|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Medialni MORDERCY! |
|
| Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
więcej -> |
|
Degeneracja ustroju demokratycznego
|
|

Polityka w USA jest wypadkową głównie czterech sił polityczno-ekonomicznych. Siłami tymi są finansiera kontrolująca banki i politykę monetarną, przemysł zbrojeniowy, który działa jako komplex wojskowo-przemysłowy, według definicji prezydenta Eisenhower’a, następnie przemysł energetyczny i „lobby Izraela.” We wszystkich tych siłach ważną rolę odgrywają Żydzi, którzy tradycyjnie radykalizują i destabilizują państwa, w których mieszkają, w celu kontrolowania ich polityki i ciągnięcia z nich korzyści materialnych i politycznych. Pisze na ten temat profesor Kewin MacDonald w książce „Fenomen Żydowski? Ze studiów nad etniczną aktywnością. (“Understanding Jewish Influence: A Study in Ethnic Activism”).
Degeneracja demokracji amerykańskiej czyni z tego ustroju demokrację fasadową, manipulowaną zakulisowo a często wręcz otwarcie, przy jednoczesnej kontroli mediów i szerzeniu fałszywej propagandy przeciwko tak zwanym „teoriom konspiracyjnym,” podczas gdy właśnie zakulisowe manipulacje kierują dzisiejszą polityką międzynarodową USA i innych państw. Już w 1854 roku, polityk brytyjski żydowskiego pochodzenia, Benjamin Dizraeli napisał, że sieć konspiracyjna tajnych organizacji kierujących polityką w Europie, jest bez porównania gęstsza niż sieć dróg i koleji.
Nic dziwnego, że Chińczycy nie chcą imigracji chrześcijańskiej, ponieważ uważają oni Chrześcian za „konie trojańskie Żydów.” Przykładem kontroli mediów amerykańskich jest fakt ukrywania przed publicznością zjawiska, które jest największą rewelacją Azji z początkiem dwudziestego pierwszego wieku, a mianowicie zawarcie bliskiego sojuszu wojskowego i politycznego przez dwu odwiecznych rywali geopolitycznych, Chiny i Rosję. Dzieje się to z powodu nie odnowienia przez neokonserwatywny rząd Bush’a traktatu rozbrojeniowego Start II i tym samym uruchomienia wyścigu zbrojeń broni masowego rażenia na ziemi i w przestrzeni kosmicznej.
Tarcza przeciw-rakietowa USA, obejmująca peryferie Rosji i Chin wyrzutniami i stacjami radarowymi, od Polski do Taiwanu ma na celu, według Putina, dokonanie szacha i mata arsenałowi rosyjskiemu, który dziś jest w stanie w przeciągu pół godziny zniszczyć Stany Zjednoczone, naturalnie za cenę zniszczenia Rosji salwą z amerykańskich łodzi podwodnych. Tak więc sprawdzalne i ściśle kontrolowane układy rozbrojeniowe są jedyną nadzieją uniknięcia samobójstwa nuklearnego przez ludzkość.
Stare polskie przysłowie, że „pocisk ma zawsze przewagę nad pancerzem” nadal jest słuszne, zwłaszcza biorąc pod uwagę daleko posuniętą technologję broni biologicznych, które dobrze się nadają do używania ich w tak zwanej strategji asymetrycznej, o której niedawno mówił Putin w Monachium, na konferencji dotyczącej bezpieczeństwa. Definicją strategji asymetrytcznej jest jej anonimowość, poprostu nie pozostawia ona „adresu zwrotnego nadawcy.”
Przykładem strategji asymetrycznej może być takie zjawisko jak masowy pomór pszczół obecnie mający miejsce na terenie USA. Nie ma sposobu dowiedzieć się z całą pewnością czy wirus zabijający pszczoły w USA jest zjawiskiem naturalnym i przypadkowym, czy też naumyślnym atakiem na rolnictwo Ameryki Północnej. Tego rodzaju skutki może mieć asymetryczny atak za pomocą wirusa przeciwko amerykańskiemu kolosowi. Metoda asymetryczna polega na „przecinaniu ścięgien Achillesa” zagrażającemu kolosowi przez słabszych przeciwników.
Tymczasem połączenie zachłanności przemysłu energetycznego USA z imperializmem Izraela doprowadziło do obecnej zmiany reżymu w Iraku, w którym według oceny badań John Hopkins University, zginęło pod amerykańską okupacją ponad 600,000 cywilów a miliony ludzi straciły dach nad głową i uciekają do sąsiednich państw, podczas gdy rząd marionetkowy w amerykańskiej twierdzy-ambasadzie w Bagdadzie podpisuje układ o prywatyzacji zasobów energetycznych Iraku na warunkach wyjątkowo niezwykle uprzywilejowanych dla korporacji USA.
Świadectwem degeneracji demokracji w USA są kandydaci na prezydenta w wyborach w 2008 roku. Już prześcigają się oni w zapewnieniach, że „Izrael ma prawo bronić się,” i że „stopniowe przemieszczenia” wojsk USA w Iraku, dadzą możliwość ataku an Iran i „zmiany reżymu” w Teheranie.
Mówi o tym również, skąd innąd sympatyczny mulat, syn białej matki i czarnego ojca, Barack Obama, który jako kandydat na prezydenta również twardo występuje przeciwko jakiemukolwiek kwestionowaniu Holocaustu i zapewnia że: „Kiedy Izrael jest atakowany wszyscy musimy być po stronie Izraela.” Nic nie mówi on jakichkolwiek prawach do samoobrony Libańczyków lub Palestyńczyków, bo wie on, że w ten sposób nie można wygrać wyborów na prezydenta USA i że w Ameryce nie można stawiać równania między wartością życia Żydów i Arabów.
Dodatkowym dowodem degeneracji demokracji w USA są astronomiczne koszty, setek milionów dolarów wydawanych w kampaniach wyborczych. Koszty te dają pole do popisu bogatym Żydom, którzy uważają, że Iran zagraża Izraelowi i dlatego musi być zniszczony.
Mówią o tym stanie rzeczy tacy politycy w USA jak Wesley Clark i Matt Yglesias cytowani w dziale „Behind the Headlines” (Antiwar.com) w artykule z 5go marca, 2007, Justin’a Raimondo, pod tytułem: „A Horse of a Different Color: Obama, the Lobby, and the next war,” („Koń [Wyścigowy] Innej Maści: Obama, Lobby [Izraela] i zbliżjąca się wojna [przeciwko Iranowi].”
Jeden z architektów napadu na Irak, adwokat, obrońca wielkich aferzystów żydowskich w USA, nazwiskiem Izrael „Scooter” Libby, były szef biura wiceprezydenta Dick’a Czenney’a, ostatnio zostal uznany przez sąd współ-winnym kłamstw dotyczących broni masowego rażenia w Iraku. Był on jednym z głównych prowokatorów ataku na Irak. Grozi mu kara 25 lat więzienia i fakt ten osłabia neokonserwatywny rząd Bush’a, zwłaszcza jeżeli po przewodzie sądowym, Bush ułaskawi Libby’ego. Tak czynił prezydent Bill Clinton w ostatnich dniach swojej kadencji wobec aferzystów żydowskich, takich jak zbiegly do Szwajcarji sjonista nazwiskiem Rich.
Degenerację amerykańskiej demokracji widać przez ostatnie sto lat, kiedy polityka USA była pod kontolą czterech sił ekonomiczno-politycznych wspomnianych na początku tego tekstu. Siły te razem zadecydowały o napadzie USA na Irak, a obecnie chcą spowodować atak na bogaty w paliwo Iran z potencjalnie jeszcze bardziej katastrofalnymi skutkami dla Bliskiego Wschodu i dla świata.
www.pogonowski.com |
|
8 marzec 2007
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pani Europa w rozkroku
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Komu i Czemu Iran Przeszkadza?
maj 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
Wyszedł nie wyjedzie
sierpień 26, 2002
|
Amerykańskie bakructwa.
lipiec 10, 2002
PAP
|
Zagrożenie Polskich Parafii w Ameryce
grudzień 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Według niektórych coraz bliżej, według nas już od dawna
październik 25, 2004
|
Apel do papieża o odwołanie Rydzyka
lipiec 10, 2007
|
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
|
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
|
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
|
Człowiek człowiekowi zgotował taki los
styczeń 11, 2008
Dorota Feluś
|
Manifest antykapitalistyczny
listopad 20, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Skutki straty wartości dolara w USA
marzec 19, 2008
Iwo Cypian Pogonowski
|
Felieton kąśliwy
styczeń 9, 2006
Marek Olżyński
|
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
|
Kto stoi za planem wojny z Iranem
sierpień 30, 2006
darek
|
więcej -> |
|