ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
więcej ->

 
 

Dobry artykul.

"Dziennik Związkowy": Izrael nie potrzebuje Ameryki " Najbardziej fascynującym kandydatem Partii Republikańskiej na prezydenta, z powodu zasadniczo odmiennych poglądów od swoich rywali na politykę krajową i zagraniczną, a także szczerych, choć nie zawsze popularnych opinii, jest kongresman z Texasu, Ron Paul". - pisze wychodzący w Chicago, polonijny "Dziennik Związkowy". Jego wypowiedzi, w których wyraża największy szacunek dla Konstytucji USA i wskazuje na ciągłe naruszanie tejże przez administrację George´a Busha regularnie ukazują się w internetowym Antiwar.com. Z powodu zdecydowanie antywojennej postawy Ron Paul nie jest mile witanym gościem przez neokonserwatywne media. Zbyt otwarcie krytykuje prezydenta i odejście republikanów od tradycyjnie konserwatywnej polityki. Nie dopuszczono go do ostatniej debaty republikańskich kandydatów, organizowanej przez kablowy program telewizyjny FoxNews, bowiem obecność Rona Paula stawia innych kandydatów w kłopotliwym świetle, a widzów zmusza do krytycznego myślenia.


Lekko dotknięty tym afrontem Paul zauważył, że wyłączenie go z debaty dodało energii jego zwolennikom.

W czasie sobotniej debaty transmitowanej przez sieć telewizyjną ABC, kongr. Paul wyróżniał się opiniami w zakresie amerykańskiej polityki zagranicznej.
Choć republikańscy kandydaci unikają zbyt ścisłego wiązania ich z administracją, to wszyscy bronią jego decyzji o inwazji na Irak, jako części "globalnej wojny z terroryzmem". Ron Paul skrytykował amerykańską politykę bliskowschodnią jako czynnik prowokujący do wrogich akcji przeciw USA.


Na spotkaniu ze studentami Des Moines University w Iowa wspomniał o Izraelu. I tu warto zacytować izraelski dziennik Haaretz. "Wiele już napisano o Izraelu i Paulu. Niektórzy oskarżają go o antyizraelską postawę, uważają, że wśród jego zwolenników znajdują się antysemici. Kilka oświadczeń Paula balansowało na cienkiej linii między ostrą krytyką a teorią konspiracji. Na przykład: Istnieje założenie, że AIPAC (Izraelsko-Amerykański Komitet Akcji Politycznej) nad wszystkim rozciągnął kontrolę, kontroluje głosy wyborcze i przymusza wszystkich, by głosowali przeciw czemukolwiek, co pomniejszyłoby znaczenie wojny w Iraku".

"Reprezentanci Izraela w USA, którzy dbają o utrzymanie kontaktów z kampaniami wszystkich kandydatów, nie zawracali sobie głowy Ronem Paulem. Co można powiedzieć kandydatowi, którego zwolennicy wierzą, że Izrael gra centralną rolę w prowokowaniu do wojny z Iranem? Jak można dogadać się z lud?mi, którzy chcą, by Stany Zjednoczone ustąpiły z Bliskiego Wschodu?"


"Nie mam żadnych problemów z utrzymywaniem dobrych stosunków handlowych z Izraelem ani z wymianą turystyczną. Sądzę, że opinie na mój temat biorą się stąd, że jestem przeciwny ekonomicznej i militarnej pomocy dla Izraela. Zresztą nie tylko dla Izraela, lecz również państw arabskich. Faktem jest, że Izrael dostaje więcej od któregokolwiek z nich, lecz mniej niż wszyscy Arabowie razem wzięci. Wierzę w suwerenność Izraela. Jeśli przestanie dostawać amerykańskie pieniądze, to będzie mógł robić, co mu się podoba. Będzie chciał pokoju, to znajdzie drogę do pokoju. W każdym razie Izrael poradzi sobie dobrze bez nas. Izrael nas nie potrzebuje".

Nikt, z wyjątkiem młodych i bardzo oddanych zwolenników, nie wierzy w możliwość zwycięstwa Paula. Niemniej fakt, że w ostatnim kwartale 2007 roku zebrał $20 milionów, zwrócił na niego uwagę mediów i wyborców. Większość datków była niższa niż 100 dol. co świadczy, że na tę sumę musiały złożyć się setki tysięcy ludzi.

Ron Paul nie odrzuca możliwości ubiegania się o urząd prezydenta jako kandydat niezależny: "Ludzie zainwestowali we mnie. Dali mi pieniądze i to oni zadecydują, co z tym zrobić. Innymi słowy, jeśli będą tego ode mnie żądać, nie będę miał wyboru, poza dalszym udziałem w wyborczym wyścigu".

¬ródło: http://www.polishdailynews.com/pol.php?id=5827

Zobacz też:

http://www.polishdailynews.com/pol.php?id=5832

7 kwiecień 2008

Goska 

  

Archiwum

Izrael Szamir "W cieniu Marienburga"
luty 2, 2006
Izrael Szamir
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Tylko jedno pytanie
marzec 15, 2008
Hitler zawsze atakował na wiosnę. Wyjątkiem atak na Polskę.
luty 22, 2003
PAP
Europejski Obszar Gospodarczy zamiast UE
maj 25, 2003
PAP
Czy Dostojewski wybił się plagiatem pamietnika Tokarzewskiego?
kwiecień 13, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
2009.02.21. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 21, 2009
tłumacz
Żydowska bohaterka i „Tarcza” w Polsce
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Taksa turystyczna w Krakowie jednak legalna
luty 21, 2005
Premiera "Castingu" - Marianny Dembinskiej
marzec 21, 2006
md
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Ciekawostka - wojna z Irakiem była nielegalna
czerwiec 3, 2003
przesłała Elżbieta
Piskorski pod lupą
wrzesień 8, 2007
..
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Projekt społeczny Polska 2005
grudzień 8, 2002
zaprasza.net
Byle jak najdalej od żydowskiego Boga mamony
lipiec 4, 2007
TVN24
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media