ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Strzeżcie się Obamy 
Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"

Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"

Ponad 20 posłów PO, którzy mimo dyscypliny klubowej głosowali w Sejmie przeciw odrzuceniu obywatelskiego projektu ustawy ustanawiającej święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy lub nie przyszli na to głosowanie, zostało ukaranych pisemną naganą.

Nagany udzielił posłom przewodniczący klubu PO Zbigniew Chlebowski. - Naganie towarzyszyło ostrzeżenie, że jakiekolwiek kolejne wykroczenie może spowodować dalsze konsekwencje, m.in. pozbawienie funkcji w komisjach - poinformowała Mirosława Nykiel, klubowa rzeczniczka dyscypliny.

Mimo zarządzonej w klubie Platformy dyscypliny głosowania, 10 posłów zagłosowało 17 pa?dziernika przeciwko wnioskowi o odrzucenie obywatelskiego projektu ustawy ustanawiającej święto Trzech Króli dniem wolnym od pracy. 30 posłów PO nie wzięło udziału w tym głosowaniu.

Spośród 179 posłów PO, którzy wzięli udział w głosowaniu, za odrzuceniem projektu opowiedziało się 169 posłów, w tym m.in. premier Donald Tusk, wicepremier Grzegorz Schetyna, szef MSZ Radosław Sikorski i szef klubu PO Zbigniew Chlebowski.

Wśród 10 posłów, którzy zagłosowali przeciw odrzuceniu, byli m.in. Jarosław Wałęsa, Marek Biernacki i Mirosław Sekuła. Natomiast pośród 30 posłów Platformy, którzy nie wzięli udziału w głosowaniu, znale?li się m.in. marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, minister kultury Bogdan Zdrojewski, sekretarz stanu w Kancelarii Premiera Julia Pitera, Jarosław Gowin i Ireneusz Raś.

Większość pa?dziernikowych głosowań w Sejmie jest w Platformie objętych dyscypliną obecności. Posłowie, którzy opuścili więcej niż kilka procent głosowań w danym bloku głosowań, otrzymuje kary finansowe. Kary te, mówi Nykiel, wahają się od 300 do 1000 złotych. Nykiel zastrzega, że złamanie dyscypliny ws. święta Trzech Króli nie skutkuje karą finansową. Poseł zapłaci natomiast, jeśli opuścił większość głosowań, które odbywały się tego dnia.

Wnioskodawcą obywatelskiego projektu w sprawie ustanowienia święta Trzech Króli dniem wolnym od pracy był prezydent Łodzi Jerzy Kropiwnicki. Pod projektem zebrano ponad 500 tys. podpisów.

Święto Objawienia Pańskiego, zwane świętem Trzech Króli, jest najstarszym ze świąt chrześcijańskich, związanym z narodzinami Jezusa Chrystusa, obchodzonym nawet wcześniej niż święto Bożego Narodzenia. Należy do pierwszych ustanowionych przez Kościół. W kościele wschodnim znane już w III wieku, natomiast w kościele obrządku zachodniego obchodzone od schyłku IV wieku.

Jest to jedno z niewielu świąt nakazanych, które są obchodzone w dzień powszedni. Obchodzone jest jako dzień wolny od pracy w dziewięciu krajach Unii Europejskiej, m.in. w Niemczech, Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, a także w Szwecji i Finlandii.

29 październik 2008

PAP 

  

Archiwum

Gruszki na wierzbie, czyli Unijne dotacje
listopad 27, 2003
http://www.parp.gov.pl/
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (3)
listopad 14, 2003
INŻ. ANNA KOZIOŁ
Chore pomysły premiera Hausnera
październik 28, 2003
Adrian Dudkiewicz
Były premier Włoch Giulio Andreotti skazany na 24 lata więzienia
listopad 17, 2002
PAP
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Rząd nie rozumie co do niego się mówi
luty 1, 2003
PAP
Zaciskanie pasa, czyli o co chodzi bli?niakom
lipiec 6, 2007
Marek Olżyński
Smierc czy zycie dla Polski
styczeń 20, 2003
Elzbieta Gawlas
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Powiedz Unii - NIE
maj 25, 2003
przesłała Elżbieta
Która to jest kurwa?
lipiec 16, 2007
Artur Łoboda
Norman Finkelstein aresztowany w Izraelu
maj 25, 2008
przysłał ICP
Anatomia terroru w Iraku
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Światowy Dzień Chorego 2005 r.
luty 11, 2005
Adam Sandauer
Hipokryzja w krzewieniu demokracji, jako zasłony dymnej w walce o paliwo
styczeń 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Abp Życiński: Wypowied? M. Kaczyńskiej wyrazem współczucia
marzec 16, 2008
PAP
Pilot do sterowania zasobami ludzkimi
marzec 13, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Rosja jako " przyjaciel" Polski
sierpień 20, 2008
Jacobsdamm Warszawa.
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media