ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Częstotliwości radiowe i mikrofalowe a manipulacja ludzkimi emocjami i zachowaniem 

 
 

 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Covid to operacja wojskowa 
Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
więcej ->

 
 

Natura również popełnia błędy


*Żylaki powstają (mówiąc najprościej) na skutek zwiększonego ciśnienia krwi w żyle, które powoduje jej rozciągnięcie, a w konsekwencji niedomykalność zastawek.Żylaki i inne choroby żył - cena za to, że około półtora miliona lat temu człowiek wyprostował się i stanął na dwóch nogach.* - 'Dziennik Bałtycki' (20 września 2005).
Inne stworzenia także wypiętrzyły się, a niektóre są znacznie wyższe od człowieka. W ciągu niecałych stu lat samoloty, telewizja i komputery przeszły tak przyspieszoną ewolucję, że aż wstyd, że przez miliony lat ewolucji, Natura (zwykle genialna) nie wypracowała przyzwoitego systemu krwionośnego. Przez tyle lat inne organy przystosowały się do nowych warunków, ale żyły jakoś się zagapiły... Albo Stworzyciel miał ważniejsze sprawy i nie przyłożył się do skonstruowania doskonalszego organizmu, albo ewolucja poszła niezbyt właściwą drogą.
*Od tamtej pory krew żylna musi pokonać dłuższą drogę pod górę i większą siłę przyciągania ziemskiego.*
Tyle krwi płynie w górę, co spływa, zatem mamy zrównoważony układ, podobny do klasycznego systemu grzewczego. Płynąca woda w kaloryferach nie stanowi specjalnego utrudnienia dla pompy - nie ma większego znaczenia wysokość słupa wody, jeśli wszystkie odcinki sa wypełnione cieczą. Opór zależy od długości rur i ich stanu (wewnątrz), ale nie od wysokości. Oczywiście, od tego parametru zależy ciśnienie usiłujące rozerwać rury. No i siła przyciągania ziemskiego jest niemal identyczna na poziomie stóp i głowy nie tylko człowieka, ale i żyrafy, zatem wątek o większej sile przyciągania ziemskiego wyra?nie przesadzony...
Prasowy tekst jest omówieniem książki, której autorem jest specjalista od wąskiej medycznej dyscypliny. A takich szczególnych dyscyplin jest multum i każdy autor wskazałby jakieś uchybienia Natury, "dzięki" którym miliony lekarzy na całym świecie mają ręce pełne roboty, realizują się oraz (w normalnych krajach)... bogacą się. Bowiem na wszystkim można zarabiać, nawet w uczciwym, rzetelnym (i dającym satysfakcję) lekarskim rzemiośle, któremu często udaje się wygrać z Naturą popełniającej inżynierski błąd w układaniu klocków, co każdemu może się zdarzyć... A ilu ludzi byłoby bezrobotnych, gdyby nie medyczne problemy?

30 wrzesień 2005

Mirnal 

  

Archiwum

My są... SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
Wykład o broni i obyczajach.
luty 3, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
Wojsko można użyć bez stanu nadzwyczajnego
październik 22, 2004
Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
Apel przed referendum
maj 27, 2003
przesłała Elżbieta
Proksa triumfuje
marzec 8, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
Od totalitaryzmu politycznego do totalitaryzmu psychicznego i ekonomicznego
maj 16, 2007
Gracjan, www.pnlp.org.pl
Wielkanocny "odkupicielski" Balet Zdrajców oraz Nierządnic "Pana"
kwiecień 17, 2006
Marek Głogoczowski
Józef Piłsudski
Wezwanie do zgody i jedności

grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
"NAFTA" nasze zbawienie
kwiecień 16, 2003
wkw
http://www.krakow.pl/miasto/lokacja/
październik 4, 2004
Jaki będzie los polskiej nauki ?
sierpień 2, 2003
Cezary Wójcik
Polska atrapa demokracji
marzec 27, 2003
zaprasza.net
Asymetryczna Wojna Hezbollahu Przeciwko Izraelowi z Winy USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
2009.02.26. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 26, 2009
tłumacz
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
Według Kołodki, złoty jest przewartościowany
lipiec 26, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media