ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
więcej ->

 
 

Recepta Radka Sikorskiego na ponizenie Polski


Szanowni Nieznani mi (w większości) Korespondenci,  

Dopiero teraz, po powrocie z konferencji na Rodos, miałem możność przeczytać przedrukowany poniżej apel-list w obronie Rządu, pióra Piotra Jakuckiego z tygodnika "Nasza Polska" (w którym to tygodniku publikowałem, w latach 1997 i 1998, dwa artykuły "Vademecum jajcarza" o Fundacji Sorosa oraz "Krecia wojna USA z Jugosławią".)  
W cytowanym poniżej "liście w obronie Rządu" redaktor PJ napisał:  
"Począwszy od jesieni 2005 roku i podwójnego zwycięstwa wyborczego Prawa i Sprawiedliwości, Polska wraca do rzeczywistej niepodległości. Zrzuca z siebie gorset "okrągłego stołu", kontraktu, który zmienił nasz kraj w państwo oligarchii mafijnej, kierowane przez postkomunistyczna nomenklaturę oraz służby specjalne."  

Niestety to jest tylko "wishful thinking" znanego mi osobiście redaktora. Dokładnie na odwrót, to totalne obecnie służebnictwo Polski "bogu" -- czyli "Panu" pod nazwą USA -- stało się przyczyną odejścia (tzn. usunięcia) z Rządu RP "Samoobrony" Andrzeja Leppera. Bezpośrednio przed mym wyjazdem z Polski pod koniec września, bodajże 23 rano, polskie (jeszcze) radio doniosło, że przyczyną kłótni Leppera z Kaczyńskim była podjęta przez tego ostatniego w Waszyngtonie decyzja wysłania -- za pieniądze polskiego podatnika, które to środki wicepremier Lepper miał nadzieję wykorzystać na wsparcie rolnictwa oraz szkolnictwa -- 1000 dodatkowych polskich żołnierzy do Afganistanu, by tam wsparli oni "boga" - czyli USA - w coraz wyra?niejszej klęsce jego  "misji cywilizacyjnej" w Środkowej Azji. ("Misji" polegającej głównie na obronie prawa lokalnych gangsterów do produkcji heroiny, sprzedawanej następnie, pod osłoną wojsk NATO, do Rosji i Europy.)  

Według "radia jeszcze polskiego", wicepremier Andrzej Lepper domagał się usunięcia z Rządu niby-polskiego (oczywiście wyposażonego w paszport brytyjski i zazwyczaj mieszkającego pod Nowym Yorkiem) ministra Obrony USA w Polsce, Radka Sikorskiego, który załatwił swym kolesiom, tak zwanym "neo-cons", czyli zwykłym żydo-gangsterom w Waszyngtonie, dostawę bezpłatnego "mięsa armatniego" z Polski do Afganistanu.  

I o tej przyczynie "wyrzucenia" Leppera z Rządu Niby-Polskiego, niby-polska telewizja po południu tego samego dnia 23 września już nie pisnęła ani słowem, a "prorządowcy" popierający niby-pro-polski PiS też udają, że nie widzą do jakiego stopnia Polska stała się państwem wasalnym USA, super-państwa umiłowanego przez wszystkich na świecie filo-gangsterów. (Oficjalne ONZ-towskie statystyki podają, że postępowanie USA cieszy się poparciem tylko 4 lub 5 krajów, głównie reprezentujących tak zwany Trzeci Świat, są to Albania oraz Polska w Europie, Indie i Filipiny w Azji, oraz Nigeria w Afryce!) Przecież nawet znienawidzony obecnie przez obowiązkowych polskich antykomunistów "czerwony" Gierek potrafił odmówić ZSRR udziału polskich żołnierzy w wyprawie na Afganistan, gdzie wkrótce "zakwitną" nowe polskie i afgańskie groby, sowicie opłacone z naszych podatków!  

dr Marek Glogoczowski
www.marek.glogoczowski.zaprasza.net
lub/or/ou  www.zaprasza.net/mglogo  
7 październik 2006

dr Marek Glogoczowski 

  

Archiwum

Światu grozi zagłada
listopad 3, 2004
Artur Łoboda
Informacja przewodniczącego stowarzyszenia "Pokój dla naszych dzieci"
listopad 21, 2006
Jacek Kwiatkowski
Piosenka
lipiec 5, 2008
Artur Łoboda
Świat Katiuszy w Izraelu i Piekło w Libanie
lipiec 29, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Gra Polskim Pionkiem Na Szachownicy Światowej
marzec 7, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
PE w obronie konsumentów energii
czerwiec 20, 2008
Parlament Europejski
Przymusowi robotnicy dwudziestego pierwszego wieku
październik 17, 2007
Artur Łoboda
Nie chorujmy!
kwiecień 23, 2003
katar
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
SOCZYSTY KWAŚNIEWSKIZM - Nagroda dla Zwycięzcy!
marzec 1, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Drobni kupcy walczą o przetrwanie
lipiec 12, 2004
PAP
1-VIII-1944r.
sierpień 1, 2006
tatar
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
Apekty cielesności - Chrześcijaństwo, a buntowniczy feminizm
kwiecień 11, 2007
Jan Wieczorek
Jestem Polakiem
grudzień 10, 2002
Równe i równiejsze prawo.
styczeń 24, 2003
Adam Zieliński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media