|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego |
|
| Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku |
|
| |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
więcej -> |
|
Śpiew "tenorów" trzech
|
|
Żałuję, ale niestety, nie będzie to wspomnienie pamiętnego koncertu Placido Domingo, Jose Carrerasa i Luciano Pavarottiego.
Mam na myśli inny występ, który przydarzył się ostatnio w auli Uniwersytetu Warszawskiego i zupełnie innych tenorów, a właściwie nie tenorów tylko piewców, a może i nie piewców tylko kapłonów żydolewackiej demokracji w kraju Polaków. Tak w kraju Polaków, bo niezależnie od zmieniającej się sytuacji politycznej i od dalszego zniewalania Narodu, i złupienia Go do końca Polska jest i pozostanie narodową własnością Polaków.
Bezprawne są i zawsze będą wszelkie zapisy w prawie polskim i w wymyślonym unijnym autorstwa żydo-masońskich międzynarodowych uzurpatorów, których czas władztwa zbliża się, choć niebezpiecznie, to jednak ku końcowi. Jako katolik może czasem się za nich pomodlę, żeby następny sprowokowany, a właściwie wymuszony przez nich samych, holokaust nie był dla nich tak straszny, jak ostatni. Że do niego dojdzie, wątpić raczej nie należy. Istnieje coś takiego, jak granica plastyczności materiału, również materiału ludzkiego, narodu, społeczności, powyżej której obrabiać już go nie można. I nic tu nie pomogą libertyńskim przestępcom doskonalone przez nich techniki medialnej manipulacji.
Poziom deprawacji, degradacji, ograbiania narodów osiąga już stan krytyczny po przekroczeniu, którego impet procesów niszczenia zmieni swój kierunek. Narody zaczną niszczyć te wszystkie siły, które uniemożliwiają im rozwój, do którego zostały genetycznie wyposażone i zaprogramowane przez Stwórcę (dla ateistów: przez naturę). Trudno oczywiście przewidzieć dokładny moment wystąpienia odreagowania, ale jego miejsce wydaje się być rozpoznane - wiele dziś wskazuje na USA. Podobnie było z żydowskim komunizmem w Rosji, że upadnie przewidywało wielu, ale nikt nie przewidział, że nastąpi to dopiero po 70 latach i po wymordowaniu 100 mln ludzi, głównie Rosjan.
Występy 17.05.2007 r. w auli UW (mój Boże, przecież winna to być świątynia prawd nauki - Alma Mater) niejakich Lecha W., Andrzeja O., Aleksandra K. i wtórującego im chóru przechrzt prowokują do kilku refleksji. O samych tych „wieszczach”, co to złowieszczą nam żydolewacką demokrację pisać nie warto, strata czasu, wszystko prawie o nich wiadomo.
Libertynizm władz UW, które dopuściły do tej haniebnej hucpy widoczny jest i w innym miejscu. W holu uczelni znajduje się tablica poświęcona „mężowi stanu”, politykowi, bohaterowi Izraela, a może Polski, czy dziś raczej JudeoPolski, żydowskiemu laureatowi pokojowej nagrody Nobla z 1978 r., Menachemowi Beginowi (Mieczysławowi Biegunowi, bo pod takim nazwiskiem tu studiował), dezerterowi z Armii Polskiej w 1943 r., sprawcy makabrycznego mordu w 1948 r. na 250 Palestyńczykach, w tym kobietach i dzieciach. Jak to możliwe, żeby w kraju Polaków walczących zawsze o wolność własną i cudzą upamiętniać zbrodniarzy odbierających tę wolność i życie innym? A cóż myśleć o „zacnym” komitecie noblowskim?
UW zdominowany jest przez pobratymców owego noblisty. Wystarczy tylko wspomnieć takich wykładowców jak M. Środa, czy P. Śpiewak, propagatorów wolnej myśli, prawdziwie wolnej, która nie wspiera się logiką, prawdą, jest niezależna nawet od rozumu. P. Śpiewaka wykładowcy i posła PO nie razi tablica poświecona zbrodniarzowi Beginowi. Za to nienawidzi naszych dążeń narodowych i R. Dmowskiego. O naszym wybitnym rodaku i narodowym polityku wyraził się w „publicznej” telawizji - nie ma błędu w tym słowie - per „polityczny łobuz”. To prawdziwy skandal, że różne antypolskie kreatury czynią to bezkarnie na oczach milionów widzów.
Widać z tego, że u nas w Europie zaczyna już powszechnie panować liberalizm. W związku z tym jestem ciekaw, co zrobią dzisiejsze jednostronnie liberalne trybunały i „autorytety”, jeżeli pojawią się pomniki tych, którzy próbowali usuwać z własnych państw Żydów, czyniąc tak przecież dla dobra narodowych większości, od których otrzymali takie prawo właśnie w demokratycznych wyborach, np. A. Hitler? Zarządzą referenda, niech decyduje większość?
Pod rozwagę różnym jewropejskim konwentyklom można dać i takie pytanie: czy poddasz się dobrowolnie obowiązkowej eutanazji i kogo w pierwszej kolejności będzie ona dotyczyła, Żydów, masonów, czy gojów z UE? Liberalizm dozwala na każde pytanie i rozwiązanie.
Od jakiegoś czasu prześladuje mnie obraz, jaki telawizja „publiczna” pokazała w swoich wiadomościach. Zamaskowani policyjni antyterroryści wyprowadzają ze sklepu skutego człowieka. Zamienił ceny na butach, żeby zapłacić za nie o 70 zł mniej. No cóż, w świetle prawa złodziej. Nikt nie powie, że prawo u nas nie działa. Tylko, że represyjność naszego prawa jest dziwnie odwrotnie proporcjonalna do wielkości przestępstwa. Wystarczy wspomnieć orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, które zakazywało przesłuchiwania niejakiego Leszka B. na okoliczność przestępstwa. Nie wspominając braku reakcji instytucji prawa względem owych trzech kapłonów żydolewackiej demokracji za ich różne dziwne poczynania, czy względem całej galerii „transformatorów” polskiej gospodarki.
Nieznajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności za popełniane wykroczenia, przestępstwa - to jest oczywiste i zrozumiałe. Instynktownie wyczuwamy, co jest dobre, co złe, co wynika z prawa naturalnego, mamy wreszcie Dekalog. Zawdzięczamy to 2000 lat kultury chrześcijańskiej.
Ile zatem warte jest prawo, którego jedynie słuszną wykładnię objawia nam Trybunał Konstytucyjny ustalający swój werdykt w drodze głosowania? Mamy wszak demokrację, niestety znów przymiotnikową, zamiast socjalistycznej jest liberalna i większość ma rację. A gdyby wymienić sędziów tego trybunału na innych i ci nowi głosowaliby w tej samej sprawie inaczej to, który osąd byłby słuszny i prawy? Takie prawa i takie trybunały nie są nam potrzebne.
Czy o prawdzie, o prawości może decydować manipulowana lub, i skorumpowana większość?
Dyscyplina nauki, której zapisane treści wymagają interpretacji znaczeniowej, a ta zależy od interpretatora ma bardzo wątpliwą wartość. Dziś tylko nauki ścisłe, techniczne zachowały czystość i piękno. 2 x 2 = 4 i żaden żydomason, czy inny łobuz tego nie zmieni. Nauki humanistyczne, przecież równie ważne jak nauki ścisłe, dla harmonijnego rozwoju człowieka, narodu zostały niestety zachwaszczone liberalnymi treściami i opanowane przez żydomasońskich interpretatorów.
Czy nie powinniśmy i czy nie czas najwyższy przepędzić tych pożal się Boże liberalnych prawników, ekonomistów, socjologów itp. z rządowych, sejmowych i medialnych posad? A dać władzę ludziom mądrym, uczciwym, z rzetelną wiedzą? Takim, którzy rozumieją, że gospodarka ma służyć człowiekowi, narodowi i że rozwój kraju i likwidacja bezrobocia są możliwe. Bezrobocie można zlikwidować w ciągu kilku lat bez uciekania się do żydowskiego socjalizmu. Taka ma być realizowana polityka - dla narodu.
Refleksja ostatnia: nie ekscytujmy się za nadto, że wadzą się z lekka PiS, PO, SLD i lewactwo od niejakiego Aleksandra K. To mafijne, żydowskie kłótnie i nikomu z nich włos z głowy nie spadnie. Najwyżej przesuną jednego, czy kilku pasożytów na lukratywne tyły i przez jakiś czas nie będą na się rzucać w oczy. A jeśli, ciągle jeszcze, marzy się nam Polska i godne w niej życie Polaków, to nie pozostaje nic innego, jak tylko rozgonić całą tę hałastrę lisów i wilków.
Póki co, mieszkańcy stolicy w czasie grudniowych rodzinnych spacerów po Krakowskim Przedmieściu mogą podziwiać w oknach Prezydenckiego Pałacu mrugające do nas filuternie płomyki świec w święto Chanuki i nam głupim gojom musi to wystarczyć - mam nadzieję, że nie na długo.
|
|
29 maj 2007
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
|
Samozatrucie
wrzesień 28, 2007
Bronisław Łagowski
|
Koniec marzeń o suwerenności
Konwent Europejski ujawnił kolejną część projektu unijnej konstytucji
maj 30, 2003
Piotr Wesolowski, Bruksela
|
Dlaczego Putin wygrywa?
listopad 15, 2007
Iwo Cyprian Poonowski
|
Czas tłumaczenia (się)
listopad 14, 2005
Marek Olżyński
|
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
|
Nowy Minister Obrony USA i Fakty Dokonane?
grudzień 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Społeczna kasza
sierpień 16, 2003
przesłała Elżbieta
|
Tusk obiecał restytucję mienia żydowskiego
marzec 11, 2008
PAP
|
4 miliony dolarów otwarcia w przyszłość
grudzień 11, 2005
|
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
|
Ekonomiczny apartheid
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / Die Welt - 2002.11.28
|
Pokłosie SB
maj 30, 2005
dr Leszek Skonka
|
Haniebny - czy tylko głupi?
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
|
Ograniczona demokracja w USA
sierpień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gregory Akko
wrzesień 5, 2005
Krzysztof Sarnecki
|
Debata przed referendum
maj 22, 2003
dr inż. Antoni Zięba
|
więcej -> |
|