ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego 
 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski 
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
więcej ->

 
 

List do prezydenta Krakowa Jacka Majchrowskiego


Panie Prezydencie Majchrowski


Od pewnego czasu z zażenowaniem obserwuję Pańskie poczynania.
Dzisiejszy apel do mieszkańców - o ostrożność w sytuacji zagrożenia jest nie tyle prostacki, co bezczelny.
Ponad trzy lata temu napisałem do Pana list w sprawie likwidacji parkingu przy ulicy Szerokiej - co miałoby z jednej strony poprawić bezpieczeństwo tej dzielnicy, z drugiej strony zwiększyć atrakcyjność i reprezentację tej części miasta.

Pół roku kretyńskich przepychanek i udowadniania przez Pana urzędników, że niczego nie potrafią zrobić - to jedyny skutek mojego pisma.

Na kilkanaście pism wysłanych do Pana ani jedno nie zostało zrealizowane w sposób honorowy.
W kilku wypadkach wykorzystano moje pomysły - uzurpując do nich autorstwo, w innych zlekceważono ważny problem..
Zawiodłem się - co do Pana.
Nie mam zamiaru dalej tolerować cynizmu i podstępnych gier - realizowanych przez Pana i Pana otoczenie.

Realizowany przez Pana program zadłuży i na dłuższą metę zniszczy Kraków.
Żyjąc w paranoicznym świecie obłudy nie chce Pan zauważyć długoplanowych skutków własnych działań. Nie tych -realizowanych pod publiczkę, ale tych - które zmienią uwarunkowania kapitalistyczne w naszym mieście.

Proponuję Panu aby natychmiast przedstawił Pan własny program - nie te demagogiczne bzdety - trafiające do ograniczonych klakierów, ale rzetelny program własnych działań z podaniem skutków ekonomicznych, społecznych i politycznych.

W razie zlekceważenia niniejszego pisma rozpocznę to - co napisałem Panu z Toronto: przedstawię mieszkańcom Krakowa na co naprawdę mogą liczyć ze strony Jacka Majchrowskiego.
Zresztą nie będę miał z tym większych problemów bo mieszkańcy Krakowa już rozumieją z kim mają do czynienia.

Kraków 8 lipca 2005 r.
24 lipiec 2005

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Natura również popełnia błędy
wrzesień 30, 2005
Mirnal
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
2008.09.12. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
wrzesień 12, 2008
tlumacz
„Faszyści” i obłąkańcy
grudzień 11, 2006
Stanisław MICHALKIEWICZ
Koszty aneksji do UE (5). Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
Erna Rosenstein 1913-2004
listopad 14, 2004
Artur Łoboda
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Polska interwencja na Białorusi?
październik 31, 2005
Chutzpah Czyli Bezczelność Ekstremistów żydowskich
marzec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Koalicje. KLIKA - Kabaret Autorów Marek Sobczak & Antoni Szpak
listopad 15, 2002
http://angora.pl
Orły schodzą na dziady
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA GIERKA - BILANS "ZŁOTEJ DEKADY"
luty 28, 2003
Andrzej Krajewski
Lewica, prawica, bęc
wrzesień 7, 2006
Artur Łoboda
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
Miało być - nie będzie
sierpień 5, 2003
Damian Nogajski
Czemu Akcja SUBITO jest potrzebna?
październik 31, 2006
Mirosław Dakowski
2009.03.03. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 3, 2009
tłumacz
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media