ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Planet Lockdown 
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza 
Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
więcej ->

 
 

Iran pod naporem subwersji USA i Izraela





W niebezpiecznym momencie konfrontacji z USA i Izraelem, Iran, państwo Persów, jest zagrożony od wewnątrz po ruchawkami 40% mniejszości narodowych, takich jak Azerzy i Arabowie działający z inicjatywy CIA i Mossadu. Zagrożenie to wymaga reorganizacji służb specjalnych Teheranu, żeby mógł utrzymać kontrolę nad Azerami i nad Arabami, jak też przeciwstawić się, w przyszłości, zagrożeniu rozpadem państwa. Iran jest pod naporem CIA i Mossadu, w związku z zatargiem o elektrownie nuklearne i potencjał zbudowania bomby nuklearnej, którą Izrael histerycznie nazywa „egzystencjonalnym” zagrożeniem dla Izraela, mimo tego że Izrael już ma ponad 300 bomb nuklearnych i jest chroniony przez USA, które mają tysiące takich bomb.

Podczas gdy rozpad Iranu obecnie jeszcze nie zagraża, szpiegowska działalność CIA i Mossadu jest uważnie obserwowana, jak też akty sasbotażu, zwłaszcza na terenach mniejszości Kurdów, Kuezów, Torkmanów i Azerów. Ci ostatni stanowią blisko 25% ludności Iranu. Od 1980 roku, po rewolucji i stworzeniu Republiki Islamskiej, był chwilowy nacisk na szerzenie kultury irańskiej, zamiast perskiego nacjonalizmu, którym posługiwał się Szach. Stabilizującym elementem sytuacji w Iranie jest fakt, że naczelne stanowiska w rządzie są w rękach Azerów turkmańskiego pochodzenia, którym dobrze się powodzi i którzy mieszkają w Teheranie.

Kurdowie stanowią 5% ludności Iranu i ich organizacje młodzieżowe mają bliskie kontakty z Kurdami w Iraku, gdzie autonomię Kurdów popiera Mossad, mimo protestów Turcji i Iranu, jak też Syrii.

O ile Presowie są ostoją siły szyitów w Iranie, o tyle większość ludności Balochistanu na granicy Pakistanu, blisko jeden i pół miliona ludzi, stanowią sunnici, którzy ostatnio dokonali kilku napadów i aktów sabotażu. Akty te są przypisywane obcym najemnikom. Arabowie i Persowie stanowią po 50% ludności prowincji Khuzestanu.

Służby specjalne Teheranu w ministerstwie wywiadu założonym w 1984 roku, są mniej sprawne niż CIA i Mossad i wymagają reform. Przed 1984 rokiem, SAVAK, tajna policja i wywiad Szacha, znienawidzona przez Irańczyków, była pod kontrolą Mossadu.

Wielomilionowy fundusz (75 milionów dolarów) w Waszyngtonie przeznaczony do ustalanie demokracji w Iranie, jest uważany w Teheranie jako ?ródło finansowania społecznych i etnicznych konfliktów w Iranie i prób zmiany reżymu. Wpływy USA i Izraela w Baku i w Azerbaidżanie zagrażają Iranowi, z powodu kolosalnych złóż ropy naftowej pod Morzem Kaspijskim, ktorych eksploatacja wzmocni Baku i jego ambicje wpływów na Azerów zamieszkujących Iran. Obecnie, USA finansuje budowę wielkich stacji radarowych do podsłuchu na terenie Iranu, a Amerykański rurociąg z Baku przez Tyflis do Ceyhan, na północ od Izraela, omija Iran. Obalenie, w 1953 roku, przez CIA demokratycznie wybranego rządu Dra. Mohammad’a Mossadegh’a w celu eksploatowacji pól ropy naftowej Iranu przez USA i W. Brytanię jest do dziś żywo wspominane w Teheranie.

Po gro?bach Bush’a nuklearnego bombardowania elektrowni w Iranie i zagrożeniu Iranu przez Izrael zniszczeniem odwetowym miast Iranu, na wypadek odwetowej salwy irańskiej na miasta izraelskie, Teheran oświadczył że jeżeli będzie zaatakowany przez USA lub Izrael to natychmiast zniszczy wszystkie urządzenia produkcji ropy naftowej i gazu ziemnego w całym rejonie Zatoki Perskiej – czyli że wywoła katastrofę gospodarczą na światową skalę. Po tym ultimatum USA zgodziły się ma udział w bezpośrednich pertraktacjach z Iranem, a Izrael zaprzestał propagandy na tenat „egzystencjonalnego zagrożenia ze strony Iranu” nawet gdyby to państwo posiadało, za kilka lat, bombę nuklearną. Tak więc sytuacja Iranu zaczyna przypominać sytuację Koreji Północnej a tytuł w The Wall Street Journal z 7go czerwca, 2007 mówi: „Ustępstwa dla Iranu denerwują [neo] konserwatstów w USA.” Widzieli by oni raczej zmianę reżymu w Iranie pod naporem gró?b i subwersji ze strony USA i Izraela.

www.pogonowski.com
7 czerwiec 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Historyczna Perspektywa Chrześcijan i Muzułmanów
kwiecień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeden milion sto trzydzieści tysięcy siedemset zabitych irakijczyków (1130689)
grudzień 12, 2007
Felek Stankiewicz
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
Korespondencja z Bagdadu
lipiec 5, 2003
http://www.przekroj.com.pl
Samobójczy atak na Liban
sierpień 9, 2006
Biuletyn Informacyjny Instytutu Schillera
Imperium
lipiec 2, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Program dla Polski
sierpień 2, 2003
przesłała Elżbieta
Czy skończy się prywata w sądach?
sierpień 26, 2006
Zdzisław Raczkowski
Dwie Kluczowe Nominacje w USA
luty 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowa Ksiazka "Masakra w Jedwabnem", Walka z Falszowaniem Historii Polski
styczeń 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Anglia nie płaci składek
czerwiec 27, 2003
przesłala Elżbieta
"Otwieramy się na Unię" po to by się solidniej zamykać
kwiecień 30, 2003
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
sukiennice
luty 7, 2006
Iran jako "zwiastun" pokoju na Kaukazie.
wrzesień 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tabu polityczne
sierpień 8, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Kwestia wiarygodności
czerwiec 15, 2006
Marek Stefan Szmidt
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media