|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Iwo Cyprian Pogonowski |
|
| Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Historia kontroli bankowej w USA |
|
| Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Nakaz aresztowania byłego Ministra Zdrowia Łukasza Szumowskiego |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi |
|
| Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? |
więcej -> |
|
Plan Hausnera BEZ TAJEMNIC
|
|
Kwestią szczególnie budzącą ostatnimi czasy zainteresowanie Polaków jest ten tzw. plan Hausnera, wyrażający rozpaczliwą, desperacką próbę łatania dziury w budżecie Polski z pieniędzy najuboższych warstw Narodu.
Likwidacja ulg podatkowych, niższe emerytury - już to wszyscy słyszeliśmy. Ciekawostką jednak jest, na co minister Hausner i inni politycy planują przeznaczyć gros tej sumy, co już oficjalnie jest ustalone w kręgach parlamentarnych, a o czym głośno nie informuje się milionów tych, którzy na te pieniądze pracują? Otóż - jak podaje gazeta "Tylko Polska", nr 4(176)/2004, str.2 - jest jedna szczególna pozycja, która w budżecie musi się znale?ć priorytetowo, niezależnie od tego, jak bardzo byłby on napięty i jak bardzo potrzebne są głębokie cięcia.
Mianowicie chodzi o PIĘĆ MILIONÓW ZŁOTYCH dotacji z rezerwy celowej na dofinansowanie budowy... Muzeum Historii Żydów Polskich w centrum Warszawy!!!
Pomysł jednoznacznie poparli wszyscy, od których to zależy: prezydent i premier, marszałek Sejmu, szefowie klubów parlamentarnych SLD i Platformy Obywatelskiej, prezydent Warszawy i dziesiątki znanych, wpływowych kolesi z politycznego cyrku, tak z lewa jak i z prawa. Społeczeństwa oczywiście nikt o zdanie nie zapytał, co sądzą o tej wielkiej zrzutce na współfinansowanie budowy kolejnego gmachu podkreślającego potęgę syjonizmu. A co tam, zwykli polscy goje mogą nawet przymierać głodem - ale muzeum żydowskie musi zostać zbudowane - i to w naszym kraju, w naszej stolicy, za nasze pieniądze!!! Pomijam już stwierdzenie "wbrew naszej woli", bo dla nich to i tak nie ma znaczenia. Polakom każe się zaciskać pasa - a tu całe towarzystwo, i tak zwykle szargające naszymi pieniędzmi na lewo i prawo, teraz robi taki numer! Oficjalnie tłumaczy się dociekliwym gojom, że muzeum to "inwestycja", bo gdy będzie gotowe, to mogłyby do niego przyjeżdżać liczne wycieczki szkolne z całej Polski i z zagranicy, aby "poznawać kulturę żydowską". Rzecz jasna, za odpłatnością - a żeby zwróciły się koszty jego budowy w wysokości 63 milionów dolarów, to musieliby mieć duży ruch, który też planują następnie zorganizować. No tak - ogłupianie gojów połączone z zasilaniem kas Syjonu przez nich samych - toż to rzeczywiście "wspaniała inwestycja"! Zależy tylko, z czyjego punktu widzenia... Nic dziwnego zatem, że przedkłada się ją nad zaspokojenie podstawowych potrzeb ludności polskiej.
Co do samego planu Hausnera, to w III RP mieliśmy już masę takich "genialnych" pomysłów rządzących, choć do tej pory nie aż tak drastycznych jak ten, zawsze jednak obliczonych na cudzy interes, kosztem polskich gospodarzy. I co z nich w praktyce wynikało? Dla polityków? Dla państwa polskiego? Dla nas, jako jego prawowitych obywateli narodowości rdzennie polskiej - słowiańskiej?!? Jakie mamy dzisiaj perspektywy??? Wrogowie naszego Narodu doprowadzili Polskę do wszechstronnej ruiny - dziś pada kolej i służba zdrowia, a ze wszystkich działów gospodarki broni się już tylko rolnictwo, które jednak samo w sobie nie ma szans na przetrwanie. Teraz, gdy nie ma już czego kraść, szwabski mason Hausner chce wespół z żydowskimi kompanami oskubać najbiedniejszych Polaków do granic możliwości! Oto jest właściwy cel jego budżetu dla Polski - powiększyć istniejącą nędzę. Uczynić z Polski kraj trzeciego świata, w którym wegetują miliony nędzarzy i garstka uprzywilejowanych! Wypełni to zarazem dla Polski jedno z zaleceń mędrców Syjonu sprzed ponad 100 lat, głoszące: "nędza przykuwa ludzi do pracy mocniej aniżeli kajdany pańszczyzny; chcąc przyzwyczaić narody do posłuszeństwa, musimy nauczyć je skromności." Cały rząd już tylko odlicza do 1 maja, kiedy to żydzi przy współudziale rewizjonistów niemieckich założą na szyję Polski unijny stryczek! Jeśli chcemy PRZETRWAĆ, to tak dalej absolutnie być nie może! Najwyższy czas ukrócić ten żydowski, jawny bandytyzm i oddać władzę w Polsce w ręce rdzennych Polaków!!!
W naszej sytuacji obecnej, jedynym ratunkiem dla naszego kraju byłby upadek rządu przed 1 maja - to uratowałoby nas przed unijną aneksją, i tego właśnie żydzi się obawiają! Wydaje się to realne, biorąc pod uwagę coraz niższe poparcie dla tego polskojęzycznego rządu zdrady narodowej, którego członkowie postrzegają nas jak zwierzęta, którym za ciężką pracę, kilkaset złotych na życie powinno wystarczyć. No cóż, zawierzmy los naszego Narodu Opatrzności i niech ona ma nas w swojej opiece!
|
|
9 marzec 2004
|
|
Adrian Franczyk
|
|
|
|
Ziomkostwa domagaja się odszkodowań dla Niemców
sierpień 21, 2002
PAP
|
Amerykańską przeszłość Andrzeja Czumy wciąż bada ABW
marzec 2, 2009
Miroslawa Kruszewska, Seattle, USA
|
Aktualne " Przestrogi dla Polski"
maj 6, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska - ostoja demokracji
wrzesień 15, 2007
PAP
|
Zadymy sejmowe a sprawa odszkodowań dla Żydów
październik 8, 2006
Józef Bizoń
|
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
|
PL.Jokes ..A + B = B + B..???? ??? ???
Z WORLDNETDAILY.COM przekład lu?ny....
czerwiec 26, 2007
o.p
|
"Dziennikarska rzetelność"
sierpień 20, 2002
PAP
|
Nagła przemiana vortalu w wortal
listopad 6, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
|
Czwartego Lipca Dzień Prowokacji?
lipiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bracia Polscy
październik 6, 2003
|
Móc liczyć na Polaka
styczeń 10, 2004
Andrzej Kumor
|
Michnik: instrukcja obsługi
luty 5, 2008
Rafał Ziemkiewicz
|
Kondotierzy rewolucji
grudzień 8, 2004
przesłała Elżbieta Gawlas
|
Odłożona prywatyzacja
lipiec 4, 2002
PAP
|
Jeśli Państwo pozwolą...
listopad 4, 2005
Artur Łoboda
|
Nie na darmo wybili nam 80% inteligencji
luty 21, 2008
Piotr Bein
|
Setki Wię?niów w Nielegalnych Więzieniach pod Władzą USA
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA znajdą w Iraku broń masowego rażenia
kwiecień 14, 2003
|
więcej -> |
|