ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
więcej ->

 
 

Nosił wilk...

No i doczekaliśmy się. W Kosowie polscy policjanci chroniący budynek „sądu” ONZ zostali zaatakowani przez patriotów serbskich nie zgadzających się z rozbiorem ich państwa. Trzynastu Polaków zostało rannych.

Pytaniem podstawowym jest : kogo winić należy, za zaangażowanie polskiej policji po stronie międzynarodowych kryminalistów, niszczących suwerenną Serbię, ukrywających się pod szyldem ONZ? I drugie : kim są ludzie brutalnie łamiący prawo międzynarodowe, ustanawiając pokraczne „państwo”?

W Europie rzecznikami tego rozwiązania są tradycyjni wrogowie Słowian Niemcy przysłonięci parawanem t.zw. UE. Jugosławia zawsze była solą w germańskim ślepiu. Nie bez powodu w 1918 roku ( Traktat Wersalski ) powstało Królestwo Jugosławii będące zaporą dla niemieckiego imperializmu na południowej flance Europy. Niemcy zawsze podejmowały próby zniszczenia Jugosławii.

Drugim środowiskiem jest lobby żydowskie ( słynna rodzinka Kristolów ) w USA, sterujące neokonserwatystami. Dążą oni do zainstalowania na Bałkanach silnego państwa islamskiego. W chrześcijańskiej Europie będzie to zawsze powód do większych lub mniejszych napięć, a te będą dyskontowane z ich korzyścią. Zadziwiające, że cały świat walczy z Islamem, ale nie w Europie…

A my, naród słowiański służymy naszym wrogom. Bezmyślna polityka rządów PiS i PO prowadzi do izolacji Polski wśród narodów słowiańskich. Stawia nas w rzędzie przeciwników Narodu Serbskiego, który tradycyjnie był nam przyjacielski.

Konsekwencją takiej polityki są straty w ludziach. Nie tylko zresztą w Jugosławii. Nie zapominajmy, ze polska krew leje się w Afganistanie i Iraku. Winę za to ponoszą główni architekci polskiej polityki zagranicznej, czyli Ministrowie Spraw Zagranicznych RP, premierzy i prezydenci.

Należy zwrócić uwagę, że nasza polityka jest w ogóle nastawiona na popieranie wrogów Polski. Będę pewnie nudny, ale muszę przypomnieć to co się dzieje na wschód od Bugu. Z uporem maniaka polskie władze popierają na Ukrainie pogrobowców OUN-UPA z Juszczenką na czele, hodując pod bokiem, śmiertelnego wroga. Na Białorusi zamiast szukać porozumienia z legalną władzą, mieszamy się w przygotowywanie przewrotu, który do władzy wyniesie ludzi otwarcie twierdzących, że Białystok jest białoruski. O skandalicznym popieraniu nacjonalistów litewskich już nie wspomnę. Czy to jest w interesie Polski???

Piotr Kolczynski
18 marzec 2008

jednodniówka narodowa 

  

Archiwum

Po Jagarze (1)
maj 14, 2005
Antiglobalist
Błogosławieni, którzy nie pomyśleli a uwierzyli
marzec 30, 2004
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one. (2) (2007.09.21)
wrzesień 21, 2007
tłumacz
Smutek po katakli?mie
styczeń 5, 2005
Mirosław Naleziński
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
60 lat żydowskiej okupacji Polski
sierpień 7, 2006
boukun
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
Zasady domina
czerwiec 26, 2002
PAP
Antyfaszysta roku 2003 aresztowany!
styczeń 4, 2007
hahaha antifa
Prywatyzacja na lewych torach Zagraniczne spółki przejmują infrastrukturę komunikacyjną miast
listopad 20, 2002
http://www.naszdziennik.pl/
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
Islamofaszyzm, ideologiczny straszak ekipy Busha
grudzień 25, 2006
Stefan Durand (tłum. Ewa Cylwik)
Rozmowa z rabinem ISRAELEM SINGEREM
luty 26, 2007
jan
Korporacyjna maszyna wojenna stosuje terror
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Koniec antyrosjanizmu w Polsce?
kwiecień 5, 2007
wasylzly
NBP: Rząd broni złotego do upadłego
marzec 16, 2006
Moja Polsko
luty 4, 2003
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a .... MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media