ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
więcej ->

 
 

Biurokraci unijni fałszują ustalenia z Kopenhagi.


Minister do spraw Europejskich Danuta Huebner będzie we wtorek w Brukseli wyjaśniać kontrowersje, jakie się pojawiły przy redagowaniu tekstu traktatu akcesyjnego. W rozmowach z Komisją Europejską będzie jej towarzyszył nasz główny negocjator Jan Truszczyński.

Rzeczniczka pani minister, Ewa Haczyk, przypomniała, że tekst traktatu liczy 6 tysięcy stron, a każdy zapis jest szczegółowo analizowany. Dokument powinien być gotowy do końca stycznia, tak by europejscy deputowani mogli się z nim zapoznać. Po zaakceptowaniu uzgodnionego zapisu przez Parlament Europejski, traktat ma być parafowany 16 kwietnia w Atenach.

Tymczasem okazało się, że Polska i strona unijna inaczej rozumieją wynik rokowań akcesyjnych. Chodzi zwłaszcza o dopłaty bezpośrednie dla rolników. Strona polska, negocjując tę kwestię w Kopenhadze uznała, że całość dopłat bezpośrednich dla wszystkich rolników będzie naliczana według tak zwanego systemu uproszczonego, a więc zależnie od wielkości pola. Unijni urzędnicy chcą częściowo uzależnić wysokość tych dopłat od tego, co i w jakiej ilości rolnik uprawia. Zmiana, na którą nalegają oznaczałaby, że nasze rolnictwo otrzyma znacznie mniej pieniędzy. Jednocześnie Polska musiałaby zbudować równolegle dwa kosztowne systemy IACS do zarządzania dopłatami. Na to brak czasu i pieniędzy.

Bruksela podważa też inne ustalenia z Kopenhagi - wysoką hurtową kwotę mleczną - czyli ilość mleka, jaką będą mogły od rolników skupować mleczarnie.

Problemy z traktatem zaniepokoiły Leszka Millera, który napisał w tej sprawie list interwencyjny do unijnych przywódców. Nad odpowiedzią, w środę , będzie się zastanawiało w Brukseli gremium złożone z ambasadorów "Piętnastki".
27 styczeń 2003

IAR 

  

Archiwum

Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"
kwiecień 27, 2006
Szachy
maj 26, 2008
Marek Jastrząb
Czy zbliża się koniec imperialnej polityki USA na Bliskim Wschodzie?
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Moralność" na usługach finansjery
luty 14, 2003
PAP
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
Kto i dlaczego mordował ludność polską na Wołyniu?
lipiec 12, 2003
przełslała Elżbieta
Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
Kolejny podpis Kwaśniewskiego
lipiec 22, 2004
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Były marszałek pełnomocnikiem prezydenta Krakowa
styczeń 6, 2007
Pensje
maj 14, 2003
red. Krzysztof
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
Odezwa do kołka w płocie
luty 9, 2006
Wiesław Sokołowski
Próba rozmycia odpowiedzialnosci - czyli "doradcy prywatyzacji"
styczeń 30, 2003
zaprasza.net
Bagno rozpływa się coraz szerzej
październik 25, 2004
"Afera starachowicka" - Okupacja budynku Sądu Rejonowego w Starachowicach przez KPN
sierpień 25, 2003
Paweł Czyż
Oblicze bestii 666
marzec 2, 2009
tomeq
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media