ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
więcej ->

 
 

Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia

Koncepcja Ministra Zdrowia, przekazana opinii publicznej przez media np:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3535141.html

podniesienia składki OC wszystkich ubezpieczeń komunikacyjnych i pokrywanie kosztów leczenia ofiar wypadków przez ubezpieczenie, zamiast przez NFZ spowoduje silny impuls inflacyjny. Podniesienie składek OC spowoduje wzrost kosztów przewozów, a ten wzrost kosztu towarów i usług. Społeczeństwo zapłaci globalnym wzrostem cen za podniesienie komunikacyjnej składki OC.

Z drugiej strony spowoduje to zmniejszenie obciążeń NFZ na finansowanie leczenia. Dodatkowe środki które pojawią się tą drogą w NFZ będą wydane w sposób znany obecnie tylko ministerstwu czy NFZ. Przedstawiona koncepcja Ministra Zdrowia podniesienia wszystkim składek OC ubezpieczeń komunikacyjnych, pod pozorem przeniesienia na ubezpieczyciela kosztu leczenia ofiary wypadku, stanowi ukryty wzrost wydatków na leczenie który opłacony będzie inflacją czyli przez całe społeczeństwo.


Ponadto jest to zwiększenie finansowania dziurawego systemu. Dolewanie wina do dziurawgo dzbana nie napełni go, lecz bez wątpienia kałuża będzie większa. Może zresztą o to chodzi...

Obciążenie ubezpieczyciela OC kosztami leczenia ofiar wypadków, może mieć sens tylko wtedy gdy spowoduje znaczny wzrost składek wyłącznie tych kierowców, którzy spowodują wypadki, a nie wszystkich kierowców. Tylko wtedy istnieje szansa że niebezpiecznie prowadzący pojazdy, zaczną je?dzić bardziej ostrożnie i bardziej uważać, obawiając się konsekwencji finansowych spowodowania wypadku.
8 sierpień 2006

Adam Sandauer 

  

Archiwum

Myślom naszym zabitym podle przez krętacza
sierpień 1, 2003
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
Sumy Babilońskie
kwiecień 19, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Marsz szaleńców ku wojnie na Bliskim Wschodzie?
sierpień 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Terroryści Jej Królewskiej Mości
sierpień 25, 2006
Jacek Zychowicz
Kulig na koszt niezaproszonych
maj 16, 2003
www.polandsecurities.com/orlen
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Pożegnanie z dolarem
luty 19, 2008
Andrzej Dryszel
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
Dyskusja o Pacyfikacji Iraku
styczeń 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Odchylenie prawicowo-nacjonalistyczne
wrzesień 24, 2007
Gregory Akko
Papież wie, po co przyjeżdża do Polski
sierpień 18, 2002
PAP
Pominięte oskarżenie w sprawie Saddama Husseina
listopad 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
Przed wyborami
wrzesień 6, 2005
Goska
Chirac skrytykował Polskę
luty 18, 2003
zaprasza.net
I Ty możesz zostać "antysemitą"
grudzień 17, 2003
PAP
Boja?liwi redaktorzy
wrzesień 22, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Polsko, czy już nie masz gospodarza?
wrzesień 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media