ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego 
Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią  
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
więcej ->

 
 

Rada luzuje politykę


Janusz Jankowiak, główny ekonomista BRE

Rada Polityki Pieniężnej staje się nieprzewidywalna. Ale nie dlatego, że podniosła stopy procentowe, choć wielu oczekiwało, że tego nie zrobi, lecz dlatego, że stopy idą w górę tak wolno. Tylko w lipcu inflacja wzrosła o 0,9 proc., a w reakcji na to stopy rosną o 0,25 pkt proc. To zbyt mało. Realne stopy (różnica między inflacją, a stopami RPP - red.) maleją. A skoro realne stopy spadają, to ludzie chcą coraz więcej wydawać na kredyty, przyczyniając się do wzrostu inflacji i w efekcie końcowym do wzrostu oprocentowania kredytów długoterminowych. Inflacja nie jest zatem duszona w zarodku. RPP pozwala jej rosnąć i co więcej sama stymuluje wzrost cen. Aby zdusić inflację, potrzebne są podwyżki stóp co najmniej dorównujące wzrostowi inflacji, jeśli nie większe.

(Życie Warszawy)

Komentarz

Przez 14 lat faszeruje się nas wypowiedziami podobnych kretynów; sprowadzające się do następującego porównania: jeżeli dziecko (polska gospodarka) przewróciło się w błoto to należy zlać je dla nauczki - na przyszłość. Pod pojęciem "duszenie inflacji" chodzi naprawdę o duszenie Polski. I o to naprawdę chodzi od 14 lat.
Jakoś nikt nigdy nie zwrócił uwagi na potrzeba obniżenia kosztów pracy, wśród których odsetki bankowe mają pierwszoplanowe znaczenie.
Dopiero po nich wskazać należy wysokie podatki - jako pochodną lichwy bankowej.
(AŁ)
29 lipiec 2004

 

  

Archiwum

Iran a Kryzys Wpływów USA w Afganistanie
styczeń 30, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Dar Konstytucji 3Maja
maj 3, 2003
przesłała Elżbieta
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kaczyński: prawda o PRL nieznana
lipiec 31, 2002
IAR
Czyja Sprawa?
listopad 10, 2004
Kazimierz Murasiewicz
Władza globalizacji - Jadwiga Staniszkis
styczeń 4, 2007
Goska
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
Okrucieństwo Izraela w Palestynie
lipiec 8, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Grypsera dla frajerów
czerwiec 22, 2006
Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia
grudzień 25, 2007
zaprasza.net
Imperium Mundi - polityczna forma globalizacji
listopad 14, 2006
Tomasz Gabiś
Nuklearna Hipokryzja
marzec 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
Szkodliwa nadgorliwość
styczeń 12, 2004
Nasz Dziennik
Wybory: ocena zwycięzców i przegranych
październik 26, 2007
Adam Śmiech
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
Unia Europejska bez Budzetu i bez Konstytutcji
czerwiec 19, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Sześć województw to enklawy dziecięcej biedy
grudzień 2, 2002
PAP
Geje i lewacy.
lipiec 14, 2006
Robert Wit
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media