|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
więcej -> |
|
Papież do młodzieży: budujcie cywilizację miłości
|
|
Około pół miliona osób, uczestników i gości Światowego Dnia Młodzieży, uczestniczyło w nocy z soboty na niedzielę w modlitewnym czuwaniu w parku Downsview w Toronto. Następne takie spotkanie z papieżem odbędzie się w Kolonii, w Niemczech.
Okrzyki radości powitały papieża Jana Pawła II przybywającego na spotkanie z setkami tysięcy młodych ludzi.
Przez pół godziny papież wędrował papamobile pośród tłumu.
Na terenie dawnego lotniska wojskowego na przedmieściach Toronto zbudowano gigantyczną platformę o powierzchni 3700 metrów kwadratowych, wznoszącą się 8,5 metra nad poziomem parku, na którą Jan Paweł II wjechał za pomocą podnośnika.
Liturgię Słowa rozpoczęła recytacja Litanii do Świętych i Błogosławionych, po której papież pozdrowił zgromadzonych w kilku językach, w tym również po polsku.
Pozdrawiam młodych mówiących po polsku, którzy tak licznie przybyli do Toronto z naszej Ojczyzny i z innych krajów świata oraz tysiące młodych, którzy przyjechali z całej Polski i z krajów Europy Wschodniej do Wadowic, aby za pośrednictwem telewizji przeżywać wraz z nami to modlitewne czuwanie. Wszystkim życzę, aby te dni przyniosły w waszych sercach obfite owoce - powiedział papież po polsku.
Wcześniej Jan Paweł II poinformował zgromadzonych w Toronto uczestników XVII ŚDM, że do jego rodzinnych Wadowic przybyły tysiące młodzieży z całej Polski, aby za pośrednictwem telewizji zjednoczyć się z nami i wspólnie przeżywać to modlitewne czuwanie.
W homilii wygłoszonej podczas nocnego czuwania Jan Paweł II podkreślił, że nowe tysiąclecie rozpoczęły dwa kontrastujące ze sobą scenasriusze: tysiące pielgrzymów, którzy przybyli do Rzymu podczas Wielkiego Jubileuszu, aby przekroczyć Święte Drzwi, którymi jest Chrystus, Zbawiciel i Odkupiciel człowieka, oraz straszny zamach terrorystyczny w Nowym Jorku, symbolizujący świat, w którym wydaje się przeważać dialektyka wrogości i nienawiści.
Papież, zadając uczestnikom XVII ŚDM retoryczne pytanie o to, na jakich podstawach należy wobec tego budować nową epokę historyczną, która wyłania się z wielkich przemian XX wieku przypomniał, że tylko Chrystus jest kamieniem węgielnym, na którym można oprzeć trwałą konstrukcję własnego życia.
Jan Paweł II surowo ocenił minione stulecie. Powiedział, że XX wiek, próbując obyć się bez tego kamienia węgielnego, jakim jest Chrystus, i budując cywilizację nie mającą w Nim swojego punktu odniesienia, w rzeczywistości zbudował ją przeciwko człowiekowi.
Nie można odrzucać lub spychać na margines Boga, nie narażając się na ryzyko poniżenia człowieka - przypomniał papież, wyzwając młodzież do budowania nowej cywilizacji pod znakiem wolności i pokoju.
Jan Paweł II zwracając się do młodych wyraził nadzieję, że będą oni nowym pokoleniem budowniczych cywilizacji miłości, którzy zdolni będą stać się synami światła i światłem świata i powodowani nie strachem czy przemocą, ale potrzebą prawdziwej miłości kłaść będą kamień na kamieniu tak, aby w mieście ludzi powstało miasto Boże.
Nie czekajcie, aż będziecie starsi, by wyruszyć na drogę świętości! - zaapelował na zakończenie swojej homilii papież, przypominając młodzieży, że świętość jest zawsze młoda, tak jak wiecznie młody jest Bóg.
Homilię wielokrotnie przerywały owacje tłumu. Słów papieża, wypowiadanych na zmianę po angielsku i francusku, pielgrzymi słuchali w symultanicznym tłumaczeniu na inne języki przez radio.
Liturgię czuwania, recytacje, psalmy i modlitwy, wypowiadali i odśpiewywali w swoich językach młodzi przedstawiciele kilkunastu narodów ze wszystkich kontynentów. Osobiste świadectwa wiary przedstawili m.in. młody Peruwiańczyk, opowiadający o biedzie w swoich rodzinnych slumsach w Limie i kanadyjska Indianka z plemienia Mohawk.
Na zakończenie czuwania chóry wykonały pieśń Panie, wysłuchaj naszego głosu i pieśń przewodnią tegorocznego Światowego Dnia Młodzieży - Bąd? światłem świata i solą ziemi.
Dwoje Niemców zaprosiło wszystkich na następne młodzieżowe spotkanie z papieżem, w Kolonii. |
|
28 lipiec 2002
|
|
AFP
|
|
|
|
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2008.07.19. godzina 1200 serwis wiadomości
lipiec 19, 2008
tłumacz
|
"Operacja rozbrajania Iraku"
marzec 26, 2003
|
Bogdanka i zalotnicy. Kopalnia na sprzedaż
listopad 12, 2002
JAN DZIADUL Polityka NUMER 45/2002
|
Koszty aneksji do UE (3)
marzec 17, 2003
Piotr Wesołowski
|
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
|
Trybunał Stanu
wrzesień 30, 2003
|
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
|
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
|
Męczeństwo rabina
czerwiec 21, 2006
Robert Wyrostkiewicz
|
Niemcy krytykują niskie podatki w Europie Wschodniej
kwiecień 11, 2004
PAP
|
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
|
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
|
Jeden z tysięcy karierowiczów ...
kwiecień 30, 2004
|
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
|
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Polityka Busha a Polska
czerwiec 7, 2003
Krzysztof Wyszkowski
|
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
|
Jak to się robi przewałki w Krakowie
luty 28, 2008
|
więcej -> |
|