ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Kanciarze z Wall Street 
Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
więcej ->

 
 

Gra o główną nagrodę




Koalicje lokalne, po ostatnich wyborach, są zawierane w poprzek i wzdłuż wszelkich opcji politycznych.
W Olkuszu koalicja PiS - PO. W Brodnicy koalicja PiS - lewica.
Jarosławowi Kaczyńskiemu nie chodzi o koalicje i sojusze.
Chodzi o Warszawę!!!

Chodzi o zapowiedziane przez Hannę Gronkiewicz-Waltz rozliczenie ostatnich lat złego zarządzania Warszawą przez Lecha Kaczyńskiego.
Jarosław Kaczyński stara się niejako na zapas zdyskredytować działania Hanny Gronkiewicz-Waltz, bo to mu ułatwi w przyszłości ( chyba niezbyt odległej) obronę brata, i odpieranie zarzutów. Koronnym argumentem odpierania przyszłych zarzutów będzie: ABSURDALNOŚĆ, wynikająca wyłącznie z faktu nienawiści lewicy i PO - oczywiście "działających wspólnie i w porozumieniu" do "najlepszego prezydenta jakiego Warszawa miała w swojej historii, no, może powiedzmy w ostatnich latach"

Dlatego Jarosław Kaczyński nie będzie zauważać sojuszy lokalnych własnej partii z lewicą, czy z PO, czy z kimkolwiek. Skupiać się będzie na tym najbardziej spektakularnym przykładzie jakim jest Warszawa.

Wypowiedzenie wojny, a tym są słowa Kaczyńskiego :"Wraca stare" ma na celu poza przygotowaniem gruntu ideologicznego do obrony brata, także zastraszenie przeciwnika, czyli PO i Hanny Gronkiewicz-Waltz i zbadanie ich skłonności konsyliacyjnych. (W tle - możliwość uchwalenia ustaw zmieniających zakres kompetencji samorządów)
Retoryka Jarosława Kaczyńskiego trafia wprawdzie do coraz mniejszej ilości odbiorców, jak pokazują ostatnie wybory, ale wspierana przejętymi mediami i Radiem Maryja, może przynieść korzyść dodatkową w postaci braku sprzeciwu wobec proponowanych przez rząd rozwiązań ustawowych, niezbyt korzystnych dla Polaków, i wobec planowanych po Nowym Roku dużych podwyżek cen.

Nie po raz pierwszy rzucenie społeczeństwu rozpalających wyobra?nię tematów, podsycanie nastrojów wzajemnej wrogości, przedstawianie apokaliptycznych wizji zagrożenia, wprawdzie kończące się po jakimś czasie dość mizernym efektem, niezbyt znaczącym dla Polaków i bezpieczeństwa państwa, wycisza temat, do którego raczej rzadko się powraca (przykład ze „zbrodnią”, Jana Rokity, „od której większy jest tylko mord” – jednak pozwala na skuteczne, przynajmniej na jakiś czas, ( prawdopodobnie wystarczający Jarosławowi Kaczyńskiemu do „załatwienia sprawy”) odwrócenie uwagi społecznej od spraw bardziej istotnych dla Polaków i dotyczących ich życia, tu i teraz.

Wydaje się dość oczywiste, że Jarosław Kaczyński wszystkie swoje działania podporządkował jednej wizji: bezpiecznemu przeprowadzeniu Lecha Kaczyńskiego przez okres jego prezydentury w obecnej kadencji i doprowadzeniu do ewentualnego wyboru na drugą kadencję.
Wszystko inne to implikacje.

30 listopad 2006

Renata Rudecka-Kalinowska 

  

Archiwum

Gorzkie zioło pamięci
sierpień 7, 2003
Ewa Polak-Pałkiewicz
50 lat PAN...nauka upada a aparat partyjny trzyma się nie?le
grudzień 10, 2002
Artur Łoboda
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
Lustrzane swastyki z Discovery
październik 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Głupi Jaś
październik 6, 2003
Marek Ludwikiewicz
"Moralność"
czerwiec 30, 2008
PAP
Albo, albo
luty 21, 2006
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Ubezpieczyciele liczą zyski
grudzień 20, 2005
GUS
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
Wesołych Świąt
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
Plany podboju i pokoju
grudzień 6, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Śladami nazistów
grudzień 1, 2007
Jolanta Góra
Znowu wstyd dla Polski! Zreformować system karny!
wrzesień 7, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
What jewish scripture teachers...
sierpień 4, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
No i nic. No i nici z tego..
listopad 23, 2007
Borowik-Pest
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media