ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
więcej ->

 
 

Izraelskie czołgi wróciły do Strefy Gazy

Po raz drugi w ciągu ostatnich dwu dni kolumna izraelskich czołgów wjechała w czwartek rano na północne tereny Strefy Gazy. Doszło do starcia z demonstrantami palestyńskimi. Rannych zostało co najmniej trzech Palestyńczyków.

Jak podaje agencja Reutersa, po wkroczeniu wojska w rejon wsi Beit Lahia na północy Strefy, doszło do konfrontacji żołnierzy z setkami palestyńskiej młodzieży, która zaatakowała kolumnę kamieniami. Żołnierze odpowiedzieli ogniem.

Dzień wcześniej w tym samym rejonie w czasie wojskowej operacji izraelskiej zabity został jeden z działaczy Brygad Męczenników al-Aksy - grupy związanej z arafatowską al-Fatah.

Izraelskie dowództwo twierdzi, że z Beit Lahia prowadzony był ostrzał mo?dzierzowy pobliskich osiedli żydowskich, a także samego terytorium Izraela.

Również w czwartek rano izraelskie buldożery zrównały z ziemią na Zachodnim Brzegu Jordanu co najmniej cztery domy, należące do rodzin zamachowców palestyńskich. Dwa budynki zniszczono na obrzeżach Betlejem - we wsiach Artas i Doha. Kolejny budynek zburzono we wsi Beit Dżala pod Betlejem a czwarty - w Tubas na północy Zachodniego Brzegu.
8 sierpień 2002

PAP 

  

Archiwum

Bunt społeczny
listopad 8, 2003
Adrian Dudkiewicz
"Polska zagrożona w przyszłości"
marzec 29, 2003
jag
Skandal w Krakowie - Wojskowe święto w Krakowie
maj 17, 2008
Artur Łoboda
Strategia restrukturyzacji energetyki polskiej
maj 8, 2006
Jechałem koszernym sabłejem
marzec 1, 2005
Artur Łoboda
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
"Klepak" biedy nie klepie
sierpień 15, 2002
USrael’s masterminded “defeat blitz” in Caucasus
sierpień 21, 2008
Marek Głogoczowski
www.ściema.pl
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
"Komuno, zdychaj"
luty 19, 2008
Dariusz Kosiur
Czynsz
kwiecień 29, 2005
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
Centrum kultury w fabryce Schindlera
czerwiec 3, 2004
Czytajcie dzisiejsza G.W. i Rzepe!
marzec 24, 2006
Marek Głogoczowski
Kaczyński: przychylność dla bossów
sierpień 9, 2002
PAP
W obronie demokracji i praworzadności. Reportaż z udanej operacji przeprowadzonej dla ukrócenia samowoli policji.
luty 26, 2008
tłumacz
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
Papież złożył Polakom noworoczne życzenia
grudzień 29, 2002
PAP
Amerykanska "strategia zapobiegania zagrożeniom" przez prowokowanie wojen?
marzec 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media