|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu |
|
| Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki |
|
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
więcej -> |
|
Ludzie o. Rydzyka wystartują z list PiS
|
|
PiS będzie mogło liczyć na poparcie o. Tadeusza Rydzyka i jego mediów w nadchodzących wyborach do Europarlamentu. Twórca Radia Maryja stawia jednak warunek: jego ludzie muszą dostać czołowe miejsca na listach PiS.
Jak nieoficjalnie dowiedział się serwis internetowy tvp.info, szczególnie zależy mu na trójce obecnych eurodeputowanych: Mirosławie Piotrowskim, Urszuli Krupie i Witoldzie Tomczaku.
- Na razie jesteśmy pozytywnie zaskoczeni sygnałami, jakie płyną do nas od ojca dyrektora. Te trzy osoby to dla nas warunek absolutnie do spełnienia. Jeśli to ma być jedyna cena, jaką przyszłoby nam zapłacić za poparcie Torunia, to na pewno dojdziemy do porozumienia - mówi tvp.info jeden z członków komitetu politycznego PiS.
Tego entuzjazmu nie podzielają politycy PiS związani z Radiem Maryja. - W naszym środowisku jest wiele osób rozczarowanych postawą Kaczyńskich. Poza tym, PiS potrzebuje poparcia ojca dyrektora jak tlenu. Bez sympatii Radia Maryja stałby się 10-procentową partią. Takim PC-bis. Dlatego powinniśmy domagać się większego dowartościowania naszego nurtu - mówi jeden z nich.
Z ustaleń tvp.info wynika, że o. Tadeusz Rydzyk na razie zabiega jednak głównie o trzy osoby: Mirosława Piotrowskiego, Urszulę Krupę oraz Witolda Tomczaka. Pierwszy miałby wystartować z list PiS w okręgu lubelskim. - Dostałem więcej niż jedną propozycję kandydowania i w związku z tym bardzo mocno rozważam swój powtórny start. Jestem bardzo związany ze swoim okręgiem więc nie wyobrażam sobie kandydowania z innego miejsca w Polsce - mówi tvp.info Piotrowski.
W podobnym tonie wypowiada się Urszula Krupa. - W przypadku mojego startu na razie w grę wchodzą wyłącznie listy PiS. Nie będę przecież kandydować ani z SLD, ani z PO - zapowiada w rozmowie z serwisem Krupa, która będzie prawdopodobnie kandydatką PiS w okręgu łódzkim.
Najmniej pewnie z całej trójki, która w 2004 r. do PE dostała się z list Ligi Polskich Rodzin, na razie czuje się Tomczak. - Jak dostanę propozycję startu, to będziemy rozmawiać. Myślę jednak, że PiS powinien wzbogacić się o przedstawicieli naszego środowiska. Inaczej, po prawej stronie powstanie jakaś nowa formacja - uważa Tomczak.
Z ustaleń serwisu internetowego tvp.info wynika, że spośród pozostałych eurodeputowanych kojarzonych z Radiem Maryja spore szanse na znalezienie się na listach PiS mają także Bogdan Pęk oraz Dariusz Grabowski. Obaj są na razie zaangażowani w tworzenie nowego ugrupowania Naprzód Polsko.
?ródło informacji: TVP Info
|
|
19 listopad 2008
|
|
|
|
|
|
Słuchacze Radia Maryja modlą się za Sowińską
marzec 13, 2008
PAP
|
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
|
Wiek dwudziesty “wiekiem śmierci” w historii ludzkości
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nie bąd? biernym odbiorcą
grudzień 31, 2003
Nasz Dziennik
|
"Faludża" - fragment rozdziału "Wojna w Iraku" z książki "Duch Apokalipsy" Doroty Szczepańskiej
październik 13, 2006
Dorota Szczepańska
|
Polaków będzie mniej
lipiec 19, 2002
PAP
|
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
|
"Polska zemsty walczy z Polską nadzieji" według Michnika
czerwiec 29, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Złotousty Minister
marzec 6, 2007
Bogusław
|
Obcokrajowcy popełniają samobójstwa w aresztach deportacyjnych!
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Pośpiech w sprzedaży STOENu
grudzień 16, 2002
zaprasza.net
|
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
|
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
|
Ordnung must sein, praca uczyni cię wolnym
marzec 4, 2005
Artur Łoboda
|
Ulubionym filozofem G.W.Busha jest "Jezus" (!)
marzec 11, 2007
pnlp
|
Putin dla Time Magazin
grudzień 20, 2007
.
|
Fiasko Demokracji Fasadowej w Iraku
grudzień 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Negocjacje koalicyjne- powtórka z rozrywki
styczeń 13, 2006
Adam Sandauer
|
Fire Wolfowitz
kwiecień 13, 2007
Ben Wikler
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
więcej -> |
|