ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Patriotyzm 
Piosenka Lecha Makowieckiego 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
więcej ->

 
 

Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać


Ceny ropy naftowej na giełdzie w Nowym Jorku wzrosły we wtorek w handlu elektronicznym powyżej 50 USD za baryłkę w obawie przed skutkami walk w Nigerii, które mogą doprowadzić do zaatakowania pól naftowych w tym kraju - podają brokerzy.

Ceny ropy naftowej na giełdzie w Nowym Jorku wzrosły we wtorek w handlu elektronicznym powyżej 50 USD za baryłkę w obawie przed skutkami walk w Nigerii, które mogą doprowadzić do zaatakowania pól naftowych w tym kraju - podają brokerzy. W poniedziałek nigeryjscy rebelianci wezwali wszystkie kompanie naftowe wydobywające ropę w delcie Nigru do zaprzestania produkcji i opuszczenia regionu do 1 pa?dziernika. Zagrozili, że w przeciwnym przypadku dojdzie do "zmasowanej wojny na terenie państwa nigeryjskiego".

Nigeria produkuje 2,4 mln baryłek ropy dziennie i jest piątym największym eksporterem tego surowca do USA. Już pod koniec ubiegłego tygodnia przedstawiciele grupy Royal Dutch/Shell zdecydowali o ewakuacji ponad 230 swoich pracowników z Soku i Ekulama położonych w pobliżu Port Harcourt. Baryłka lekkiej ropy WTI w handlu elektronicznym na NYMEX zdrożała we wtorek rano czasu londyńskiego o 83 centy, czyli 1,7 proc., do 50,47 USD. Po godz. 9 za baryłkę płacono 50,25 USD.

Analitycy oceniają, że prędzej zobaczymy w USA 60 USD za baryłkę ropy niż 40 USD. Ropa w USA drożeje już dziewiątą sesję z rzędu i w tym czasie jej cena skoczyła o 16 proc. W ciągu ostatniego roku ceny ropy w USA wzrosły już o 77 proc. Tak wysokie ceny ropy spowodowały zniżki indeksów na światowych giełdach. Amerykański Dow Jones Industrial Average zakończył poniedziałkową sesję na poziomie poniżej 10.000 punktów - po raz pierwszy od sześciu tygodni. Indeks japońskiej giełdy Nikkei 225 zniżkował we wtorek o 0,4 proc., powiększając do 3,9 proc. trwający od siedmiu sesji spadek. "Nie ma wątpliwości co do tego, że wysokie ceny ropy naftowej zaczynają zbierać swoje żniwo i wpływać na globalny wzrost gospodarczy" - uważa wiceprezes Societe Generale Securities w Tokio Kirby Daley.
(PAP)

Nie jest tajemnicą, że G.D. Bush jest powiązany z kompleksem naftowym USA
Przed inwazją na Irak cena ropy była prawie dwukrotnie niższa.
(zn)
28 wrzesień 2004

 

  

Archiwum

Zaproszenie na wernisaż i ...
wrzesień 29, 2005
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
"Wojna z terrorystami"
kwiecień 6, 2003
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Obywatelski brak zgody na strach
czerwiec 1, 2008
Marek Jastrząb
Kasy fiskalne dla lekarzy i prawników.
sierpień 12, 2006
koala410
Naród, który głupotę nazywa odwagą
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
Raport ONZ: Ponad połowa bogactwa całego świata jest w rękach zaledwie 2% populacji
grudzień 8, 2006
bibula
NIE dla imperialistycznych "rozjemców"!
sierpień 17, 2006
Workers Vanguard
To co najważniejsze
grudzień 23, 2005
Artur Łoboda
Mundial i cykliści
czerwiec 15, 2006
StefanDetko
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
Polonia - List do Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 29, 2008
przyjaciel
Lepper nie ufa Kołodce, chce rozliczyć prezydenta
lipiec 30, 2002
PAP
Dyskryminacja nowych członków UE
październik 26, 2004
Kto i po co...
kwiecień 24, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
Kara śmierci - kryterium suwerenności
sierpień 7, 2006
Antoni Ramz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media