ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom 
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
więcej ->

 
 

Rosja zbroi się



Dowództwo sił zbrojnych Rosji jest zaalarmowane programem pocisków „Tarczy” w Polsce, tak jak był zaalarmowany rząd USA ustawieniem pocisków sowieckich na Kubie. W obydwu przypadkach chodzi o strategicznie ważne zmniejszenie długości trwania lotu pocisku do celu. Obecnie Polska zgadzając się na budowę wyrzutni systemu Tarczy naraża się tak samo jak Kuba narażała się, przyjmując wyrzutnie pocisków sowieckich bez jakiegokolwiek wpływu na decyzje dotyczące użycia tych pocisków. Rosja ostatnio uruchomiła na nowo globalne patrole bombowców z bronią nuklearną. Warto przytoczyć kilka fragmentów odnowionych zbrojeń rosyjskich.

Rosja ma mieć do końca 2016 roku 20 batalionów wyposażonych w broń przciwlotniczą S-400 która jest zakodyfikowana w NATO jako SA-21 Growler. Jest to unowocześniona wersja pocisków S-300. Pierwszy batalion wyposażony w S-400 jest już czynny w rejonie Moskwy i jest w stanie pogotowia. S-400 jest reklamowany jako jedyny w swoim rodzaju na świecie, ponieważ jest on w stanie trafić i zniszczyć pociski w promiemiu 400 km., czyli w zasięgu dwa razy większym niż MIM-04 i może rozpoznać samoloty typu „stealth”, i pociski tak typu cruise jak i pociski balistyczne w promieniu do 3500 km. oraz o szybkości 4.8 km/sek. System ten nadaje się do zastosowania nanotechnologii w celu powiększenia zasięgu i wysokości lotu.

Według dowódcy rosyjskiej marynarki wojennej, admirała Wladimira Masorina, Rosja również podnosi jakość i ilość strategicznych pocisków. Pocisk Buława-M (SS-NX-30) jest przystosowaniem do celów marynarki wojennej pocisku wojsk lądowych Topol (SS-27). Pocisk ten został zatwierdzony do masowej produkcji. Wyrzutnie systemu Topol są zamontowane na platformach ruchomych, mogących poruszać się na torach kolejowych lub drogach.

Pociski te są produkowane w ramach projektu 955 łodzi podwodnych klasy Borey. Trzy takie łodzie są budowane w stoczniach Sejmasz w Sewernodwinsku w regionie Archangielska. Budowane łodzie mają wyznaczone nazwy: Jury Dolgoruki, Wladimir Monomach i Aleksander Newski.

Budowę tych łodzi rozpoczęto w obecności wice premier Segieja Iwanowa w kwietniu 2007. Aleksander Newski jest pierwszą łodzią z tej serji wyposażonej w pocisk typu Buława-M (M=morska). Próby Buławy mają być zakończone w 2008 roku i wówczas zostanie ogłoszone jaki zasięg może ten pocisk osiągnąć. Próby pocisku Buława-30 ważącego 30 ton metrycznych i zdolnego nieść głowice wagi 4 do 10 ton, wykazały zasięg 8,000 km. Nowoczesna technologia pozwala na stosowanie coraz lżejszych materjałów co zmniejsza wagę głowicy nuklearnej przy zachowaniu siły wybychu.

Buława prawdopodobnie będzie wyposazona w 10 głowic w celu zapewnienia temu pociskowi właściwej wydajności. Dwanaście takich pocisku będzie na pierwszej łodzi podwodnej z tej serji, a po 16 na następnych, także razem te trzy łodzie będą miały 44 pociski typu Buława z 440 nuklearnymi głowicami co podniesie poważnie siłę ogniową floty rosyjskich łodzi podwodnych, o czym informowany jest Waszyngton w ramach traktatu Start-I.

Po zakwalifikowaniu i skończeniu sprawdzianów produkcja seryjna Buławy-M będzie prowadzona w fabryce w Wotkinsku, dla pierwszych trzech łodzi owej serji i jednej zmodernizowanej, zwanej Dmitry Donskoi, z projektu 941, łodzi klasy Akula (Typhoon), która była zmodernizowana do wyższego poziomu rosyjskich łodzi podwodnych i ma mieć 20 wyrzutni rakiet co powiększy o 200 głowic arsenał Buława-M SLBMs według planów jeszcze wymagających ostatecznego zatwiedzenia.

Powyższe zestawienia ilustrują wzrost sił Rosji i tym samym samobójczy charakter wyścigu coraz bardziej niebezpiecznych zbrojeń, narzuconego światu przez rząd Busha opierający się na neokonserwatywnej ideologji. Ostrym krytykiem tej strategii jest Gabriel Kolko, amerykański autor takich książek jak „Century of War, Politics, Conflikts and Society Since 1914,” „Another Century of War?,” „Anatomy of War: Vietnam, the United States, and the Modern Historical Experience.”

Kolko obublikowwał na internecie 10go sierpnia, 2007 artykuł pod tytułem „Mechanistyczna Destrukcja: Amerykańska Polityka Zagraniczna Stoi na Punkcie Zerowym,” w którym wyraża opinię, że od 1950 roku, USA obaliło skutecznie kilka reżymów takich jak w Afganistanie w latach 1980 tych i w Iranie w 1953 roku i tą procedurą przyczyniło się do destabilizacji świata na własną szkodę, ponieważ USA nie wygarło żadnej wojny od tego czasu i co więcej mylnie uzbroiło się do walki ze skoncentrowanymi armiami i nie może sobie poradzić z zdecentralizowanymi siłami oponentów. Dlaczego więc USA powtarza te same błędy i nie uczy się z analizy łędów wcześniejszych?

W obecnej chwili USA przegrywa wojnę w Iraku i w Afganistanie i stwarza wielki łuk strategicznej i politycznej destabilizacji od Morza Śródziemnego do Azji południowej. Zamiast programów rozbrojeniowych, USA rozwija coraz więcej konfrontacji, podczas gdy amerykański deficyt skarbowy jest dziś największy w historii tego kraju.

Globany interwencjonizm USA rośnie do rekordowych rozmiarów, podczas gdy konflikty polityczne nie dają się rozwiązać i nie można zaprowadzić pokoju siłą. Na długą metę wygrywają siły socio-ekonomiczne i polityczne czego przykładem są Chiny w 1947 roku i Wietnam po 1972 roku.

USA stale popełnia te same błędy ulegając kompleksowi wojskowo-przemysłowo-sjonistycznemu. Siły zbrojne oparte na wysokiej technologji stanowią słabość, kiedy rząd ponosi wielkie deficyty i nie ma funduszów na konserwacje własnej infrastruktury, czego przykładem było niedawne załamanie się mostu w Minneapolis, jednego z 70,000 takich mostów w USA.

Ponieważ zbrojenia są siłą napędową gospodarki USA, agresywna polityka zagraniczna jest konieczna, żeby uzasadniać potrzeby zbrojeń czy to w czasie Zimnej Wojny czy to w czasie „wojny przeciwko terrorowi.” Producenci broni zarabiają, wszystko jedno czy Pentagon wygrywa, czy przegrywa wojnę i czy pobliczność popiera wojnę czy nie.

W tej sytacji Admirał Michael G. Mullen powiedział że „ani ilość wojska ani czas trwania nie ma znaczenia” w pacyfikacji Iraku, podczas gdy rząd USA nie kieruje się realizmem opartym na trze?wych raportach własnego wywiadu. Raporty te ideolodzy neokonserwatywni ignorują w iluzji zwycięstwa w „permanentnej wojnie o demokrację,” która to wojna toczy się dla dobra Izraela i na szkodę innych państw w tym Polski, w konsekwencji ryzyka związanego z budową wyrzutni Tarczy na jej terenie. Tymczasem zagrożona Rosja intensywnie się zbroi i zagraża Polsce, którą USA jest gotowe w każdej chwili poświęcić dla swoich celów.


www.pogonowski.com
11 sierpień 2007

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Chomsky: Sprawiedliwa wojna? Wątpię
czerwiec 6, 2006
Noam Chomsky
Milion do wyparcia
sierpień 17, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sprawa księgarni Antyk, Postanowienie prokuratora o umorzeniu śledztwa
listopad 11, 2006
Dorota
Czy Unia Europejska powinna zawrzeć sojusz z Rosją?
styczeń 17, 2007
Stefan Durand (tłum. Halina Lisowska-Chehab)
Raj Podatkowy - Polska
kwiecień 23, 2003
Andrzej Gwiazda
Zarzut antysemityzmu
maj 29, 2008
Dariusz Kosiur
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
Jacek Kaczmarski otrzymał fortepian
lipiec 10, 2002
PAP
Pamięć Narodu
kwiecień 19, 2003
przesłała Elżbieta
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
Największy błąd Jana Pawła II
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda
Redaktor "kadyceusz" czyli Bubel w Samoobronie
wrzesień 16, 2002
PAP
Aksjomaty
marzec 15, 2003
Artur Łoboda
Rzeczpospolita złodziei
luty 12, 2003
Artur Łoboda
Mutacja z Trockizmu w Neokonserwatyzm
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Och, Zyta" KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
wrzesień 12, 2002
SOBCZAK & SZPAK http://www.angora.pl
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
Jak wywolac powszechna rewolucje ?
kwiecień 12, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Korporacyjna globalizacja
styczeń 2, 2006
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media