ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki 
Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków 
Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo?  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' 
 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? 
Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
więcej ->

 
 

Kwaśniewski

Kwaśniewski: minął jeden z najlepszych okresów w naszej historii
PAP 02:15
Na ten temat
» Rok w UE


Miniony rok był jednym z najlepszych okresów w naszej historii. Polska pod każdym względem stała się silniejsza - napisał Aleksander Kwaśniewski w przesłaniu do uczestników uroczystości, które odbyły się w rezydencjach głowy państwa w Juracie, Ciechocinku i Wiśle, z okazji pierwszej rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

- Polska pokazała, że umiejętnie umiała spożytkować szanse związane z integracją. Szybko rozwija się nasza gospodarka, rośnie eksport, napływają kolejne inwestycje zagraniczne. Umacnia się nasza pozycja międzynarodowa, napisał prezydent.

- Nie spełniły się różne czarne scenariusze i przestrogi formułowane przed rokiem przez przeciwników integracji. Nie ma masowej emigracji zarobkowej, nie obserwujemy zalewu obcych towarów, trudno też mówić o kryzysie polskiego rolnictwa. Przeciwnie nasza żywność okazała się wielkim przebojem eksportowym, a jak wykazują badania ok. 60 proc. mieszkańców wsi dobrze ocenia nasze przystąpienie do Wspólnoty, podkreślił Kwaśniewski.

Według prezydenta teraz Polaków czeka kolejny egzamin: referendum w sprawie przyjęcia Traktatu Europejskiego. - I znowu grupa polityków, nie bacząc na fakty, próbuje nas straszyć i przestrzegać, ale głęboko wierzę, że Polacy już się przekonali do integracji, że konsekwentnie będą popierać jej rozwój. Powiedzą +Tak+ w referendum, bo chcą razem z innymi przyjaznymi nam narodami budować silną Polskę w silnej Europie" - napisał w przesłaniu prezydent.

Uroczystości rocznicowe w Juracie rozpoczęły się przed północą koncertem w wykonaniu orkiestry Marynarki Wojennej. Już 1 maja odegrano hymn Polski i Unii Europejskiej. W uroczystości brali udział m.in. samorządowcy z Półwyspu Helskiego i miejscowa młodzież.

Mieszkańcy Ciechocinka i kuracjusze wysłuchali przed dworkiem prezydenta koncertu w wykonaniu orkiestry garnizonu toruńskiego. Ciechocinek jest miastem, które będzie korzystało ze wsparcia finansowego Unii Europejskiej. Niebawem w kurorcie ruszy budowa trasy turystycznej pod nazwą Trakt Solny, o długości 7,5 km, i małej obwodnicy miasta, długości 1,5 km, na które z pozyskano z unijnej kasy prawie 2,4 mln euro. Zrealizowanie inwestycji pozwoli na wyprowadzenie ruchu kołowego z centrum miasta.

W rezydencji prezydenta RP w Wiśle (Beskid Śląski) pierwszą rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej uczczono biciem dzwonów, "Mazurkiem Dąbrowskiego" oraz wykonaniem "Ody do Radości" przez góralską kapelę "Wałasi". Tu też odczytano przesłanie prezydenta. W nocnej uroczystości uczestniczyło kilkadziesiąt osób, między innymi samorządowcy ziemi cieszyńskiej i żywiecczyzny oraz śląscy artyści.

Zameczek w Wiśle powstał w latach 1929-1931. Służył jako rezydencja prezydenta Ignacego Mościckiego. Był darem Ślązaków dla głowy państwa. Obecnie budynek należy do Kancelarii Prezydenta. Przywrócenie obiektowi dawnej świetności trwało dwa lata. (aka)

1 maj 2005

bvb 

  

Archiwum

Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Zmierzch papierowych gazet?
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Prawdą jest" ... to co nie jest prawdą
marzec 18, 2004
HAARP straszna bron
kwiecień 12, 2005
Goska
Czy poza UE nie ma zbawienia
marzec 31, 2003
ks. Czesław Bartnik
Firmy Busha i Cheneya miały filie w rajach podatkowych
sierpień 1, 2002
PAP
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Kto - kogo obraża?
maj 25, 2008
Artur Łoboda
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
"Wojna przeciwko terrorowi" ?le idzie w Afganistanie
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prawdziwa mafia
sierpień 9, 2006
Sylwester Lstkowski, Wojciech Sumliski
Gdańszczanie, wyborcy. Uwaga na nowy prezent świąteczny od władz Gdańska
grudzień 19, 2005
Klaudiusz Wesołek
Critique of Buchanan’s false image of Hitler in to the "Unnecessary War."
wrzesień 9, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Andrzej Olechowski złożył rezygnację z kierowania Radą Programową Partii
czerwiec 23, 2004
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Prawda i kłamstwa o marcu 1968 ( Leszek Skonka)
marzec 6, 2005
Dr Leszek Skonka Wrocław 6 marca 2005
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 7, 2003
http://www.angora.pl/
Kryzys państwa
sierpień 9, 2003
Mieczysław Ryba
Kila uwag na temat Karola Wojtyły
listopad 15, 2008
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media