ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
więcej ->

 
 

Komu nie wolno latać


"The Wall Street Journal" z 22 kwietnia br. zamiescil artykul Ann Davis o trudnosciach w podrozach samolotowych z powodu stosowania kontroli lotniczego ruchu pasazerskiego w USA i innych krajach.
Chodzi o tzw. liste niebezpiecznych pasazerow (the no fly list). Lista ta zostala wprowadzona po ataku na World Trade Center w Nowym Jorku 11 wrzesnia 2001 roku w celu niedopuszczania do samolotow pasazerskich osob uznanych za niebezpieczne. Wobec takich pasazerow stosuje sie gruntowna kontrole policyjna - osobista, bagazu i garderoby.

Jako ludzi niebezpiecznych okresla sie podejrzanych o dzialalnosc terrorystyczna, pasazerow znanych z poprzednich gwaltownych wybuchow i awantur w samolocie. Liste sporzadza nowa Agencja Bezpieczenstwa Transportu (Transportation Security Agency, TSA) na podstawie danych uzyskanych z wywiadu oraz policji. (System ten moze byc latwo "uzupelniany" w wyniku prywatnej interwencji osob nieprzychylnie nastawionych wobec danego pasazera). TSA przesyla liste liniom lotniczym. Niestety, FBI (Federal Bureau of Investigation) twierdzi, ze istnienie tej listy niewiele pomaga w wylapywaniu terrorystow.

W praktyce "zarzuca sie siec szeroko" i stosuje sie technike "name matching", ktora odrzuca z nazwisk samogloski i uproszczonym kodem notuje spolgloski. Jest to metoda stosowana od 40 lat przeciwko osobom, ktore zachowywaly sie awanturniczo w czasie lotu.
Z powodu przyblizonego zapisu nazwisk duza liczba osob podlega szykanom opozniajacym wejscie do samolotu. Podczas gdy prawdziwi terrorysci zwykle uzywaja wielu "przybranych" nazwisk, dlatego trudno ich przylapac, spokojni obywatele narazeni sa na przykre szykany przy stosowaniu tej metody.

Moj znajomy profesor matematyki przezyl nastepujace zdarzenie. Do miejscowego dziennika napisal artykul, w ktorym udowadnial, ze terror arabski zostal rozbudzony terrorem zydowskim, zwlaszcza izraelskiej partii Likud. Natychmiast odpowiedzial mu konsul Izraela, uzywajac zreszta bardzo slabej argumentacji, na co autor artykulu wskazal w nastepnym opublikowanym liscie. Z kolei konsul przeslal faksem swoje zarzuty pod adresem autora do zarzadu zatrudniajacego go uniwersytetu, jak i na wydzial matematyczny. Profesor otrzymal od konsula na swoj prywatny faks dziesiatki stron powtarzajacych sie tekstow jako swego rodzaju kare. Rownoczesnie zydowskie organizacje podaly nazwisko i adres mego znajomego zaprzyjaznionym organizacjom "na nowo urodzonych" chrzescijan, ktorzy pikietowali przed domem profesora w swoich samochodach. Grozby i zarzuty telefoniczne pod adresem autora niepozadanego artykulu powtarzaly sie o rozmaitych porach i trwaly kilka dni.

Gdy moj znajomy chcial udac sie w podroz samolotem, by wziac udzial w zjezdzie naukowym, okazalo sie, ze jest na liscie niebezpiecznych pasazerow. Sprawdzono jego dokumenty i przeszukano go gruntownie, a nastepnie z duzym opoznieniem pozwolono mu wsiasc do samolotu. To samo powtorzylo sie przy przesiadce, ale trwalo tak dlugo, ze nie zdazyl i samolot odlecial bez niego. Moj znajomy zapytal czlowieka, ktory przeprowadzal kontrole osobista i bagazu, dlaczego go znow szykanuja. - Jest pan na "no fly list" - brzmiala odpowiedz.
Moim zdaniem, artykuly profesora o terroryzmie Likudu byly bardzo logiczne i dobrze udokumentowane. Najwyrazniej to z ich powodu znalazl sie on na "no fly list", co w tym wypadku jest swego rodzaju terroryzmem majacym odstraszac ludzi od wypowiadania sie publicznie na temat zbrodni ekstremistow zydowskich. Autor artykulu uwaza, ze gdyby nie jego dyskusja w prasie z konsulem izraelskim, nie mialby zadnych szykan w podrozach lotniczych i moglby spokojnie podrozowac, jak czynil to cale zycie, dopoki nie podpadl syjonistom. Dziwne, ze w takie sprawy wdaja sie tez chrzescijanie syjonisci i ze sa az tak solidarni ze skrajnymi syjonistami zydowskimi.
Warto o tym pamietac w Polsce bratajacej sie coraz silniej z "demokratyczna" Ameryka.
1 maj 2003

prof. Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Nasza niby strasznie czuła cywilizacja walczy na dzieci.
maj 11, 2004
Andrzej Kumor
Apel Zarządu USOPAŁ do Polaków w Ameryce Łacińskiej
marzec 4, 2005
Prezes USOPAL, Jan Kobylański
Izrael Szamir „PaRDeS – studium Kabały” Rozdział 4
marzec 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stop manipulacji!
listopad 7, 2006
wampierze
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
Sekty - psychomanipulacja
maj 15, 2008
www.psychomanipulacja.pl
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Inteligent z Warszawy
sierpień 11, 2006
Adam Wielomski
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Bóg jest miłością ...
luty 2, 2006
Artur Łoboda
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
NIE dla baz USA w Polsce!
grudzień 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundamentalizm Żydowski i tresura nie-Żydów
listopad 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Homonim czasownikowy różnoczasowy
czerwiec 22, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media