ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
więcej ->

 
 

G... zawsze pływa po wierzchu szamba



Janusz Sepioł, były marszałek województwa małopolskiego, zrezygnował z funkcji wiceszefa zarządu małopolskiej PO. Rezygnacja ma związek z objęciem przez Sepioła stanowiska pełnomocnika ds. kultury u lewicowego prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego.

- Pan Janusz Sepioł przesłał list, w którym informuje o rezygnacji z tej funkcji. Postanowił, że swoje doświadczenie i wiedzę wykorzysta w pracy na rzecz rozwoju Krakowa - poinformował przewodniczący małopolskiej Platformy, poseł Andrzej Czerwiński. Sepioł nadal pozostaje członkiem partii.

Zdaniem Czerwińskiego, objęcie przez Sepioła kierowniczego stanowiska w krakowskim magistracie stoi w sprzeczności z zadaniami wiceprzewodniczącego regionu PO, jako organizatora pracy politycznej partii w regionie.



- To niezbyt komfortowa sytuacja dla PO, bo Janusz Sepioł jest popularnym politykiem, który otrzymał bardzo dobry wynik w wyborach do sejmiku wojewódzkiego. To bardzo duży kapitał polityczny i liczyłem, że ten wynik przełoży na budowanie struktur w regionie - zaznaczył poseł.

Sepioł został pełnomocnikiem ds. kultury u prezydenta Krakowa na początku stycznia. Objął nowe stanowisko - utworzone w wyniku zmian organizacyjnych w urzędzie. Opowiedział się wtedy za konstruktywną współpracą klubu PO - mającego większość w radzie miasta - z prezydentem Majchrowskim.

- Dzisiaj w miastach, które są największymi konkurentami Krakowa: Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku czy Warszawie, są mocne osobowości prezydentów wsparte silnymi większościami w radach miast. Trzeba się zastanowić, co zrobić, żeby Kraków takiej konkurencji nie przegrał. Jeżeli teraz PO i PiS będą się prześcigać, kto będzie lepiej torpedował Majchrowskiego, to w tej konkurencji wielkich polskich miast nie wygramy - powiedział wówczas Sepioł.



24 styczeń 2007

¬ródło informacji: INTERIA.PL/PAP 

  

Archiwum

Ekonomiczny apartheid
styczeń 16, 2003
© Die Welt 28.11.2002
Być człowiekiem
grudzień 4, 2006
Krzysztof Wołod?ko
Demokracja jest dobra na wszystko!
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Między młotem a kowadłem
wrzesień 8, 2008
Bartłomiej Bartoszek
Przekształcenie Polski w kraj policyjno-wojskowy
październik 24, 2004
szpieg dla UE
Eksploatacja Ameryki przez Żydów?
maj 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
Wojna z Wyboru a Nie z Konieczności -- "Kłamstwa George W. Bush'a" i Tortury.
listopad 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
NOWA DEMOKRACJA. Jak rządzić w XXI wieku?
styczeń 15, 2003
PHILIP GOULD The Spectator
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
Szósta rocznica ataków rządu amerykańskiego na budynki World Trade Center 1, 2 i 7. Nowy Jork 11 września 2001
wrzesień 11, 2007
Dorota Szczepańska
Spór o polski ład ekonomiczny
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
Tępienie przestępców
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Parada blagierów
sierpień 15, 2002
"Polityka"
Nigdy z królami nie bedziem w aliansach
marzec 5, 2003
Piotr Szubarczyk
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
Kara śmierci w imię obrony koniecznej
sierpień 8, 2006
Jan Jarota
Zamiast uzdrowienia relacji ekonomicznych - "promocja zatrudnienia"
styczeń 20, 2003
Artur Łoboda / PAP
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media