ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej 
 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
więcej ->

 
 

Poszły konie


Ledwie CBOS zdążył ogłosić, że na czele rankingu partii politycznych z 21% poparciem społeczeństwa znajduje się SLD i PO, zaś tuż za ich plecami jest PiS (18%), a już na prawicy poszły konie po betonie.
Już Tusk z Kaczyńskim klecą rząd, rozdają stanowiska i zapowiadają naprawianie tego, co SLD popsuł, czyli będą robili dokładnie to samo co SLD przejmując władzę po AWS i UW.

Cholera, my, Polacy, mamy jakieś zezowate szczęście. Ciągle ktoś po kimś poprawia.
A chętnych do tej roboty dzikie tłumy. I wszyscy wiedzą, co i jak trzeba zrobić, żeby nasze państwo sprawnie funkcjonowało.
Problem jedynie w tym, żeby wybrać właściwie z tego tłumu chętnych.

My proponujemy panom z prawicy takie oto rozwiązanie.
Premierem nowego rządu koalicyjnego PO-PiS powinien być Donald Tusk i Jarosław Kaczyński. Niech Kaczyński rządzi w dni powszednie, a Tusk w niedziele i święta, bo przystojniejszy i lepiej ubrany. Oni we dwójkę powinni wybrać do swojego rządu tych najlepszych. A jest z kogo wybierać.
Trudno sobie wyobrazić nową Radę Ministrów bez Jana, Marii, Władysława i pozostałych imion Rokity. Toż to perła w koronie PO. I mowny, i łowny, i media za nim szaleją. Byle czego dać mu nie można, bo gotów się obrazić. My widzimy go jedynie na stanowisku czterech wicepremierów.
Za gospodarkę odpowiadałby Jan, za finanse Maria, za pracę i politykę społeczną Władysław, a infrastrukturę pozostałych imion Rokita, gdyż z Krakowa jest i do Warszawy dojeżdża.
Byłyby to stanowiska wielce dla niego godne i dalibóg sprawiedliwe.

Nie może być nowego rządu bez takiego dociekliwego i bezkompromisowego polityka prawicy, jak Ziobro. Pan Jacek zająłby się telekomunikacją ogólnie, a szczegółowo własnym nieograniczonym dostępem do billingów, gdyż one dla polskiej racji stanu mają zasadnicze i fundamentalne znaczenie.

Wojsko może mieć pod sobą tylko jeden kandydat, a jest nim oczywiście Bronisław Komorowski. Do jego obowiązków należałoby oczyszczenie i przywrócenie dobrego imienia takim synom jak Szeremietiew i jego Faramus, zasłużonym dla naszej armii i obronności.
Mogliby oni ponownie zająć się udanymi dla siebie przetargami.

Jeżeli chodzi o kulturę, to bez Wiecha Walendziaka w tym rządzie ani rusz. Tylko on jest w stanie d?wignąć i rozruszać Telewizję Familijną, zwaną też telewizją Puls lub Niepokalanów.
Tylko on potrafi umiejętnie utopić w niej miliony złotych i nie pójść za to do więzienia.
Wicewalendziakiem mógłby być Ujazdowski, gdyż za jego to rządów w tym resorcie, dzięki jego usilnym staraniom, Kultura Narodowa uległa i straciła wreszcie swoje Dziedzictwo. W końcu kawał chłopa z niego jest.
Janusz Lewandowski to spec nad spece od prywatyzacji, więc przy niej powinien się kręcić, gdyż nawet sąd nie jest w stanie odkręcić tego, co sprywatyzował za rządów Bieleckiego i Suchockiej pan Januszek. Wprawdzie niewiele już zostało do skręcenia, ale mimo wszystko warto się jeszcze przy tym pokręcić.
Zawisza, jedyny w gronie prawych i sprawiedliwych, który zna język rosyjski i nie brzydzi się go używać, zajmie się polsko-rosyjskim pojednaniem. Wystarczy, że powie małczat sabaki i wszyscy przeciwnicy tego pojednania stulą gęby. A gdyby który jeszcze pyszczył, to Lech Kaczyński powie mu spieprzaj dziadu i będzie po sprawie.
Piłka, Polaczek, Libicki, dwóch Kamińskich, Marek z Jurkiem, Miodowicz czy Dorn mogą być jak legendarny Glapiński, ministrem od czegokolwiek, bo i tak się na niczym nie znają.

PS Czy powstanie takiego rządu jest możliwe? W Polsce wszystko jest możliwe!

Sobczak i Szpak
www.kabaret-klika.prv.pl
29 wrzesień 2003

angora.pl 

  

Archiwum

Samoobrona może poprzeć Kołodkę
lipiec 5, 2002
PAP
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Genialność strategii
październik 4, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
Boże chroń nas przed ekonomistami
styczeń 28, 2003
Artur Łoboda
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Przyczyny ubóstwa Rzeczypospolitej
styczeń 5, 2006
przeslala Elzbieta
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
Dotyczy statusu prawnego Unii Europejskiej i Projektu Mandatu Konferencji Międzyrządowej
lipiec 15, 2007
PiS wysyła młodych na zmywak
luty 17, 2006
IAR
Doradcy, nie Filozofowi
lipiec 23, 2006
Jacek Bartyzel
Irak jako nieudana super-baza osi USA-Izrael?
maj 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Stabilne perspektywy wiarygodności polskich banków
grudzień 3, 2002
PAP
Elegancja, Francja
październik 25, 2005
Artur Łoboda
Uciec od gnoju - który się samemu narobiło
listopad 19, 2008
Artur Łoboda
Seks skandal rozpoczyna przemeblowania polskiej sceny politycznej
grudzień 7, 2006
G. Cimek, www.pnlp.org.pl
Opowieść o papieżu i oszuście
lipiec 30, 2008
Krzysztof Winnicki
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Brytyjski Żyd będzie nadzorował treningi policji w całej Unii Europejskiej, w zakresie tzw. przestępstw nienawiści i antysemi
grudzień 11, 2006
BIBUŁA - pismo
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media