|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
więcej -> |
|
LPR chce odwołać Cimoszewicza
|
|
Antoni Macierewicz z Ligi Polskich Rodzin poinformował w piątek, że Liga rozpoczyna zbieranie podpisów pod wnioskiem o wotum nieufności dla szefa MSZ Włodzimierza Cimoszewicza. LPR liczy na poparcie Prawa i Sprawiedliwości oraz PSL.
Macierewicz oświadczył w piątek na konferencji prasowej, że powodem "rozpoczęcia starań" o złożenie wniosku o wotum nieufności dla Cimoszewicza jest odmowa złożenia protestu dyplomatycznego wobec prowokacyjnych wypowiedzi premiera Bawarii i ministra spraw wewnętrznych Niemiec.
Uważamy działanie ministra spraw zagranicznych za skrajnie nieodpowiedzialne i za kontynuację kapitulanckiej polityki wobec rewizjonistycznych żądań niemieckich - podkreślił poseł Ligi.
Kandydat CDU/CSU na kanclerza Niemiec, Edmund Stoiber, wezwał w niedzielę Polskę i Czechy do anulowania aktów prawnych stanowiących podstawę przymusowego wysiedlenia oraz wywłaszczenia Niemców po zakończeniu II wojny światowej.
Tymczasem Cimoszewicz, który spotka się w piątek z bliskim współpracownikiem Stoibera - deputowanym CDU Wolfgangiem Schaeuble i będzie rozmawiał z nim nt. wypowiedzi kandydata na kanclerza Niemiec, powiedział, że politycy, którzy chcą otwierać rachunki z Polską za przeszłość muszą liczyć się z tym, że Polska również może takie rachunki wystawić. Dodał też, że jeżeli Stoiber zostanie kanclerzem Niemiec i będzie nadal wypowiadał się w ten sposób, utrudni to kontakty polsko-niemieckie. |
|
28 czerwiec 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Elegancja Francja
kwiecień 29, 2007
Olaf Swolkień
|
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
|
Zagrozenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
czerwiec 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
polnische Schweine
październik 22, 2005
Artur Łoboda
|
Ojczyzna
maj 19, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
|
Uśmiechnij się
kwiecień 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szantażyści z Wiejskiej
październik 19, 2004
Marcin Król / 2004-10-24
|
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
|
Obrazu obraza
luty 13, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
|
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
|
Kara dla amerykańskiego zwyrodnialca
listopad 20, 2006
LBC
|
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unia Wolności nie ma honoru by odejść w przeszłość i przestać naprzykrzać się społeczeństwu.
grudzień 8, 2002
|
Komitet Obrony Polskiej Ziemi "PLACÓWKA"
luty 7, 2003
|
List do Pana Pułkownika Makowieckiego
maj 4, 2003
Elżbieta Gawlas
|
Rozmowa niekontrolowana
maj 10, 2003
przesłała Elżbieta
|
Wpóść "polskiego" ekonomistę na Sacharę to piasku zabraknie
kwiecień 16, 2003
PAP
|
więcej -> |
|