ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
www.globalresearch.ca 
świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Były agent CIA ujawnia, jak Izrael zmusił Trumpa do zbombardowania Iranu 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Na wzór hitlerowski 
Eksterminacja starszych osób w Niemczech.  
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
więcej ->

 
 

Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu


Stowarzyszenie Pacjentów Primum Non Nocere, podkreśla iż nadal popiera postulaty pielęgniarek domagających się podwyżek, a przede wszystkim realizacji tzw. ustawy 203

Stowarzyszenie po raz kolejny apeluje do organizatorów i uczestników protestu lekarzy, by w walcząc o zarobki, nie ograniczano dostępu społeczeństwa do leczenia i nie traktowano ludzi chory jak zakładników. Zwracamy się z apelem o zmianę form i zasad prowadzenia protestu.

Nie leczenie czekających w cierpieniu na planowe zabiegi chorych ( np. wszczepienie endoprotezy ), jest okrucieństwem i jako takie jest zakazane przez art. 40 Konstytucji.

Stowarzyszenie przypomina iż art. 58 Konstytucji zakazuje działania takich organizacji których działania prowadzą do naruszenia praw gwarantowanych przez Ustawę Zasadniczą ( równy dostęp do leczenia i zakaz nieludzkiego traktowania ).

W czasie najbliższego weekendu odbędzie się posiedzenie Zarządu Stowarzyszenia Primum Non Nocere.

Jeśli nie zostanie zmieniona metoda wywierania nacisku i nadal w wielu miejscach kraju masowo naruszany będzie zakaz art. 40 Konstytucji, a cierpienie chorych będzie traktowane jako element przetargu, Zarząd Stowarzyszenia zostanie zmuszony do podjęcia działań prawnych. Planowane jest zwrócenie się Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji by na podstawie art. 58 Konstytucji skierowany został wniosek do Krajowego Rejestru Sądowego o delegalizację protestu uderzającego w obywateli jak i delegalizację związku zawodowego organizującego ten protest.

Stowarzyszenie wyjaśnia iż ewentualnym wnioskodawcą do KRS i stroną postępowania przed KRS powinny być władze publiczne, a nie Stowarzyszenie bo zgodnie z art. 68 Konstytucji to na władzy publicznej, a nie na Stowarzyszeniu ciąży obowiązek zapewnienia społeczeństwu dostępu do leczenia.
5 lipiec 2007

A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia 

  

Archiwum

Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
Auschwitz
styczeń 28, 2005
Koniec z jarmarkami na krakowskim Rynku
wrzesień 5, 2007
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Rozpoczął się proces Germara Rudolfa z okarżenia o "negowanie Holokaustu"
listopad 16, 2006
bibula
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
Majaczenia gospodarcze, czyli jak donosi PAP :
wrzesień 4, 2002
Artur Łoboda
Reklamy leków - jak proszek do prania
październik 15, 2006
Adam Sandauer
Ubecka mniejszość narodowa
marzec 29, 2005
Jadwiga Szcześkiewicz London (Kanada)
Papież nie jest mile widziany w Jerozolimie
marzec 16, 2009
Izrael Szamir
Wbrew narodowi. SOBCZAK i SZPAK
marzec 25, 2003
http://angora.pl/
Żydzi z USA oszukują ocalałych?
wrzesień 28, 2007
BIBULA
Galilee Flowers - new updated edition
wrzesień 28, 2005
Obama - check Judicial Index
lipiec 31, 2008
przysłał ICP
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
Paliwo
kwiecień 29, 2002
Baca ze Szczyrku
Do przyjaciół moskali
kwiecień 15, 2007
Budujmy Polski Narodowy Front
wrzesień 19, 2008
Dariusz Kosiur
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
Column One: Jews Wake Up!
grudzień 9, 2006
przysłał ICP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media