|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Cała prawda o ataku z 11 września |
|
| Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
więcej -> |
|
List do ambasadora Iraku
|
|
Warszawa 7.04.2003
P.T. Ambasador Iraku w Polsce
Szanowny Panie!
Niniejszym pragnę wyrazić solidarność z narodem irackim w trudnych chwilach, gdy obce wojska walczą na ulicach Bagdadu, stolicy Waszego państwa.
Jest mi bardzo przykro, że wśród wojsk, które zaatakowały Wasze państwo są żołnierze polscy.
Od samego początku, my przeciwnicy aneksji Polski przez tak zwaną "Unię Europejską" , byliśmy przeciwko aneksji Iraku do WASP-owskiej strefy wpływów. Nie zgadzaliśmy się i nie zgadzamy na udział wojska polskiego w operacji militarnej w Waszym państwie . Prosimy o zrozumienie trudnej sytuacji naszego narodu, który nie do końca ma wpływ na przebieg wypadków.
Wasz naród będąc członkiem grupy narodów arabskich ma swoją cywilizację, cywilizację muzułmańską. My Polacy urządziliśmy (często wbrew potężnym wrogom Boga i ludzi) swoje państwo w sposób chrześcijański.
Zdaję sobie sprawę, jak bardzo się różnimy, jednak z całą mocą kierujemy przez Pana ambasadora zapewnienie, że Polacy chcą ułożyć swoje stosunki z wszystkimi narodami objętymi granicami państwa irackiego na jak najlepszych zasadach.
Roman Dmowski, klasyk polskiej polityki , wskazał na podstawową zasadę ,że każdy naród powinien być gospodarzem w swoim suwerennym państwie. Tego właśnie domagamy się - my przeciwnicy - zawłaszczenia Polski przez narody niepolskie.
Wiemy, że przyszłość przygotowywana Wam przez WASP-ów jest podobna do szykowanej nam . Nie zgodzimy się nigdy , podobnie jak i Wy, na podrzędną rolę parobka we własnym gospodarstwie. Jednocześnie pragniemy zachęcić Was nawet w tej trudnej dla Waszego narodu chwili do podejmowania pracy narodowo-demokratycznej przynoszącej największe korzyści.
W załączeniu przesyłamy oświadczenie "Lobby przeciwko integracji Polski z Unią Europejską" w sprawie wojny w Iraku.
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Z wyrazami szacunku.
Dariusz Benedykt Ciesielski
Sławomir Zakrzewski
Warszawa, 9 lutego 2003
W związku z sytuacją wojenną w Iraku
Polskie Lobby Przeciwko Integracji Polski z "Unią Europejską".
oświadcza co następuje:
Z niepokojem odnotowujemy, że w Społeczeństwie Polskim wielu ustawia się wobec obecnego konfliktu irackiego jak wobec meczu.
Jedni są za Stanami Zjednoczonymi, inni - za Irakiem. Wielu - z satysfakcją obserwuje, jak Niemcy wraz z Francją otrzymują "dyplomatyczne lanie" od światowego hegemona - USA.
Rozumiemy taka postawę, jest to postawa niewolników z plantacji bawełny, którzy nareszcie nie są bici, bo państwo właściciele plantacji sprzeczają się między sobą i pozawieszali baty chwilowo na stojakach do batów.
Jednak - niniejszym przypominamy, że oprócz Polaków z duszą niewolnika są jeszcze ludzie wolni w naszym Kraju!
Zwracamy uwagę na następujące ważne sprawy;
gospodarka polska
Polskie przedsiębiorstwa państwowe i prywatne powinny mieć możliwość swobodnego powrotu na rynki irackie utracone w wyniku działań wojennych w 1991roku. Przypominamy - nikt nie udzielił nam rekompensat za ponoszone od wtedy straty.
Niestety, podejrzewamy, że naród iracki pod rządami okupacyjnych wojsk amerykańskich nie będzie głównym beneficjentem złóż ropy naftowej, której jest właścicielem. Raczej - przewidujemy, że złoża zostaną sprywatyzowane jak większa części polskiej gospodarki - przez tych samych kapitalistów - z takim samym pożytkiem dla Irakijczyków jak Polaków...
Mamy również podstawy przypuszczać, ze podobnie dziać się będzie po wkroczeniu wojsk ONZ, z ewentualnym udziałem wojsk niemieckich, czy nawet rosyjskich!
Zaistniałą sytuacja powinna nam, Polakom uświadomić - jak ważną rolę dla przyszłości naszego Kraju mają silna gospodarka polska i polskie wojsko!
Niemcy, nasz główny konkurent na Kontynencie Europejskim - już teraz mają zbyt dużo do powiedzenia w kwestii irackiej. ZA DUŻO!
Dzisiaj - minister spr. zagr. Niemiec wypowiada się w kwestii irackiej i jest z uwagą wysłuchiwany - prosimy na to zwrócić uwagę!
Owszem - dzisiaj jest bagatelizowany, ale jutro? W jakiej kwestii wypowie się jutro? Czy aby nie wypowie się za "pokojowym powrotem pokrzywdzonych Niemców do kraju ojczystego"?!? Czytaj - za aneksją polskich ziem zachodnich i północnych?!?
Czy wtedy również zostanie zbagatelizowany, a inne kraje Europy bezinteresownie staną w naszej obronie?
Czy stanie w naszej obronie Francja, która zdradzała nas haniebnie wiele razy?
A może - Wielka Brytania, która udzieliła nam fałszywych gwarancji w roku 1939?
Czy może - Czesi, lub Hiszpanie? Zapewniamy, ci również mają swoje problemy.
Tylko MY chcemy walczyć za polski Szczecin, Gdańsk, Wrocław!
Stany Zjednoczone - dzisiejszy światowy hegemon kiedyś będzie zastąpiony przez innego światowego hegemona, najprawdopodobniej - przez pracowity naród chiński - czy warto dzisiaj bić się za hegemonię państwa, które jutro ustąpi pola innemu państwu?
A tak pod rozwagę tym, którzy wskazują na USA jako na ostoję ładu w świecie;
- kto wydał nas na pastwę okupacji sowieckiej, jak nie amerykański prezydent?
- rząd USA dysponował bronią atomową jako jedyny przez kilka lat i mógł urządzać świat jak chciał - czy był to sprawiedliwy świat? Jakie miejsce USA przeznaczyły Polsce wtedy? Ano - jako kolonii rosyjskiej! Takie rzeczy tylko niewolnicy o mózgu wykastrowanym zapominają!
Stolica Apostolska - zachęca nas do modlitwy w intencji pokoju. Żeby nie było wojny. Bardzo szlachetna inicjatywa. Modlimy się razem z Ojcem Świętym o Boże Miłosierdzie dla Świata. Dla muzułmanów, którzy nie znają Chrystusa - również.
Sugerujemy, żeby dla zachowania pokoju, Stolica Apostolska, wraz z Państwem Polskim udzieliły azylu Husajnowi. Niech się przydadzą nasze składki płacone na departamenty spraw zagranicznych!
Szczególnie jednak zwracamy się do tych księży katolickich, którzy utracili ducha i nie widzą Polski jako suwerennego państwa - tylko jako przyszłą kolonię niemiecką - NAWRÓĆCIE SIĘ! NIE TRAĆCIE DUCHA! POLSKA BĘDZIE, BO BÓG TAK CHCE!
Ponadto - zwracamy uwagę, na istotną lukę w świadomości wielu wychowanków polskich seminariów. Zbyt mało polskich kapłanów ma rozeznanie w politycznych sprawach podstawowych. Niestety, odnosimy wrażenie, że jakiś wewnętrzny seminaryjny zapis cenzuralny obejmuje dorobek Romana Dmowskiego, Feliksa Konecznego, Jędrzeja Giertycha i innych klasyków myśli narodowej polskiej!
To skutkuje brakiem rozeznania w wielu sprawach i politycznym zapatrzeniem na Zachód. Czyli - kraje niemieckojęzyczne...
Polityka Polska
Reagujemy pozytywnie na inicjatywy polityków podległych politycznym wpływom Stolicy Apostolskiej i przychodzimy na organizowane przez nich modlitwy.
Jednak - chcemy przypomnieć, że ostatnimi czasy w momencie gdy wokół polityka tego rodzaju zbierało się dużo Polaków o poglądach narodowych - strukturę taką spotykał zawsze rozbijający cios, a lider był tak dobrany, żeby nie mógł porządku utrzymać.
NARODU POLSKIEGO NIE ZAWODZˇ TYLKO POLITYCY ENDECCY ! NARODOWO-DEMOKRATYCZNI ! O tym chcemy przypomnieć w trudnych chwilach światowego zamętu.
Polsce potrzeba takich przywódców, którzy poprowadzą sprawnie kampanię referendalną i pó?niej - inne kampanie. Z wojennymi włącznie.
Dlatego - prosimy wszystkich Polaków - uważnie analizujcie każdy ruch, powiązania i wpływy w polityce polskiej. Szukajcie tylko takich polityków, którzy swoje działania realizują zgodnie z polskim interesem narodowym.
Szukajcie struktur, gdzie działanie
jest kontynuacją myśli Dmowskiego i Giertycha!
z wyrazami szacunku
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
|
11 kwiecień 2003
|
|
przeslala Elzbieta
|
|
|
|
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Raz - na zawsze skończyć z mitem Solidarności
listopad 27, 2008
Artur Łoboda
|
Spalona pozycja spalona?
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Mały wielki człowiek
luty 16, 2003
Artur Łoboda
|
Demokratyczne wojny totalne
luty 11, 2005
Marek Głogoczowski
|
11 listopada 2004
listopad 12, 2004
Artur Łoboda
|
Bezrobocie obce urzędnikom
sierpień 16, 2004
www.dziennik.krakow.pl
|
Awarie sieci energetycznych w USA i Kanadzie
sierpień 17, 2003
Adam Sandauer
|
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
|
Brudna przeszłość byłego polskiego prezydenta Kwaśniewskiego
grudzień 6, 2006
M.J.Chodakiewicz
|
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
|
Słowa Papieża, zmienione chytrze przez krętaczy ...
maj 21, 2003
|
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Prezydent Kwaśniewski orzekł o winie Polaków
kwiecień 10, 2001
Nasz Dziennik
|
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
|
Przedłużone śledztwo ws. wypłat w EuRoPol Gazie
grudzień 23, 2002
PAP
|
Wpływ paradygmatu neo-darwinowskiego na upowszechnianie się osobowości komercyjno-konsumpcyjnej
październik 31, 2003
Marek Głogoczowski
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL Part III
styczeń 2, 2009
Marek Głogoczowski
|
Obrazy na murze zostają, parking pod Wawelem znika
listopad 28, 2005
gazeta.pl
|
więcej -> |
|