ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
więcej ->

 
 

USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !


Od zakończenia II W.S., względnie od czasów Chruszczowa, takiej mowy "Zachód" jeszcze nie słyszał. I to od kogo,- człowieka, którego "demokratyczne" media od dłuższego czasu nazywają "obrażonym carem". Mamy ciekawe czasy przed sobą : "Zmonopolizowany Świat, to znaczy : jeden ośrodek władzy, jedno siłowe centrum, jeden ośrodek decyzyjny, jest dla świata modelem nie do zaakceptowania. Jest niszczycielski, na końcu dla samego hegemona",- powiedział w Monachium, prezydent Rosji, Władymir Putin, na Konferencji Bezpieczeństwa "zatroskanym" o "bezpieczeństwo świata". Ten medialny i zakulisowy kociokwik dopiero nastąpi. Przemówienie, W. Putina, będzie leżeć "demokratom" na żołądku jak olbrzymia, nie do strawienia klucha, przez długi, długi czas. Nie wymieniając z imienia "demokratyczny wzorzec" – USA, wskazał prezydent Rosji Ameryce jasno i wyra?nie, że Rosja nie będzie dłużej tolerować USA jako jedyne światowe mocarstwo. "Ten zmonopolizowany model nie ma na tym świecie żadnego uzasadnionego (prawa) do istnienia, ponieważ nie zawiera żadnej moralnej i etycznej wartości",- rzekł Putin. Czyli, jasno mówiąc, ta amis'owska superwładza zostanie ograniczona przez państwową przeciwwagę Rosji i międzynarodowe prawa, oraz wzajemne strategiczne zobowiązania. Najbardziej zaskakującym faktem musiało być dla uczestników i obserwatorów tej konferencji, iż Putin wygarnął im bez ogródek i przypomniał o obowiązujących w demokracji zasadach równości.
"Jesteśmy świadkami rozpasanego mocarstwa, który tymi podstawowymi regułami międzynarodowego prawa pogardza." W tych "militarnych awanturach" Ameryki "tysiące pokojowo nastawionych ludzi zostało zabitych.... Innym Państwom zostały narzucone reguły, których one nie chciały. Komu może się to już podobać?" No cóż, wychodzi iż od wczoraj (9.lutego 2007) skończyła się rosyjska cierpliwość. Co za upokorzenia, od czasu zakończenia "zimnej wojny" i rozwiązania ZSRR, musiała Rosja znosić : przyglądała się jak pozbawione więzów i puszczone samopas USA napadły Irak, musiała znosić jak NATO z poręki Ameryki zbombardowała Jugosławię, nie zapobiegła "zdobyciu" przez Bush'a Iraku, przyglądała się inicjowanym i finansowanym przez Amerykę "kolorowym" rewolucjom na Ukrainie i Gruzji i obsadzenia w tych krajach amis'owskich marionetek, umieszczenia pod samymi drzwiami Rosji NATO. Za czasów sowieckich tego rodzaju bezczelne interwencje były nie do pomyślenia. Już bębnią na wszystkich kanałach, że ten frontalny atak na Amerykę ma swoje podłoże w urażonej dumie "rosyjskiego nied?wiedzia." Czyżby ? Okrążanie Rosji jest faktem !, i tylko jakiś zamroczony amis'owskim "American Way of Life" głupiec tego nie dostrzega. "Nikt na świecie nie czuje się bezpieczny" - rzucił Putin w twarz uczestnikom konferencji "bezpieczeństwa". W rzeczy samej, przecież istnieje sporządzona przez doradców Bush'a lista Państw zaliczonych do "łotrowskich krajów" którym należy wbombardować "Globalliberalizm" ! Putina posłanie w kierunku "demokratycznej" Ameryki brzmi jednoznacznie, My nie pozwolimy wam na żadne pojedyncze kroki ! Przestańcie nas uważać i zaliczać za nic nie znaczących ! Kroplą, która zapewne przeważyła rosyjską cierpliwość, było rozszerzenie NATO na byłe Demoludy, a szczególnie plany Washington'u w zainstalowaniu w Polsce i w Czechach,- "Parasoli".
Prezydent Rosji, Władymir Putin, rzucił obradującym nad "światowym bezpieczeństwem",- czyli amerykańskim niebezpieczeństwem, pytanie: "Przeciwko komu ta prowokacja jest skierowana ?" I dalej: "Dane nam gwarancje, nie zostały dotrzymane. Jest to normalne?" W tym miejscu należy się amis'owskim zadupnikom, krótkie odświeżenie pamięci. Kiedy Gorbaczow zgodził się na częściowe zjednoczenie Niemiec, wykluczył by enerdowskie ziemie wpadły w natowskie łapy. Pó?niej jednak zgodził się na to pod warunkiem, iż dalej na wschód NATO swoich wojsk nie wprowadzi, na co "Zachód" wyraził zgodę i co zostało Rosji obiecane. Te "Demokratyczne gwarancje" widoczne są chyba dla wszystkich, mało tego to teraz wprowadzić chce Ameryka do "demokratycznych" państw swoje rakiety. "Taka polityka jest katalizatorem światowego zbrojenia." – wygarnął, Putin, niedobrowolnym czy dobrowolnym jego słuchaczom w Monachium. "Hipotetycznie musimy przyjąć, że nasz potencjał nuklearny i nasza Armia ( poprzez US "parasole) ma zostać zneutralizowana, z tym końcowym wynikiem iż zostanie zachwiana równowaga sił." Dalej wtłaczał, W. Putin, kompletnie zaskoczonym i sfrustrowanym uczestnikom tego propagandowego spędu w Monachium, tym "obrońcom pokoju", do ich łbów: Rosja nie ma wyboru, albo wydać miliardy w nowy system balistyczny, albo rozwijać broń która ten amerykański system przełamie.
Ze względu na koszty zdecydowała się Rosja na tą ostatnią opcję. "W trakcie zimnej wojny panowała między mocarstwami równowaga, która ten pokój zabezpieczała" – powiedział Putin. "Dzisiaj ten pokój nie jest stabilny."

Tak, to są słowa których Świat długo już nie słyszał. Ale co oznaczają dla NATO i USA ?

Balansować na krawędzi wojny i permanentne wojny prowadzić, tak jak robi to USA i NATO (Afganistan), nie jest to samo. Zapewne nie jeden wyjedzie mi z Czeczenią, próbując "zrównoważyć" postępowanie Rosji i USA. Przypominam więc, że Czeczenia jest składową częścią Rosji i ten problem ma charakter wewnętrzny, podobny, jak próba ogłoszenia secesji Stanów Południowych A.P. która została krwawo i bestialsko stłumiona przez Stany Północne.

t.v.r
11 luty 2007

tezlav von roya 

  

Archiwum

"Nowa Lewica Polska" a obchody rocznicy powstania "Pierwszej Solidarności"
wrzesień 16, 2005
Gracjan Cimek
Agenci wokół Jana Pawła II
kwiecień 21, 2005
Rozmowa Adama Sandauera z Gabrielem Janowskim członkiem Ruchu Patriotycznego
wrzesień 24, 2005
zaprasza.net
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
lipiec 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Sądy traktują podejrzanych nierówno
październik 24, 2005
Marek Komorowski
Papież i Unia Europejska
luty 26, 2003
Stanisław Krajski
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Żaden król polski nie stał na szafocie,
wrzesień 14, 2006
totezja
Dobrze że chociaż nieliczni... Amerykańscy aktorzy przeciw wojnie
luty 15, 2003
IAR
Politycznie, trupi zaduch
grudzień 12, 2005
Marek Olżyński
Giertych mial w pierwszym planie objac teke ministra transportu. Dzieki Bogu za to ze tak sie nie stalo.
listopad 11, 2006
Polityka
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Belka wiedział o mafii
lipiec 9, 2005
Wykluczenia Polaków w Polsce chcą żydowscy rasiści!
listopad 17, 2007
Grażyna
Głos z Australii
kwiecień 6, 2003
przysłała Elzbieta
Na wyspie Rugia!
luty 24, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Petycja studentów i profesorów żydowskich
lipiec 2, 2002
PAP
Demograficzne podłoże kryzysu i gro?ba inflacji
wrzesień 17, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media