terrorystów Alkaidy w Iraku i sąsiednich krajach?
Roberts jest oburzony stawianiem przed sądem Amerykanina, który przyznał się do winy w torurach, w obcym kraju. Czy to oskarżenie ma wzbudzić sympatię Amerykanów do Bush’a? Czy też Amerykanie zrozumieją że panstwo policyjne potrzebuje dowodów na zagrożenie, żeby uzasadniać swoją władzę i wysoki budżet.
Tymczasem rząd Bush’a uzasadnia używanie tortur i grozi prezydenckim wetem, próby przeprowadzenia ustawy ograniczającej używanie tortur przez służby amerykanskie jak też więzienie obywateli amerykańskich bez podania powodów. Państwo nadzoru decyduje, którego obywatela aresztować i więzić przez nieograniczony okres czasu. Jest hipokryzją, żeby rząd Bush’a twierdził, że krzewi demokrację na świecie a zachowuje się jak tyran wobec własnych obywateli. Inwazja Iraku zagraża Amerykanom tym, że sama inwazja i pacyfikacja Iraku stwarza USA mentalności państwa policyjnego.
www.pogonowski.com |
|
1 grudzień 2005
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Twórcy Pierwszego Globalnego Imperium
marzec 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Profesor kłamstwa
wrzesień 28, 2004
|
Propaganda Sukcesu
październik 26, 2006
Dziennik Zwiazkowy
|
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
listopad 14, 2007
przysłał ICP
|
Narodowe Fundusze Inwestycyjne - Sukces czy porażka
czerwiec 2, 2002
Daniel Alain Korona
|
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
|
WŁADZA JAK WULKAN
Ten tekst dedykuję mieszkańcom mojego Otwocka, miejscowa prasa nie chce go drukować...
marzec 4, 2007
Dariusz Kosiur
|
„Historia nauczycielką życia”
Przemówienie Hitlera z 1935 roku
luty 19, 2003
|
Mełła dwa dolce na sekundę
maj 20, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zaglada ludzkosci
maj 8, 2006
przeslala Elzbieta
|
Bez prywatyzacji dług publiczny może przekroczyć 50%
sierpień 27, 2002
PAP
|
POLSKA - UNIA 19
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
Umiejętność czytania tekstów - "Atak w Oświęcimiu"
sierpień 11, 2004
|
Swen czy Sven?
listopad 8, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Doniesienia ze wschodniego frontu i spekulacje na temat najbliższej przyszłości...
kwiecień 4, 2007
tłumacz
|
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
|
Strzały w Wirginii i Skandal w Banku Światowym
kwiecień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zmierzch Blaira początkiem końca globalizmu?
maj 13, 2007
G. Cimek
|
więcej -> |
|