|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem |
|
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas |
|
| Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. |
więcej -> |
|
Makler okradł bank na 5 mld euro
|
|

Drugi największy francuski bank komercyjny Societe Generale (SocGen) poinformował, iż z powodu nieuczciwych działań jednego ze swych maklerów poniósł straty w wysokości 4,9 mld euro.
Doliczając do tego negatywne skutki zaangażowania SocGen na rynku amerykańskich kredytów hipotecznych, łączna nadzwyczajna strata banku sięgnąć może 7 mld euro.
Oszustwa dopuścił się makler działający w Paryżu, który zataił przed dyrekcją banku działania, podejmowane samodzielnie na rynku - wyjaśnił bank w zamieszczonym na stronie internetowej komunikacie.
Przeciwko pracownikowi, którego zwolniono w trybie natychmiastowym, zostanie wszczęte postępowanie karne - poinformował prezes banku Daniel Bouton.
Sam Bouton również podał się do dymisji, lecz jego rezygnacja została odrzucona przez zarząd.
W opublikowanym na stronie internetowej SocGen liście Bouton napisał o "wewnętrznym oszustwie na znaczną skalę". Według niego, działający w branży kontraktów terminowych (futures) sprawca dopuścił się poważnych nadużyć, maskując to "przy pomocy nadzwyczaj wyrafinowanych i zróżnicowanych metod".
Pomimo szacowanych na blisko 7 mld euro nadzwyczajnych strat, w roku 2007 banku odnotuje zysk w wysokości od 600 do 800 mln euro. Jednak rok wcześniej zysk Societe Generale wyniósł aż 5,221 mld euro na plusie.
W swoim liście Bouton zadeklarował konieczność zwiększenia kapitału akcyjnego dla zrekompensowania poniesionych strat.
Wynegocjowano już, że w ciągu najbliższych tygodni SocGen otrzyma 5,5 mld euro od amerykańskich banków JP Morgan i Morgan Stanley.
|
|
24 styczeń 2008
|
|
PAP
|
|
|
|
Samohipnoza
wrzesień 23, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
emajl
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zmiany w Kodeksie Pracy po 01.01.2003
marzec 3, 2003
|
Samoobrona będzie usuwana z komisji wyborczych siłą?
czerwiec 7, 2004
PAP
|
Iran blokuje plany USA w Iraku
kwiecień 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Podatki a aukcje w internecie
marzec 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kryzys polski 1981 - 1982
czerwiec 2, 2002
Jerzy Holzer
|
Londyn taił prawdę o Katyniu
kwiecień 11, 2003
|
Szesnaście zasad państwa normalnego
luty 3, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
|
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
|
Guru Neokonserwatystów: "Być Albo Nie Być" Państwa Palestyńczyków
listopad 16, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
|
A mówią że to Polacy są głupi
kwiecień 5, 2003
PAP
|
Wedle polityków "jest już sposób na lichwę"
luty 8, 2006
Monika Krześniak
|
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
|
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
|
Passentowa choroba
wrzesień 29, 2003
Andrzej Kumor
|
Popieram braci Kaczyńskich
czerwiec 16, 2007
, bez podpisu
|
więcej -> |
|