|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
więcej -> |
|
Niewidzialne imperium
|
|
Niewidzialne imperium
kontratakuje!
Drodzy Państwo!
Czy słyszeliście ostatnio o partii, która nazywa się Unia Wolności? Raczej rzadko, prawda? Kilka procent popularności, wielu otrąbiło śmierć polityczną partii.
Nieee, proszę szanownych Państwa. Unia Wolności ma się doskonale. Jej "waaadze" rozjeżdżają się po świecie, konsultują, poszeptują cichutko do niektórych uszu na salonach w Polsce i Nowym Jorku. W tym drugim najczęściej sami nastawiają uszu.
No i walnęli dzisiaj dwoma wywiadami, z których smakowitsze wyjątki poniżej.
Bronisław Geremek
Unia uzdrowi
Pytanie: Jak pan odpowiada na pytanie, co możemy wnieść do Unii Europejskiej?
Geremek: No, przede wszystkim należy pozbyć się takiego tonu zarozumiałości, że my wnosimy, prawda, jakiś bardzo szczególny dorobek. Przede wszystkim wnosimy to, że jesteśmy dużym narodem europejskiej, w środku Europy usytuowanym, związani byliśmy z Europą przez całą naszą historię narodową. I powiem więcej: coś mamy z takich doświadczeń, które dla Unii Europejskiej w tej chwili coś znaczą, mianowicie mamy doświadczenie współpracy wieloetnicznej, wielokulturowej.
I tu, uwaga, uwaga - nowy kanon libertynów - Papież popiera UE jako federalne - jednolite państwo:
To, że papież wspomniał przy okazji Unii Europejskiej Unię Lubelską jest bardzo znamienne, bo to jest doświadczenie, które można nazwać nowoczesnym słowem: federalne.
Niezłe, co? Ciekawe, ilu podchwyci ten przekręt!
Pytanie: czy widzi pan jakąś taką spójną wizję wtedy, kiedy nasi politycy, którzy są teraz rządzącymi, a także tymi, którzy są w tej chwili opozycji, czy widzi pan jaką taką spójną wizję tego, co my w tej wspólnej Europie mamy robić?
Geremek: Niestety, nie. Mam wrażenie, że politycy nie doceniają stopnia zrozumienia szansy, jaką jest nasze wejście do Unii Europejskiej przez polskie społeczeństwo.
Pytanie: Ale czy to znaczy, że było referendum, społeczeństwu opowiedziało się za naszym udziałem w Unii Europejskiej, a potem... nastąpiła cisza w tych sprawach unijnych?
Geremek: Tak, sondaż opinii publicznej pokazuje, że polskie społeczeństwo reaguje na sprawę wewnętrznej organizacji Unii Europejskiej. Otóż politycy bali się jak ognia tych tematów, bo byli przekonani, że jest taka zakodowana jakby w społeczeństwie polskim niechęć, zaściankowa niechęć: „Co tam nam obcy będą dyktowali? My chcemy sami. Okazuje się, że nie.
Pytanie: A jak już będziemy w tej Unii, panie profesorze, to po czyjej stronie mamy być? Po stronie nazwijmy to umownie parysko-berlińskiej, czy po stronie londyńsko-madryckiej? Tutaj Irak się kłania i wszystkie sprawy związane z tym podziałem na Europę starą, Europę nową?
Geremek: Myślę, że trzeba myśleć w dwóch kategoriach. Po pierwsze: polskiego interesu. Ale poza tym jest drugi element to jest problem interesu wspólnego europejskiego. I to jest niezwykle ważne, żeby w tych kategoriach myśleć.
Pytanie: Jeszcze nie wspomniał pan o jednym elemencie światowej polityki, a więc o Stanach Zjednoczonych i naszym stosunku do Stanów, postrzeganym jako nasz stosunek do Unii Europejskiej. Zresztą znowu badania: 51% Polaków uważa, że dla naszych żywotnych interesów są ważniejsze stosunki z Unią, a nie ze Stanami właśnie.
Geremek: No i proszę spojrzeć, ja tutaj raz jeszcze bym powiedział, że to jest bardzo pozytywny rezultat mówiący właśnie o tym, że społeczeństwo myśli realistycznie.
No proszę, społeczeństwo dało Geremkowi mandat. I dostanie za swoje!
(Całość)
Władysław "bokser" Frasyniuk
Pytanie: Dlaczego akurat minister spraw wewnętrznych stał się ostatnio szczególnym obiektem zainteresowania pańskiej partii?
Frasyniuk: Wie pan, nie ostatnio
Pytanie: A ostatnio dymisji ministra Janika państwo zażądali, 7 sierpnia.
Frasyniuk: Tak, dlatego że niewątpliwie elementem wiarygodności państwa jest bezpieczeństwo państwa, wymiar sprawiedliwości. To jednak minister odpowiada za...
Pytanie: No tak, to są pracownicy ministerstwa, tymczasem minister Janik dba o bezpieczeństwo Polaków, bo jemu bezpośrednio podlega policja.
Frasyniuk: To prawda, ale jak można mówić o bezpieczeństwie i o tym, by policja miała jakąkolwiek wiarygodność w społeczeństwie
Pytanie: jak pan sobie doskonale przypomina UW była przy władzy wspólnie z AWS i jak pan pamięta, okoliczności odejścia wiceministra Budnika, który też był odpowiedzialny za policję, były też bardzo niejasne.
Frasyniuk: To prawda, myśmy mieli pretensje do pana Krzysztofa Budnika tylko nadużycie Budnika polegało na czymś takim - mówię nadużycie przez małe "n"
Pytanie: PAnie przewodniczący, nadużycie przez małe "n", nadużycie przez duże "n" dla pańskich ówczesnych przeciwników politycznych
Frasyniuk: To prawda, ale proszę zwrócić uwagę, że minister Budnik odszedł i klub nie stał w jego obronie, dlatego że mieliśmy świadomość...uznaliśmy...
Pytanie: Wiceminister Sobotka jest urlopowany, ranga ta sama.
Frasyniuk: Jednak minister Budnik nie przesyłał informacji do zorganizowanego świata przestępczego.
Pytanie: A mnister Sobotka przesyłał? Też pan nie ma dowodów na to.
Pytanie: Rozumiem ,że w pańskiej opinii można lepiej zarządzać policją niż robi to obecne kierownictwo MSWiA.
Frasyniuk: Zdecydowanie.
Pytanie: A gdyby UW była dzisiaj przy władzy to kto byłby szefem MSWiA?
Frasyniuk: Pewnie Piotr Niemczyk.
Ten, co powiedział: "Nie ma i nigdy nie będzie zgody na ksenofobię, szowinizm czy restrykcje"
Pytanie: Gabinet cieni przygotowany...
Frasyniuk: Tak
(Całość)
Ano, gabinet cieni przygotowany, wszystko dopięte na ostatni guzik. W czasie, kiedy reszta polityków i działaczy urlopuje sobie, śpiąc snem spokojnym i sprawiedliwym.
A czas ucieka!
|
|
13 sierpień 2003
|
|
Zbigniew Labędzki
|
|
|
|
Prawda o powstaniu w Getcie Warszawskim. Czy Edelman kłamie?
kwiecień 22, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Franco udaremnił komunistyczny zamach
sierpień 8, 2006
Prof. Maciej Giertych
|
Kolaboracja
sierpień 5, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
|
Uniżenie
marzec 22, 2008
www.krakow.pl
|
"Tarcza" uczyni polskę zakładnikiem!
maj 12, 2007
Tadeusz Samitowski
|
Polityka pod grozą oskarżenia o antysemityzm
październik 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Ja mam tego dość, a Wy?
lipiec 21, 2003
Artur Łoboda
|
POlitykierzy
styczeń 13, 2008
Marek Olżyński
|
Medycyna jako przemysł i rola reklam koncernów farmaceutycznych w mediach dla nakręcania koniunktury
maj 8, 2005
Adam Sandauer
|
Geopolityczne wizje Marka Edelmana
wrzesień 30, 2005
Marek Głogoczowski
|
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
10 tys. zł za paraliż miasta
luty 21, 2008
PAP
|
Przestępstwa nie było
lipiec 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
PRL
grudzień 10, 2007
PAP
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Trochę za pó?no na romantyzm
wrzesień 3, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
Józef Beck wykonał plany Józefa Piłsudskiego i przyczynił się do klęski Hitlera
grudzień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Akt oskarżenia przeciwko byłemu funkcjonariuszowi UB
czerwiec 19, 2002
PAP
|
więcej -> |
|