|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
więcej -> |
|
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
|
|

„Najpotężniejszy przywódca na świecie rozkazał mi żebym mówił w jego imieniu i starał się odzyskać dla niego wiarogodność, którą on stracił z powodu braku broni masowego rażenia w Iraku. Tak więc musiałem przez blisko dwa tygodnie stać na podium rzecznika prezydenta w Białym Domu w świetle reflektorów i publicznie przywracać dobre imię najwyższym urzędnikom w Białym Domu, którymi byli Karl Rove i Scooter Libby.
Był poważny kłopot. Wszystko, co mówiłem nie było prawdą.
Nieświadomie rozpowszechniałem fałszywe informacje. Pięciu ludzi najwyżej postawionych w rządzie [amerykańskim] doprowadziło mnie do tego, żeby tak uczynić: Rove, Libby, wiceprezydent [Dick Chenney], szef sztabu prezydenta i sam prezydent [Georgie W. Bush].”
Oto urywek z książki Scott’a McClelland’a, byłego rzecznika prezydenta Bush’a, która to książka ma być wydana 21go kwietnia, 2008, pod tytułem: „Co Się Stało: Wewnątrz Białego Domu Bush’a i Czym Grzeszy Waszyngton,” („What Happened: Inside the Bush White Housec
And What’s Wrong With Washington”). (Sztywna okładka, ISBN 978-1-58648-556-6; cena $27.95 w USA i $33.50, w Kanadzie, wymiar i jedna ósma cala na dziewięć i jedna czwarta cala, 400 stron; w kartonach po 24 książki; Dział: Bieżące Zdarzenia, Polityka. Zastrzeżone prawa sprzedaży na terenie USA i w W. Brytanii, oraz tłumaczenia, audycje, kopie elektroniczne w kategorii „sprawy publiczne.” Agencja Craig Wiley załatwia wywiady z autorem według wydawnictwa „Public Affairs: dobre książki na ważny temat” („good books about things that master”).
Bezpośrednim powodem podania się do dymisji Scott’a McClelland’a była sprawa kompromitacji przez rząd Bush’a pani Valerie Plame, tajnej agentki CIA i żony ostrego krytyka planów napadu na Irak i fałszywych uzasadnień z tym napadem związanych.
Tak więc, sumienie ruszyło rzecznika Prezydenta Bush’a. Trzeba zrozumieć obecne otoczenie Scott’a McClelland’a. Ważną rolę odgrywają fundamentaliści protestanccy, którzy wierzą święcie, że jest obowiązkiem USA bronić Izraela. Uczeni są oni od dziecka, że powrót Chrystusa na ziemię będzie możliwy tylko po zwycięstwie Żydów nad Arabami. Wielu z nich wie, że ta sama przepowiednia również stwierdza, że jak Chrystus wróci na ziemię, to wówczas ci Żydzi, którzy się nie nawrócą na Chrześcijaństwo, zginą.
Ta druga część przepowiedni, często powtarzanej wśród jednej trzeciej ludności USA, którzy należą do fundamentalistów protestanckich, jest raczej ukrywana w propagandzie neo-konserwatystów, którzy werbują fundamentalistów protestanckich do swojej ideologii neo-konserwatyzmu amerykańskiego. Niestety wielu kaznodziei-fundamentalistów protestanckich jest przekupywanych przez radykalnych Żydów w celu tworzenia ruchu Chrześcijan-Sjonistów i solidarności z polityką Żydów w Palestynie.
Ideologia neo-konserwatyzmu amerykańskiego pochodzi od Żydów nowojorskich, z przekonania komunistów-trockistów, którzy, w miarę upadku komunizmu sowieckiego, nawracali się na radykalny syjonizm i wymyślili ideologię neo-konserwatyzmu, w celu zdobycia władzy nad konserwatywną partią republikańską, która tradycyjnie była popierana przez prawdziwych konserwatystów, założycieli takich fundacji jak Carnegie Foundation, lub Ford Foundation.
Przyjęcie nazwy „neo-konserwatyzmu” pozwoliło, nawróconym na syjonizm trockistom, przejąć te fundacje i wykorzystywać ich fundusze dla propagandy syjonistów-ekstremistów, która to propaganda niema nic wspólnego z ruchem zachowawczym i wręcz przeciwnie nawołuje do permanentnej wojny o ich wersję demokracji, tak jak dawniej Leon Trocky nawoływał do permanentnej wojny o komunizm.
Kolosalne koszty działań wojennych nie są częścią budżetu USA. Neo-konserwatyści budują imperium globalne na kredyt, według planów radykalnych syjonistów, marzących o dominowaniu świata przez Żydów za pomocą amerykańskiej maszyny wojennej. Tymczasem wartość dolara spada a długi skarbu USA rosną astronomicznie, podczas gdy neo-konserwatyści, tacy jak senator Joseph Lieberman, nawołują do wojny przeciwko Iranowi, trzeciej w regionie Bliskiego Wschodu i Azji Średniej, obok Iraku i Afganistanu w czasie kadencji prezydenta Bush’a.
W tej atmosferze, kiedy 77% Amerykanów uważa, że USA jest sterowane „w złym kierunku,” książka byłego rzecznika Białego Domu, Scott’a McClelland’a, pod tytułem: „Co Się Stało: Wewnątrz Białego Domu Bush’a i Czym Grzeszy Waszyngton,” ma wielkie szanse być „bestseller’em.”
WWW.pogonowski.com |
|
22 listopad 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Miedziaki z Polskiej Miedzi
wrzesień 11, 2002
MARIUSZ URBANEK
|
Prognoza Ataku USA na Iran
luty 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pierwszy raz polski sąd postąpił zgodnie ze swoim powołaniem.
grudzień 9, 2002
PAP
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
Dyktatura moneteriatu
lipiec 18, 2004
Nasz Dziennik
|
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
|
Edukacja
luty 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
|
Rząd poręczył, my oddamy
lipiec 4, 2002
PAP
|
Strategiczne straty USA w Azji Centralnej
październik 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na zdrowie
styczeń 9, 2003
zaprasza.net
|
Amerykańska tarcza antyrakietowa – zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski
listopad 21, 2006
G.Cimek, www.pnlp.org.pl
|
Monarchia
kwiecień 27, 2003
przesłała Elżbieta
|
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Zbyt trudna pisownia nazw województw!
styczeń 27, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ODEZWA
DO AKURATNYCH
listopad 16, 2008
Wiesław Sokołowski
|
Miller zegarmistrzem.
czerwiec 5, 2004
wielebny
|
Atomowy szantaż
sierpień 30, 2003
prof. Iwo Cypraian Pogonowski
|
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
więcej -> |
|